Глобальні оголошення!



Освіта після 9 класу

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Освіта після 9 класу

Повідомлення nadusha » 04 грудня 2018, 11:00

Сімейка дорослішає... І з'являються нові теми для розмови, хоча мами старших діток вже менше пишуть. Можливо темп життя пришвидшується, можливо вже менше часу залишається на дописи і обмін інформацією - в кожного свої причини.
Зараз старший навчається в 7 класі і навчання в мене викликає все більше роздумів, малоприємних. Складається враження, що школа для більшості школярів - місце для тусовок з друзями, а навчання - то другорядна справа, якщо залишиться на нього час. Може то моє упереджене ставлення, але... Задумалась чи варто продовжувати навчання, якщо успіхів особливих в навчанні нема. Може варто подумати про освіту після 9 класу.
Цікавлять відгуки про заклади Тернополя, де можна здобувати освіту після 9 класу і відгуки форумчанок, які випустились після 9 класу (чи не шкодували про своє рішення?).
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Освіта після 9 класу

Повідомлення Marichka » 04 грудня 2018, 12:19

Я,навпаки,пошкодувала,що не пішла після 9 кл
Хотіла за6ирати документи після 10 кл,але так і не за6рала.
Зараз розглядаю своєї дитини начання після 9 кл,лиш переживаю,чи відпущу так швидко з дому,що6 жила окремо
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Освіта після 9 класу

Повідомлення кcuxa » 04 грудня 2018, 21:20

Можна пробувати поступати після 9. Переваги: вже буде спеціальність після закінчення коледжу чи училища,самостійність, коли не поступите можна вернутися в школу, в коледжах не такі збори і випускні класи виносять значно менше. Коли вступати після 11: витрати на випускний, можна пролетіти і не вступити на державний, а це ще додаткові кошти в той самий рік, менше самостійності.Моя гарно вчиться але будем пробувати поступати після 9. По чим рік тим дурніша система освіти.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Освіта після 9 класу

Повідомлення lyudmilka » 05 грудня 2018, 12:11

Моя старша дочка поступила після 9-го. Поки що бачу тільки плюси. В навчанні - набагато цікавіше, хоча в них не спеціалізовані предмети зараз, а загальноосвітні, все те саме, але погляд інший - не вчительський, а викладацький, підхід дуже відрізняється. Так каже. Ставлення до студентів інше, більше поваги, довіри. У спілкуванні з одногрупниками - теж краще, ніж в школі,більш мотивовані. Ну але це наш досвід, буває точно по-різному.
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Re: Освіта після 9 класу

Повідомлення nadusha » 06 грудня 2018, 10:32

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тут є зручний пошук закладів. Може комусь стане в пригоді. А в яких саме навчальних закладах ви чи ваші діти навчались ?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Освіта після 9 класу

Повідомлення Lambrietta » 28 серпня 2020, 12:18

Я мечтаю отправить сына учиться за границу
Lambrietta Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 24
З нами з: 04 червня 2020, 11:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Освіта після 9 класу

Повідомлення Lybasha » 28 серпня 2020, 12:23

Lambrietta написав:Я мечтаю отправить сына учиться за границу


А мы не просто мечтаем учиться за границей, но и начинаем активную подготовку. Уже обратились за помощью в The Academic Advisor для подготовки дочери к поступлению в ВУЗ за рубежом.
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
Также предоставляют помощь в получении сертификата на знание английского языка, который требуют практически во всех учебных заведениях.
Lybasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 19 грудня 2019, 23:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей