Глобальні оголошення!



Ой теперешні школярики

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення nadusha » 05 квітня 2013, 09:06

Я теж з тих, що розігнали б... В таких ситуаціях чужих дітей не буває. Недавно йшла з малими коло 26 школи, дивлюсь коло плота стоять хлопці (5-6 клас), на щось заглядають. Підійшли - один лежить, інший його копає (правда без особливої агресії), а ті заглядають... "Ви що таке виробляєте? Ану бігом перестали! " "А він дражниться!" "Лежачих не б"ють." Відтягнула, підняла лежачого. "А скажіть, щоб він не дражнився!" Хлопці ніби нормальні, відразу послухали, пішли на контакт. Але...
Чим більше діти бачитимуть байдужість дорослих до таких вчинків, тим більше собі дозволятимуть, бо вважатимуть це нормальним. Я б теж не хотіла, щоб повз мою дитину, яку б"ють, проходили повз байдужі дорослі. Зробити зауваження строгим голосом, розігнати, пригрозити міліцією, залучити інших перехожих - це реально і не важко зробити. Звичайно, розбороняти 16-річних я не полізу, але зауваження, лементу, щоб їх розігнати нароблю...
На рахунок "помсти". Хто дасть гарантію, що Ваша дитина стане наступною жертвою не з помсти, а просто тому, що безкарним обідчикам треба буде нових жертв, і підійде саме Ваша дитина. Мені навпаки здається, що якщо діти-хулігани знають, що за жертву є кому вступитись, то вони ще подумають, чи варто це робити...
Ще одне. Необхідно, щоб була довіра до батьків. Якщо виникають якісь проблеми - треба, щоб дитина поділилася ними з батьками(вимагають гроші, їжу, наклейки...). Як на мене, таке треба не затягуючи присікати. Залучати керівника класу, інших батьків і т. д. Тому будьмо уважні до своїх дітей!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення nadusha » 17 травня 2013, 08:36

У Миколаєві 13-річного підлітка звинуватили у жорстокому побитті та сексуальному насильстві над дитиною. У школі кажуть, що він давно тримав у страху увесь район, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення Ulkanet » 18 травня 2013, 00:27

nadusha шо ти якийсь один кримінал дивишся???? :ha: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення nadusha » 18 травня 2013, 06:15

Переживаю, бо в мене ростуть хлопці, і їм, можливо, колись прийдеться з таким стикнутись... Хочу бути у всеозброєнні. Це раз. "Кримінальна"новина про породіллю зачепила мене, бо кожна жінка після пологів дуже вразлива і може накоїти дурниць, якщо її спровокують і не вбережуть рідні, близькі чи навіть персонал пологового. Виклала тут, щоб якось звернути на це увагу, застерегти.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення Радмила » 17 лютого 2014, 23:56

Сьгодні була свідком такої події. За школою, на сходах сиділа п'яна жінка. В неадекватному стані і біля неї 4-ро підлітків. Хлопці допитувались, чи пам'ятає вона де живе. Потім хотіли викликати міліцію, або швидку, бо переживали, що вона замерзне. Відбрали в неї недопиту літрову пляшку пива. Вилили на землю. Потім забрали телефон, а там сімки не було. Віддали. Хотіли подзвонити її рідним. Довго її питали куди її провести, а вона стала брутально до них чіплятись, і говорити непристойності. Зрештом піднялась і побрела кудись. Хлопці пішли на турніки.

Я була вражена небайдужістю цих дітей, які щиро хвилювались за чужу жінку, та ще і нетверезу.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення Кокетка » 18 лютого 2014, 01:11

у нас у школі теж зіткунулася з вимаганням грошей, моя дитина побігла вперед по сходах а я ззаді йшла, то хлопчик його зловив і хотів гроші, мій не встиг навіть зорієнтуватися ,що до чого тут я надійшла і він втік( я чула як він питав про гроші мого сина) а син каже та грошей хотів а у мене ж нема, я йому так і сказав, то було в першому класі то я не давала гроші в школу ще тоді, тре перепитати як то зараз. а ще мій син всю осінь до школи їздив на велику, то в один прекрасний день, порізали шини і передачі поперекручували, ну от нащо? ну і поріз від ножа, тож значить з ножем до школи прийшли... :impossible:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення nadusha » 01 березня 2014, 16:42

Ваше ставлення до такої біржі праці, бо мені те все видається дууже підозрілим...
Неповнолітні тернополяни реєструються на незаконній біржі праці
В Україні відкрилася дитяча біржа праці, на якій незаконно пропонують роботу навіть 9-річним дітям. Переважні клієнти сайту teenjobs.com.ua діти від 12 до 16 років. Міліція про існування такого ресурсу досі не знала.

Діти хочуть працювати заради нових телефонів та модного одягу. Роботу шукають будь-яку: від прибирання до догляду за дітьми. Перераховують всі свої переваги.

«Я отримав оксфордську премію з англійської мови, і зайняв 2 місце на світовому чемпіонаті з косіки карате. Сподіваюся, я підійду вам», – пише семикласник Данило в своєму резюме, передають Вести.

Деякі батьки дітей навіть не підозрюють про ініціативи своїх самостійних чад, спокійно дають їм кишенькові гроші та вважають, що діти навчаються. Але є й батьки, які підтримують такі ініціативи своїх дітей, які мусили б після школи вчити уроки.

«Син розповів, що друг заробив за тиждень 300 грн. на роздачі листівок. Саша теж загорівся, знайшов цей сайт і показав мені. Я сумнівалася, але згадала про розмову з родичами з Німеччини. У них праця підлітків – нормальне явище. Там 14-річний хлопчина заробляє 60 євро на тиждень», – розповіла мама 12-річного працівника Людмила.

Але на сайті пропонують роботу навіть 9-річним. А це – вже зовсім незаконно. Юристи шоковані існуванням такого ресурсу.

«Чому цей сайт знайшли ви, а не органи піклування? У наявності грубе порушення законодавства про працю, яке повинні розслідувати прокуратура і міліція. Ніякої інформації про творців сторіночки немає, отримати зворотній зв’язок неможливо», – обурюється керівник юридичного департаменту «HeadHunter Україна» Ганна Воєводіна. Українське законодавство дозволяє працювати з 14 років та не більше 24 годин на тиждень. Що вже говорити про 9-річних робітників та роботу з 15:00 до 22:00.

P.S. До слова, на цьому ресурсі пропонується робота у понад 70 населених пунктах Тернопільщини для дітей від 12 до 18 років. Деякі тернополяни навіть розмістили своє резюме.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Ameli » 22 лютого 2016, 21:43

Звісно, батьки хочуть бути в курсі того, що відбувається з їхньою дитиною в школі. Та зазвичай, запитуючи: «Як справи у школі?», чуємо у відповідь сухе: «Добре» або «Нормально». Але ж цього недостатньо! Адже вам і справді цікаво, що сталося з дитиною за день, що її хвилює і бентежить. Краще ставити питання, які передбачають розгорнуту відповідь.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення nadusha » 11 жовтня 2017, 09:18

Цікава стаття

Чому наші діти так нудьгують у школі, не вміють чекати, легко розчаровуються та не мають справжніх друзів?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ой теперешні школярики

Повідомлення Tajga » 11 жовтня 2017, 11:59

nadusha, дякую за статтю!
Багато чого взяла з неї і дійсно бачу те, що описує авторка навколо себе...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron