Глобальні оголошення!



Монтессорі клуб розвитку дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення happymami » 19 листопада 2009, 02:46

Хтось займався з дитиною в центрі розвитку дитини Монтесорі?

Справа в тому, що я багато чула, але нічого конкретного. Хотіла б доцю віддати туди троха на курс. але не впевнена. ціна кусається, а конкретики нема - за шо... Колись одна журналістка розказувала, що там дітки букви вирізають, ще не знаючи, яка то буква... тощо. Мене цікавить, чи зможе моя дитина там навчитися самостійності? А також, чи можна буде трошки її врівноважити психологічно завдяки тамтешньому навчанню? Чи там розвивають лише певні навики, чи загалом, як людину? там є монтессорі-терапія - що то таке?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення mala-karta » 20 листопада 2009, 00:58

мене мабуть забанять, але...

Монтесорі власного сина віддала в інтернат.
Ну от не викликають в мене довіри методи виховання (чи розвитку) такої людини.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення mari » 20 листопада 2009, 19:50

Щось схоже до д-ра Спока,тільки його діти здали.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення mari » 21 листопада 2009, 23:54

:) у ВСЬОМУ Є ЗАВЖДИ І ПЛЮСИ І МІНУСИ.аЛЕ СИСТЕМА мОНТЕСОРІ,ЦЕ НЕ ЛИШЕ РАНННІЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ,ЯКИЙ ОСОБИСТО Я НЕ ШАНУЮ,АЛЕ ЦІЛИЙ КОМПЛЕКС НАВЧАННЯ,ВЗАЄМИН,МОТИВАЦІЇ,ІНДИВІДУАЛІЗМУ.вАРТО ВЗНАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІШЕ!!!щОБ РОБИТИ ВИСНОВКИ.а ТЕ,ДЕ МИ БУДЕМ НА СТАРОСТІ І ШО З НАШИМИ ДІТЬМИ-ТЕМА ОКРЕМА,вІд якої ніхто не застрахований. гЕНІАЛЬНІ ЛЮДИ ЗАВЖДИ ДУМАЮТЬ ЛИШЕ ПРО НОВІ ВІДКРИТТЯ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення mala-karta » 22 листопада 2009, 00:10

mari,
"В Монтессорі - педагогіці процес навчання не є автоматичною передачею знань дітям. Діти щоденно роблять відкриття самостійно."
Як на мене, дитина в сімї, дитина, яка ходить за мамою в магазини, рахує з мамою бараболю, яку кидають в суп, дивиться як тато справляє компутера, саме так і розвивається - і саме так робить відкриття, самостійно.

Я не надто досліджувала методику Монтесоррі, але ну якесь таке враження, що це для розвитку ізольованих по якійсь причині дітей (ні-ні, що ви, я не натякаю про її сина в інтенаті, ні-ні - сарказм, сарказм....)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Melisa » 07 лютого 2010, 23:12

А мені здається одне другому не мішає. Принаймні, я б хотіла спробувати. Поки що дитина ще маленька, та й пора року не сприяє, але я б хотіла дитину поводити на кілька занять. Але є школи розвитку, які поєднують кілька методик. От таке мене приваблює. Можна було б спробувати. Думаю, на весну-літо щось будем шукати.
mala-karta, гайда з нами. Може, твоя думка зміниться? ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2010, 23:42

Я щось там в інституті трохи вчила... :roll: Важко взагалі однозначно щось сказати: добре це чи ні. Але як на мене (нікого не хочу образити) мама яка сидить з дитиною в декреті за бажання може навчити дитину так, що будь-які ранні ПЛАТНІ розвитки сховаються. Це дуже хороший і прибутковий бізнес!!! (Це лише моя власна точка зору)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Melisa » 07 лютого 2010, 23:55

повністю з тобою згідна, проте все-таки, заради цікавості яб походила на 2-3 такі заняття. Я вперше стала мамою, тому ще незнаю, як правильно навчати дитину чомусь, чим її зацікавити і т.п. Я не говорю, що просто водила б туди дитину, бо всі так роблять, бо це престижно чи щось в тому роді. Просто мені цікаво, що і як там відбувається. А толітератури багато, інфо в інтернеті та по телевізору, та все-таки поки не спробую сама-не успокоюсь. :oops: :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Радмила » 20 лютого 2010, 21:55

На рахунок бараболі і магазину,скажу, що не так само. Розвиток дитини не обмежується вмінням рахувати і читати. На жаль, часто за побутовими справами мама не може приділити стільки часу для розвитку дитини скільки хотілось би. А як відомо,то в перші роки життя мозок людини розвивається найбільше. І все,що вкладеться в цей час в ту маленьку головку, дасть ефект потім. Можливо тому одним діткам навчання дається легко, а інші так тяжко вчаться в школі.

Ціни в Монтесорі клубі дісно високі. На даний час в Тернополі є кілька школ розвитку,де ціни нижчі : Каруселька(Стуса 10), мої знайомі водили туди доньку,були дуже задоволені; Чомучки (Київська 11а, зупинка 15 Квітня (за ДЦ)) - теж дуже гарна школа, Промінчики на б-р Шевченка 4 (я водила свою доцю, нам не сподобалось, але знайомі водять, мабуть залежно від педагога), зараз відкрилась нова школа біля автовокзалу, в гуртожитку кооперативного технікуму, адресу не пам'ятаю, номер буд. 1., там дуже затишно, приємні і сповнені бажання працювати педагоги, теж є індувідуальні заняття). Вибір є, все залежить від фінансових можливостей батьків + вибір оптимальної системи навчання конкретної дитини+ контакт дитини з педагогом.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Радмила » 20 лютого 2010, 22:15

Щодо літератури раджу: Сесіль Люпен "Поверь в свое дитя". Никитины "Мы и наши дети","Лутшие развивающие игры 1-3года" (автора не пам'ятаю), книжки по системі Монтессорі і дуже багато є посібників для садочків по віковим групам. Там є плани занять,можна їх брати за основу, для заняття з дитиною, там є і пізнання дитиною світу, особливо хороші посібники по розвитку творчих здібностей (не знаю чи вони є в Інеті, а в книжкових магазинах їх повно і вони не дорогі 10-20грн.). Хороші фільми можна скачати на Торентіно,там багато фільмів і програм для розвитку дитини. Дуже гарна програма вундеркінд з пелюшок. Яскрава і цікава. Я працюю по ній з дітьми. Але не так як вони пропонують, а дещо інакше. Діти в захопленні . Приповзає навіть меньша донька (10 місяців), і слухає, дивиться, тішиться. А з старшою, ми з цією програмою чудово розвиваєм мовлення і вивчаємо нові слова і поняття. Слухаєм звуки природи, гру різних інструментів.
Ще моя дитина дуже любить дивитись гарні науково-популярні фільми про тварин, комах, птахів, космос (з маминими коментарями). Їх теж при бажані можна скачати з Інету.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron