Глобальні оголошення!



На канікули до бабусі...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Мата Харі » 15 травня 2013, 11:02

канікули у бабусі - це були мої найщасливіші деньочки. звісно, свого малюка будемо віддавати бабусям. проте коли, от в чому питання?..
зараз доці 9 місяців. як приїжджаємо до мами чоловіка, то вона від щастя просто мліє. і в пориві любові починає вести таку лінію: "обіжали тебе, да, обіжали? погані батьки, обіжали маленьку. ти скажи бабусі, ми їм покажем!" і все в такому дусі. ще й замотає в хустку пухову, "щоб не мерзла", всі вікна позакриває, "щоб не продуло". а як бачить що дитина ходить босенька з голими ніжками, то аж плаче. і сміх і гріх, розумієте...
Мата Харі Офлайн


 

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення flash-ka » 15 травня 2013, 12:09

ого, я б таке зразу присікала!!!!
У нас бабуся один раз сюсюкнула, то чоловік прочитав лекцію, тепер правда "чисто літературною розмовляє" що на мою думку теж занадто :hi: а про голі ноги, то правда і сміх і гріх .... :ha:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Мата Харі » 15 травня 2013, 13:57

угу, чоловік мій, будучи груднічком, лежав літом у люльці в вовняних шкарпетках. "шоб не мерз"... він і досі спить весь час у носках. і влітку і зимою....

а про те що "нехороші батьки", звісно, ми проведемо політбесіду з бабусею. але вона як починаю сюсюкатися з малою, мене на такий сміх пробиває, не можу зупинится
Мата Харі Офлайн


 

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення taranjka » 15 травня 2013, 14:03

Повідомлення Модератора М
В даній темі обговорюють відпочинок дітей у бабусів\дідусів без батьків! Будь ласка, дотримуйтесь теми
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Ameli » 24 червня 2013, 20:44

як мені ужасно зле...мала в селі в бабці з дідом, знаю що її там ніхто обіжати не буде. що їй там Воля, і що треба дитину відпускати, але то мені так важко дається таке як руку відрізали, ну не можу сиджу і реву і нафіга її туди відвезли? Блін як подумаю що зараз спати не покладу в ночі не поправлю не побачу....чого я така дурна??????? вже б їхала але халепа далеко....уууу :cray: :cray: :cray: :cray:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2013, 20:48

Ameli а скільки доні?
З нею їхати не варіант?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Ameli » 24 червня 2013, 20:52

5 років, але це перший раз вона без нас, так всі скучаємо що просто не передати в мене депресняк, муж ніякий, свекруха немає кого бавити...та можна але там немає умов для меньшої тому попробувала так...але ну його в баню...треба скоро їхати і забирати. правда чи тепер захоче мала?...
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2013, 20:55

О то вона ще й в ваших батьків)
Нема чого депресувати!!! Не завжди ж мама поряд буде :wink: А якщо бабця з дідом не обідять, то думаю то лиш на користь :yes:
Вона додому проситься?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Ameli » 24 червня 2013, 20:58

Ні навіть не згадує мавпення...так від нас відпочиває, що просто аж страшно, невже ми її так заопікувалися і дитина хоче свободи? а може просто там їй все дозволяється а тут дозовано. якби навпаки до свекрухи то ніколи б не пустила, бо не довіряю, що зробить і подбає про неї так як я того прошу. дякую що мене розрадили, якось на душі трошки лекше.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2013, 21:03

Ameli та нема за що дякувати)
Просто як це не прикро і мама деколи піднадоїдає))) Діти то ростуть!
Я себе навіть на думці ловлю що часом навіть до татка можу "приревнувати" (незовсім точне слово, але не можу підібрати) коли вони без мене веселяться)))
Але ж дитині треба давати вільний простір :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron