Глобальні оголошення!



На канікули до бабусі...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення erinaceus » 09 липня 2017, 16:41

У ваших садках багато діток влітку? Бо в нас група переповнена :crazy: Крім наших постійних, ще й з паралельної ходить декілька дітей, бо їхню групу закрили. Яблуку нема ще впасти! Я чомусь завжди думала, що влітку садочки напівпорожні. Моя дитина майже червень не ходила, були в роз'їздах. А тепер знову ходимо. Просто таке враження, що ніхто нікуди не їздить: ні на море, ні на екскурсії, ні до бабусі в село... Сумно трохи. Бо літо мало б трохи відрізнятися від решти року. Щоб дитина ще десь побувала, щось побачила, змінила обстановку. А виходить, що і далі у всіх лише робота і садок. А у ваших групах як?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Marichka » 09 липня 2017, 17:59

ми з червня не ходим,але я ще в декреті,то можу дітям дозволити мати канікули повноцінні
а так,то люди працюють і мусять водити-розумію,бо маю таких знайомих багато.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Тиха » 09 липня 2017, 18:16

У нас теж ходить багато діток, бо ще з сусіднього садка водять. І моя дитина ходить весь час, бо іншого виходу немає. На два тижні поідемо в село до бабусі, а на більше відпустки немає, тому піде в садок, ще й в черговий. Шкода мен синочка, що не може бути в селі довше, бо ж там і смакоти, і повітря, і життя без правил :hi: Але вже як є :pardon:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення Новенька » 09 липня 2017, 18:37

У нас навіть як будуть канікули, то села нема. Мої батьки теж живуть на поверсі, то це не зміна обстановки.А відпустка тривалістю лиш до місяця часу, то садочок то ще не самий гірший варіант. Гірше, коли садок закритий, з роботи не пускають, а подіти дитя нема де.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: На канікули до бабусі...

Повідомлення кcuxa » 09 липня 2017, 22:40

erinaceus написав:У ваших садках багато діток влітку? Бо в нас група переповнена :crazy: Крім наших постійних, ще й з паралельної ходить декілька дітей, бо їхню групу закрили. Яблуку нема ще впасти! Я чомусь завжди думала, що влітку садочки напівпорожні. Моя дитина майже червень не ходила, були в роз'їздах. А тепер знову ходимо. Просто таке враження, що ніхто нікуди не їздить: ні на море, ні на екскурсії, ні до бабусі в село... Сумно трохи. Бо літо мало б трохи відрізнятися від решти року. Щоб дитина ще десь побувала, щось побачила, змінила обстановку. А виходить, що і далі у всіх лише робота і садок. А у ваших групах як?

Справді , коли я була мала,то в червні ще були діти в Тернополі,а в липні масово роз"їзджалися по селах і я їм завідувала, бо моя бабця захворіла і переїхала до нас в Тернопіль. 2 тижні жила в селі в татових родичів, 2 тижні в маминої родини. В Тернополі було дуже вже скучно. Тепер таке враження, що діти нікуди не їздять і до пів одинадцятої бігають у дворі.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей