Глобальні оголошення!



Екскурсії для школярів

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Екскурсії для школярів

Повідомлення nadusha » 14 листопада 2018, 14:18

Пропоную в цій темі ділитись враженнями від шкільних екскурсій, поїздок, а також рекомендаціями хороших місць і перевірених маршрутів.
Мій другокласник вже побував з класом в натуралістичному центрі в Березовиці і в Музеї Науки (в Ґранді). Сподобалось. Старший то вже їздив замками Львівщини, Тараканівський форт і ін., Львів, кінна ферма...
Своїх вихованців у третьому класі возила в Збаразький замок і Вишневецький палац. Було гарно, брали екскурсоводів, дітям сподобалось. Ще плюс, що і там, і там є парк, де діти мали змогу порухатись і побігати.
Цього року возила вихованців за складнішим маршрутом: Бережани (Бережанський замок, Музей книги, Краєзнавчий музей) - гора Лисоня - С. Рай (парковий комплекс, мисливський палац, дуб-богатир, дуб Богдана Хмельницького) - смт Козова (стелла Небесній Сотні, дендропарк "Лісова пісня"). Зайняло цілий день, але вражень хватило надовго.
Переживала, що замок в Бережанах не вразить, бо він в поганому стані, але екскурсовод зумів так провести екскурсію, що діти не зважали на це... Музей книги - не дуже цікаво, але терпимо. Краєзнавчий сподобався більше, особливо зал про гору Лисоню, діти знали, що поїдемо туди, то були уважні. Там дуже багато різних залів, різної тематики - є на що подивитись. З гори Лисоні - краєвид - бомбезний, меморіал високий і величний, вразило.
Раївський парк дуже великий, є водойми, красиво, але трохи занедбано, чисто. Дуб Хмельницького вже не зовсім дуб, а сухий масивний стовбур, шкода... Палац занедбаний, там зараз щось на зразок сиротинця, всередині не були. Контактів керівництва так і не знайшла, то досліджували усе самостійно.
Стелла героям Небесної Сотні в Козові - красива. Дендропарк доглянутий, екскурсовод розповідав цікаво, багато видів різних дерев з усього світу.

По місту, то були на видавництві "Підручники і посібники", у музеї національної іграшки, у Художньому музеї. Цікавлять підземелля Тернополя, враження тих, хто вже був, і музей в медичній академії (там де багато експонатів про тіло людини), особливо контактні телефони.

Діліться своїми екскурсіями. :wink:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення nelly » 14 листопада 2018, 16:12

Дуже класна тема, Надюша!
Я от теж думаю, але ще трохи розсіяні.
З того, що я маю намір пропонувати по місту, то екскурсію в ляльковий театр, колись була у дорослому то дуууже сподоб, екскурсію до пожежників, не знаю чи там таке роблять. Ще в Приватбанку проводять екскурсії, але по закінченню просять контактні дані для пропозиції карти Юніора. Ще як варіает можна орендувати катер лиш для класу, але то вже літом. Буду мати ідеї напишу.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення Natalinda » 14 листопада 2018, 19:50

В ляльковому класно!
Ми були.
В пожежній на Лесі Українки екскурсії роблять.

Музей національної іграшки це де?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення nadusha » 15 листопада 2018, 00:21

В пожежній частині ми вже були, в ляльковий дітям інколи дають квитки в зимовий час. На рахунок Приватбанку, то виробляла старшому картку і там казали, що подзвонять на рахунок екскурсії. Музей національної іграшки - бібліотеці № 5 для дітей, на Стуса, навпроти "Торби". Тут є відео
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення Галина » 15 листопада 2018, 09:33

Natalinda, а в ляльковий на екскурсію як потрапити? Треба з керівництвом домовлятися?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення Natalinda » 15 листопада 2018, 10:01

Я була як Сашки організовували.
А так, то звісно з керівництвом
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення Галина » 15 листопада 2018, 11:16

Надя, цікавить питання, ти як педагог сама організовувала екскурсії чи батьки?
В моєї малої батьки організовують, а вчитель тільки долучається...
Ми (2клас) цього року були в Ішкові в музеї музичних інструментів "Камертон" і в Зарваниці. Дуже мені музей сподобався, видно що людина закохана в свою справу
А зі старшою то їздили в молодшій школі:
Збараж-Вишнівець
Рівенський зоопарк
Кривче-Кам’янець Подільський-Хотин
Львівські замки
В Вероніки я на себе взяла організацію, бо більше бажаючих не виявилося. А я різноманітні екскурсіЇ дуже люблю. Цікавить таке, щоб можна було зараз організувати в межах міста, бо поїздкам вже погода не дуже сприяє.
Колись знайомі на наш молокозавод на екскурсію їздили. Цікаво чи проводять там зараз екскурсії.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення nadusha » 16 листопада 2018, 21:08

Сама :=): Маршрут, страхування, пошук перевізника, екскурсії, ціни - то не зовсім просто, але того вартує. Тішуся, що батьки їздять з нами і дають можливість дітям побачити рідний край. :yes:
По екскурсіях по місту, то вже знайшла контакти в медичному універі, там є музей анатомії людини і ще якийсь, якщо когось цікавить - кину фото буклету.
Ще в педагогічному є музеї:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

В зоологічний ходила зі своїми дітьми, то сподобалось, а на науково-дослідну ділянку - з вихованцями. На ділянці вирощують різні види рослин, біологи вчаться з ними робити всякі маніпуляції. Теж дітям було цікаво.
Ще музеї Демкури - ретромашин, біля Подолян і "Спадок" в "Атріумі".

А ще була в музеї Пирогова у Вінниці з колегами. Там гарно великий парк, є кілька будівель з різною тематикою, цікаво. Ще у Вінниці була в зоопарку, молодий зоопарк, але гарний. Ну і фонтан, як без нього. А ще по дорозі заїжджали на ставку Гітлера Верфольф, там є музей жертв нацизму і залишки бункерів, дуже масивні.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення Dolorosa » 17 листопада 2018, 11:17

nadusha можна мені координати, цікавить музей анатомії людини
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Екскурсії для школярів

Повідомлення nadusha » 17 листопада 2018, 17:07

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron