найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Що дати дитині в школу?

20 вересня 2017, 07:59

вжеб ліпшe з варeнням :confused:

Re: Що дати дитині в школу?

20 вересня 2017, 08:18

солодке проїдається,не завжди його хочеться
в нас часто гарячі канапки,в різному виді-але я їх приношу після уроків гарячими,6о йдемо на гуртки

Re: Що дати дитині в школу?

20 вересня 2017, 09:30

Солодкі діти носять часто, і в столовій тeж солодкі продають. Варeння нe роблю, сумнвіаюся в його корисності так само, як і в корисності сосисок. Алe вибираючи між булочкою, що спeкла я, і булочкою з магазину, маю надію, що моя чуть краща.:)

Re: Що дати дитині в школу?

20 вересня 2017, 10:41

Оскільки ми зараз на дієті, то даю їсти на обід щось ситне: картопляне пюре та тефтелі, рагу м’ясне або овочеве, супи всякі різні. Їсть все. На підвечірок печу різні види швидких безгютенових печеньок (з мигдалем та кокосом або на основі кукурузної чи рисової муки + чай у термосі). Банан, груша або яблуко на вибір. Як їли молочку то ще давала сир + йогурт або сметанка.

Re: Що дати дитині в школу?

11 жовтня 2017, 22:17

Поспілкувавшись зі своєю подругою з США. Прийшовши до висновку, що мої діти не доїдають :scare: :hi: . Я тепер пакую їм у школу : сир у стаканчику , яблуко, термос з чаєм, термос з гарячою стравою (каша + котлета, чи макарони +відбивна) , горішки (грецькі чи ліщина).
Діти снідають піввосьмої. Меньша в школі до першої години, звідки одразу йде в музичну школу. А старша до півтретьої і звідти зразу в спортивну школу. Старша ще купує собі в школі булочки. В ті дні, що не має тренувань, і дитина обідає вдома, то я замість м'ясного даю з собою запарену суміш пластівців з сухофруктами. Сухофрукти купую , які вони люблять ріжу і закидаю в термос.
а тепер оце думаю, чи я їх не перегодовую. Бо менша останній раз сказала, щоб я їй термоса з їжею не давай, а вона краще собі булочку купуватиме. :confused:

Re: Що дати дитині в школу?

12 жовтня 2017, 10:37

Радмила булочку вона хочу купувати, бо спрацьовує старний рефлекс. Давай термос з їжею, ти молодець!

Re: Що дати дитині в школу?

12 жовтня 2017, 11:52

Радмила, я який термос у вас на кашу? Я щось шукаю подібних до ланчбоксів, але в основному всюди такі як на напій, мені такі термоси на їжу не підходять...

Re: Що дати дитині в школу?

12 жовтня 2017, 18:27

Щоб реабілітуватися перед Нелею)))
Ще даю свому пастилу до школи)

Re: Що дати дитині в школу?

12 жовтня 2017, 18:45

Ачо пeрeдімною рeабілітовуватися? :impossible:

Re: Що дати дитині в школу?

12 жовтня 2017, 20:52

Радмила то круто, я би теж так хотіла. А вистачає часу, щоб поїсти? Моя 1 клас, то встигає або попити, або поїсти, в комплексі не виходить
Відповісти