Глобальні оголошення!



Соціальна картка тернополянина.

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення TYulia » 04 січня 2018, 13:43

Де той проіздний можна купити? Скільки коштує? Як поповняти?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Наталка » 04 січня 2018, 14:01

Є досить багато точок в центрі.Місця розміщення пунктів можна дізнатися на сайті http://detransport.com.ua/ натиснувши в меню «Показати пункти транс. карт»або на сайті фа
.там з'являється карта Тернополя з червоними позначками. Натискаєте на любу з них і пише адресу. Або на сайті файна карта.Я брала в торгпресі на Київській. Там же ж їх і поповнюють
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення pan_kotskyy » 04 січня 2018, 16:01

Була вчора в міській раді по особистих питаннях, слухайте, купа народу в черзі за тою картою тернополянина, і приходять і запитують куди йти і як її виготовити, в черги записуються... А один мужчина підійшов до дівчини на рецепшені і прямо спитав: мені та карта потрібна? Дівчина каже: ви пенсіонер чи пільговик. Ні, звичайний, то може мені краще купити картку в кіоску і по ній їздити. Дівчина посміхнулась, прямо не відповіла, що "нащо вам та карта тернополянина здалась", але мужчина прекрасно зрозумів, що набагато легше, простіше і швидше купити картку в кіоску безіменну і по ній їздити по місту. Я до чого, а до того, що про картки тернополянина купа інформації і балачок, а про неперсоніфіковану картку на проїзд тсссс, тишина. Думаю, більшість тих, що стояли в черзі за карткою терн. не в курсі, що є альтернатива.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Natalinda » 04 січня 2018, 18:09

Я от наразі не зрозуміла як бути з учнями нетернопільських шкіл?..... От везу я дітей на екскурсію в злощасний тернопіль...... вони не мають права скористатися пільговим проїздом?????
Приїде моя бабця на обстеження в районну!!! поліклініку. Чого вона має переплачувати???? Чого вона має взагалі платити????


От хочу жити подалі від цивілізації. Десь на хуторі. Так щоб був лиш інтернет і нова пошта і все!!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Natalinda » 04 січня 2018, 18:10

В нас з 10-го сичта теж проїзд піднімається :scare: був 7, тепер буде 9 :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення mariana » 04 січня 2018, 18:12

Ну от і мене власне цікавить, які переваги дає картка тернополянина в порівнянні з звич.електпонним квитком, якщо не пільновик? Просто виходить чергова фількіна грамота.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Natalinda » 04 січня 2018, 18:14

mariana там планували в магазинах, кафе, ресторанах ввести знижки за карткою :crazy: тре зачекати :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Кадімессо » 12 січня 2018, 17:44

Підкажіть,хто знає:отримала моя дитина картку пільгову(по інвалідності),але коли вже три пільговики є,то потрібно оплачувати 5 грн,чи 4грн,чи можна зробити ще одну картку,щоб платити 4 грн,щось я заплуталась..
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Наталка » 12 січня 2018, 18:52

Якщо вже є 3 пільговики, буде платити 5 грн.Можна купити проїзний неперсоніфікований.Він коштує 20 грн. я вище писала де його можна купити і поповнити.
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення nadusha » 12 січня 2018, 19:06

Є така петиція на сайті міської ради.
Код: Виділити все
Створити інтернет-сервіс для картки тернополянина. Наприклад це може бути електронний кабінет, в якому можна переглянути поїздки по картці, її баланс, а також зручно поповнити за допомогою банківської картки (оскільки шукати якісь магазини-генделики немає часу для людини яка працює на роботі).

Якщо бажаєте підтримати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron