Глобальні оголошення!



І як Вам навчання з покращенням?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Радмила » 21 вересня 2016, 23:06

Давайте обговоримо змінни, які відбулись у школі цього року. І які перші. чи вже не перші враження від них.

taranjka написав:vikilandi бо всі ці чудові зміни впроваджуються досить викривлено. і гірше, що батьки теж їх не хочуть. їм треба щоб дітей муштрували, пресували і вичавлювали всі соки
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Радмила » 21 вересня 2016, 23:11

Перше. Не має червоної ручки. Я не знаю кому вона так заважала. Але в нас в школах зелена ручка впровадилась так, що то просто жах.
За правилом зеленої ручки, вчитель має підкреслити те, що в дитини виходить найкраще, для того, щоб зосередити її увагу на правильному написанні букв, слів, тощо. В принципі такий метод є виправданий в першому класі. Але в наступних класах, коли, потрібно не просто вказати на гарне написання елементів, а виправити помилку, то зелена ручка зливається з синьою пастою,її мало що видно, доводиться шукати, де ті помилки вчителька виправила. Короче, повний безлад в тому. Толку не має, зате незручностей багато.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Mama3 » 21 вересня 2016, 23:43

Так, у нас теж викривлено метод зеленої рукки. поки у першому класі нею позначають у рядочку. У 2 - виправляють червоною.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення taranjka » 21 вересня 2016, 23:52

в нас наразі зошити не перевіряли, чи то я не бачила )
на читанні схем не складають, складають вільні речення - ніб норм, не перекривили
намагаюся зрозуміти, що змінили з технікою читання і кількістю слів. що в вас в класах казали?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Mama3 » 22 вересня 2016, 00:01

Перевіряти ніби не будуть, але в підсумку дитина має читати на достатній рівень, здається 35-50 слів і розуміти прочитане.
Загалом, як нам пояснила вчителька у 2 класі, багато відмінено у процесі навчання, але збереглося у отих їхніх контрольних зрізах знань чи як то правильно називається. Наприклад, вивчення таблиці множення відмінили у 2 класі, але у 3 її треба знати буде. То як?
Каліграфію теж ніби спростили, але при оцінюванні буде враховувати правильність, охайність та првильне з'єднання букв.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Радмила » 22 вересня 2016, 00:37

Вчителька назвала , яка кількість слів має бути. Типу , як техніка читання не рахується, але воно тепер називається якось інаше - виразність та інтонаційна правильність. Іншими словами, вчителька сказала, що не може дитина от так виразно і гарно читати, якщо читає меньше норми слів за хвилину.
За каліграфію казала, буде все рівно школити, бо без каліграфії погано. І я з нею згідна, не має порядку в зошиті. потім вилазить помилками. В математиці, це їдуть цифри, і обчислення рахуються неправильно, те саме в письмових роботах.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Кокетка » 22 вересня 2016, 01:54

оцінюються лиш письмові роботи, усно не оцінюють, дитина працювала відповідала а оцінки не буде(( накалякала на 6 самостійну роботу перехвилювалася, недозрозуміла , то виправити вже ніяк, усно не перездаш, хоча дитина тему знає
ну якесь таке, чи то у нас так
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення Кокетка » 22 вересня 2016, 01:56

швидкість читання то теж відносно, читати вмітиме дитина полюбому, я люблю читати помало смакуючи слова, і тонкий гумор, як він там є, подружка заковтує книжку за день, в кожного по різному з читанням в дорослому віці, однозначно читати вмітимуть усі
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення nelly » 22 вересня 2016, 09:19

Кокeтка згідна з тобою щодо читання, тe самe і з почeрком всіх муштрують, алe одиниці мають писарський почeрк і то по натурі пeрфeкціоністи.я в школі вчилася гарно, а з почeрком туго капeць і колись в початкових класах завуч закинула моій пeршій вчитeльці, що мол вчиться гарно, а почeрк жахливий на що та відповіла що Лeнін тeж погано писав а от вeликою людиною став, на ті часи про нього щe знали ::Р: затe в мeнe ніколи ніхто конспeктів в інституті нe брав пeрeписувати :crazy: , на рівeнь успішності почeрк нe впливав, хоч в моіх батьків почeрк дужe гарний. Ну враховуючи, що пишу зараз пару разів у рік пeрeважно в прліклініці або ін дeрж структурах то мeнe цe мало хвилює.
В садку минулого року писали ручкою, цього року-простим олівцeм, а пишуть кожeн дeнь :impossible:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: І як Вам навчання з покращенням?

Повідомлення taranjka » 22 вересня 2016, 10:22

от мене теж за почерк напрягали. а доцільність цієї муштри в сучасному світі взагалі не бачу :pardon: в мене багато букв не писані, а друковані - в школі за це знижували оцінку, ібо головне не зміст, а форма. в Дарці почерк буде ще той :hi: ще й шульга, постійно спішить і їй головне результат, а не його оформлення. але в школі батьки за те, щоб дітей мучили і "виробляли" почерк. тому лишається просто забити на оцінки і не напрягати дитину
що мене найбільше вражає - це зараз батьки переживають, як діти складуть ДПА після 4 і ЗНО. щоб бути готовими до цього, треба вимагати більше вже з 1 класу - їх логіка
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron