Глобальні оголошення!



Кишенькові гроші для школярів

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення Сяна » 01 серпня 2018, 11:59

Дівчата, поділіться вашим досвідом чи думками стосовно кишенькових грошей для школяриків. Даєте? Як часто і скільки? Просто так чи за виконання певної роботи/завдань/гарної оцінки тощо? Чи контролюєте, як ці гроші витрачаються? Чи є якісь покарання, які стосуються невидачі кишенькових?
Словом, що ви про це думаєте :wink:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення ЗІрка » 03 серпня 2018, 22:53

якщо дитина вже спокійно сама ходить в магазин і вміє рахувати здачу - можна сміло давати) скільки...? мабуть питання індивідуальне, в залежності від можливостей сімї. погано, коли зовсім нема і зле, коли скільки завгодно. ми завжди стараємось шукати золоту серединку. хоча мій синуля зараз більше купується на додатковий час за компом, ніж на гроші. охолов вже до іграшок, солодощів... комп і коліжанка - все, що йому треба. справжній восьмирічний чоловік :hi: просить тільки коли разом гуляти йдуть, з дівчиною мусить бути при грошах :wink:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення Marichka » 04 серпня 2018, 09:17

То ще як якій дитині
В нас дівчинка 8р,то їй гроші не потрі6но.Коли я даю,вона віддає.Хі6а до школи планетарій приїжджає чи ярмарка,то 6ере.
А хлопчик має 5р. З 4р полю6ив ходити до магазину,спочатку їз запискою(магазин у дворі) і тепер просить 6одай 2 грн на соломку,але що6 сам со6і купив.
В дворі 6агато старших хлопцівє,то тре6а слідкувати,що6 вони не намовляли 6рати гроші вдома і щось купляти,що6 ділитися
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення taranjka » 04 серпня 2018, 13:07

Я б сказала, що залежить від того, що продається на території школи і чи хочеш ти, щоб мала це купувала. В нас до магазину трохи далеко, в школі в столові самі жвачки-цукерки-і інша фігня. Дарці цього не можна, особливо в якості перекусу. Гроші я їй даю на тиждень (бл. 50 грн), коли вона дуже хоче, то може щось там купити (рази 3 за рік купляла), може в їдальню сходити, коли там щось смачне (вона не на продовженій, зранку ситно снідає і бере з собою перекус). Все, що залишається - її. складає собі на щось.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення Ulkanet » 07 грудня 2018, 00:25

В нас в селі якась ціла біда з тими грошима. :crazy:
Люди ніби подуріли! Хто більше! Дають дітям до школи по 20-30 грн вдень. А ті купують всякий ширпотреб в місцевому магазині :dash: вже неодноразово травилися всякими жувальними хробаками. І далі продовжують давати гроші. Таке враження, що діти до школи йдуть не вчитися, а купити щось в магазині.
В нас в класі всіх таке влаштовує :crazy: мені то дико :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення Marichka » 07 грудня 2018, 09:37

Моя в 3 кл-то так і не 6ере грошей і не хоче нічого з тих кіосків,що 6іля школи.Є діти,що купляють там.Вона не хоче.То до6ре мені,що менше хімії в неї влізе,6о в сумці завжди має щось з перекусу.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення nadusha » 07 грудня 2018, 10:42

Теж даю перекус з собою. Іноді даю гроші, якщо в школі якась ярмарка. От нині мають продавати 9 класи імбирні пряники, а кошти підуть на організацію шкільного телебачення, то взяли по 15 грн. Але перекус теж дала. Менший часто на групі, то гроші здаю, в основному, вихователю на тиждень. Можуть брати свої прискладані кошти або якщо я не встигаю організувати перекус зранку, то даю гроші на булку чи піцу, але таке буває рідко. Теж в класі є діти, які часто купують всякі батончики, цукерки і т.д. А в семикласників ще ліпше - нова фішка: дівчата купують желе в "Калині" і їдять його сухим з пачки :crazy: :dash: А потім : "Звідки гастрит, вона все нормальне їсть. То екологія і перевантаження в школі" :scare:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення кcuxa » 08 грудня 2018, 12:25

Ulkanet написав:В нас в селі якась ціла біда з тими грошима. :crazy:
Люди ніби подуріли! Хто більше! Дають дітям до школи по 20-30 грн вдень. А ті купують всякий ширпотреб в місцевому магазині :dash: вже неодноразово травилися всякими жувальними хробаками. І далі продовжують давати гроші. Таке враження, що діти до школи йдуть не вчитися, а купити щось в магазині.
В нас в класі всіх таке влаштовує :crazy: мені то дико :crazy:

У нас в попередній школі 4 роки назад давали по 100 і більше дітям на день. Для мене тоді то були великі гроші. Зараз 20 гривень не так і багато коли дитина в школі ще і обідає бо уроків і по 8 буває.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення кcuxa » 08 грудня 2018, 12:42

nadusha написав:Теж даю перекус з собою. Іноді даю гроші, якщо в школі якась ярмарка. От нині мають продавати 9 класи імбирні пряники, а кошти підуть на організацію шкільного телебачення, то взяли по 15 грн. Але перекус теж дала. Менший часто на групі, то гроші здаю, в основному, вихователю на тиждень. Можуть брати свої прискладані кошти або якщо я не встигаю організувати перекус зранку, то даю гроші на булку чи піцу, але таке буває рідко. Теж в класі є діти, які часто купують всякі батончики, цукерки і т.д. А в семикласників ще ліпше - нова фішка: дівчата купують желе в "Калині" і їдять його сухим з пачки :crazy: :dash: А потім : "Звідки гастрит, вона все нормальне їсть. То екологія і перевантаження в школі" :scare:

У нас дівчинка з гастритом кожен день чіпси по великій пачці купляє,хоча мама дає на "теплу барабольку". Діти пояснюють,що їй чіпсів не можна. Має дойти щоб не купляли.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Кишенькові гроші для школярів

Повідомлення Ulkanet » 08 грудня 2018, 18:22

кcuxa парадокс в тому, що на м'яч і спортінвентар, на гурток чи танці - то грошей нема. А на всяку гидоту щодня - є!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron