Глобальні оголошення!



Продаж китайського непотребу у школах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Продаж китайського непотребу у школах

Повідомлення nadusha » 02 грудня 2013, 15:41

Напевно, багато хто бачив і знає, що у школі є точки, де продають канцтовари. Менше людей завдавали собі клопоту заглянути і подивитися "асортимент". А там попри канцтовари продається ого-го скільки непотребу. Непотребу в значенні всякі брелочки, лазери, іграшки, шмарклі /(ну чесно не знаю як ще таке назвати: драглистий слиз незрозумілого кольору), і навіть іграшкові електрошокери.
В 28 школі, куди ходить мій Артем ще продавали всякі хімічні смаколики, але якісь батьки пожалілись, то тепер нема тої "смакоти " у продажу. Сьогодні ходила я на розборки: Артем пожалівся, що старшокласники ганяють за учнями молодшої школи і лякають, і торкаються їх електрошокерами (іграшковими, але луплять досить-таки відчутно), а купили вони такий прилад у школі :crazy: . Пішла в кіоск - точно! є таке диво по 21 грн., попросила попробувати, влупило файно. Посварилась там, пожалілась директорці.Поки що добилась тільки того, що електрошокери захвали з прилавка, тільки чи надовго...
Цікавить мене таке: чи є перелік товарів, які дозволено продавати в школах (киньте посилання, якщо маєте)? Як грамотно добитись, щоб в школі не продавали "зайві і непотрібні" товари, а тільки необхідні канцтовари? Куди скаржитись? Чи мають бути якісь сертифікати про якість товару? Відгукніться, хто з таким стикався!

П.С. Знаю, що найлегший шлях - це переконати дитину не купляти такий "непотріб", але якщо не буде такої спокуси, то і переконати буде легше. "А Сашко купив собі той слиз, я теж буду збирати гроші на нього!" Раз я дала сину гроші на булочку, то купив лазер, бо він один в класі його ще не має... :dash: Насварила, але розумію, що наступного разу він може і не признатись, що саме він купив... Біда ще в тому, що таке дешеве, ще й може бути небезпечним і шкідливим для здоров"я(алергія і т.д.). А ще такі іграшки додатково відволікають від навчання..
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей