Глобальні оголошення!



Покарання школярів в школі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Покарання школярів в школі

Повідомлення taranjka » 12 грудня 2016, 20:49

Батьки школярів, а розкажіть які методи покарань використовують ваші вчительки? поставити в кут, поставити рядочком перед класом, зауваження, крик?
Що вважаєте прийнятним, щоб втихомирити дитину, яка не слухається?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Покарання школярів в школі

Повідомлення Галина » 13 грудня 2016, 11:04

Ну я вважаю, що нормальний вчитель без крику має вміти втихомирити дитину. Наша вчителька рідко кричить, її діти слухають, строга, вимоглива, але підхід до дітей має. Була в нас мовничка, коли ще клас на групи ділили (зараз непарна кількість учнів в класі, то не ділять), я вже здається, писала раніше про неї. Так от, вона любила одиниці ставити і посередині класу пів уроку ставити. Як на мене, це не педагогічно і принижує дитину. Моя так пів уроку стояла, бо енциклопедію не принесла. Я тоді з нею бесіду мала, дитина на урок не хотіла йти.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Покарання школярів в школі

Повідомлення гра з вогнем » 06 лютого 2017, 02:56

Бачила у попередній початковій школі використовували метод таймауту і стільця на якому треба було сидіти окремо від класу.

А ще вони мають якісь кричалочки та жести, для втихомирення.
Наприклад, коли стає дуже шумно вчитель робить жест специфічний і затихає, діти повинні перестати говорити і повторити цей жест.
Як цього вчать я не бачила, але бачила як вчать кричалочки на спорт секції.
На секції участь у тренуванні беруть багато старшокласників і з спорт команди школи. Коли потрібна тиша, тренер починає казати кричалочку, ці старшокласники підхоплюють, а потім підстрибують, присідають і так ніби завмирають в цьому жесті. Дітям дуже подобається, особливо підстрибування-присідання і вони повторюють за старшими. А потім і самі вивчають кричалочку й зразок поведінки і вже старшокласникам не треба допомагати.
бачила як ці страшокласники дусяться зі сміху, але роблять, діти так і вчаться.

Напевно в школі схема з жестами подібна, вчать перше це у великих групах, наприклад в їдальні, де є діти з старших класів, менші підтягуються, а потім вже вчителька спокійно використовує в класі.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Покарання школярів в школі

Повідомлення Ameli » 06 лютого 2017, 12:22

в малої в класі такий хлопчина ...що все що можна перепробували. і сварили і просили і міліцією страшили...і казали що телефон заберуть. але йому нічого не допомагало...3 школи поміняв і сил вже ні класна ні вчителі немали. а батьки не вірять що він такий в них. складна ситуація. я привикла що моя чемна і таких проблем немає. але є діти різні. і крик то ясно що зовсім не метод.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Покарання школярів в школі

Повідомлення Русік » 06 лютого 2017, 12:55

Не про школу, але недалеко - про покарання на спортивних секціях.
Чи то наші тренери надивились американських фільмів про спецназ, чи іншого не годні придумати, але помітила, що вони вважають за норму, коли за провину однієї дитини відробляють всі. Наприклад, як син ходив на бойовий гопак, то як хтось провинився, то віджимались всі. У когось ще так? Зараз приглядаюсь до нашого тренера з флорболу - дає привід про нього погано думати, але мушу переконатись, чи все правильно зрозумів мій син.
Моя дитина, наприклад, абсолютно не в захваті від такої, як він каже, "несправедливості".
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Покарання школярів в школі

Повідомлення nelly » 06 лютого 2017, 13:41

на дзюдо віджимаються, алe тільки ті хто провинився, але моя там одна дама і на трeнуванні дужe чeмна. Чути що кричить трeнeр чeрeз двeрі бо хлопців як ввійдуть в кураж то зривають трeнування. Алe він якось нe злосно кричить.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко


Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей