Глобальні оголошення!



Фінська система освіти

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Фінська система освіти

Повідомлення TYulia » 14 червня 2017, 23:52

фінська система класна звичайно, але я щось ніяк не можу повірити що наші школи її дотримаються.
Якщо ще в перших класах, може ще вчителі розслабляться і будуть так лояльно все робити, то в старших класах - я дуже сумніваюсь. І для тих дітей буде ще більший стрес, коли раптово в якомусь третьому класі фінська система накриється.

Але може як раз... Будемо надіятись...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Фінська система освіти

Повідомлення flower » 15 червня 2017, 09:10

taranjka я теж сумніваюсь у повному забезпечені класів. Нам і вчителька розказувала як має бути, але чи зроблять так ніхто не знає.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Фінська система освіти

Повідомлення Rylai » 05 жовтня 2023, 19:08

Мені ближче вища освіта в Польщі, там для українців більше переваг - https://www.kremenets.pp.ua/2023/08/blog-post_28.html
Rylai Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 19 квітня 2019, 12:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Фінська система освіти

Повідомлення Mogikan » 12 квітня 2024, 03:11

Я завжди шукав інноваційні методи навчання, які б допомогли мені як вчителю англійської мови. Щасливий, що знайшов де є чудова онлайн платформа для вчителів англійської мови , яка не тільки надає доступ до різноманітних матеріалів для викладання, але й створює сприятливу спільноту для обміну ідеями та досвідом. Їхні інтерактивні уроки, курси та ресурси роблять навчання інтересним та захоплюючим як для мене, так і для моїх учнів. Велике спасибі цій платформі за те, що вона перетворила мою роботу в справжню пригоду навчання!
Mogikan Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2024, 03:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість