Глобальні оголошення!



Коли не варто давати дитину в школу

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Радмила » 21 вересня 2016, 23:00

Є стандартизовні методики визначення психологічної готовності дитини до школи. Вонм включають оцінку вербального та невербального інтелекту, пам'яті, уваги, розвиток дрібної моторики руки, тест на мотивацію, тест на вміння виконувати завдання за вказівкою, по правилах.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Ulkanet » 22 вересня 2016, 01:43

Радмила написав:тест на вміння виконувати завдання за вказівкою, по правилах.


я тих тестів не бачила - але саме оцього моїй дитині не вистачає.
ми зараз перейшли в який період "руху", якщо колись вона багато сиділа і могла годинами гратися ПлейДохом і т.д. то тепер її цікавлять виключно рухові ігри. І запхати дитину в 5,11 р. до школи, щоб сидіти 4 год. за партою - це знущаня. :sad:
Але як пише Теранька, більшість батьків хочуть "муштри" і насиля над своїми дітьми - бо так її "вчили" :dash: а іншого їм пізнати не дано :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Ulkanet » 22 вересня 2016, 01:46

taranjka написав:хто зна коли б ми пішли за такими ознаками :hi: зуби навіть не хитаються


в нас он тоже не хитаються, а я додивилася - що їй два зуби вже вилізли :scare:
тепер як акула :ha: відсвяткуємо Ані день народження і йдемо виривати молочні зуби :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Ulkanet » 22 вересня 2016, 01:55

В 7 років до першого класу це добре. Але бути випускником школи в 19! - трішки забагато.
Тому піде в 6 років.



Люди а куди ви спішете??? Дорослішати? Жити?? Куда? :wink:
І для чого ви самі ж вішаєте "ярлики" на своїх і не тільки дітей? То запізно, то зарано - всерівно нікому не вгодиш. :yes:

Сьогодні діти вчаться 12 років, а через 5 років - вже можуть і 10 років вчитися. Все міняється. Мій двоєрідний брат з 1998 р. мав вчитися 12 років. І шо вчився??? Ага! ::Р: Змінили програмув 5 чи 6 класі і діти вчилися 11 років.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 вересня 2016, 07:44

Як раз прочитала цю тему, подумала, що то й так має бути всім зрозуміло, і зустріла вчора знайому, яка збирається давати малого в школу в неповних 6. Я кажу, а ще не рано? А вона каже, "Та ти подиви, який він високий! А ще подружка малого теж дає наступного року, а йому буде 6 в липні. В мій всього лиш на три місяці молодший і нічим від нього не відстає." Але може вона за рік ще передумає.

А такі от тести на готовність проводять на самих недільних школах чи ще десь при самій школі при поступленні, щоб могли сказати батькам наперед, що ваша дитина ще не готова. Чи то все вирішують батьки, коли захочуть, тоді і дадуть до школи?

Моя дитина жовтнева, то нам модна піти в школу в неповних 6, але я думаю, що 90%, що ми так не зробимо. Ближче до того вже подивимось точніше.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Радмила » 22 вересня 2016, 08:56

Логічно, на тестування, дитину мали б скерувати після подання документів в школу. Психолог на кожну дитину заводить справу, і там є всі тести , які дитина проходить протягом навчання в школі.
Реально це відбувається вже у вересні місяці, коли першачки починають вчитись, їх забирають з уроків і тестують.
власне , тоді вже запізно. Бо тестувати на готовність до школи, коли дитина вже в школі вчиться , вже не має змісту.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення taranjka » 22 вересня 2016, 09:05

психолог в більшості українських шкіл посада чисто умовна. мені доводилося спілкуватися з 2 панянками, то я в їх адекватності взагалі сумніваюся. а більшість тестів - це процедура для галочки
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Любов » 22 вересня 2016, 12:56

Недавно були збори класу, то вчителька зауважила декількох хлопчиків 6 років, які ще не готові до школи морально і психологічно. І виділила декількох дівчаток 5 років, які готові і розуміють куди прийшли і можуть відповідно поводитись та слідувати правилам шкільного життя. Поіменно не вказувала. Просто попросила всіх батьків, щоб поговорили з дітками і роз'яснили їм де вони тепер і як мають себе вести. Виявляється не всі про це вдома говорять і не завжди позитивно настроюють дитину відносно школи і вчительки.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення TYulia » 22 вересня 2016, 13:53

Ми з грудня, то в 5.9 точно не дам, значить піде певно в 6.9. Спершу думала, що от погано що з грудня, бо якось ні туди ні сюди, але зараз бачу, що то навіть краще, бо буде більш свідомішмй. Куди спішити? Зараз ходить в школу розвитку з дітками типу старшими, він є наймолодший в групі але найвищий. Завдання виконує майже на рівні з іншими, але постдючості має менше.
А дівчатка часто по своїй природі спокійніші, тому їм і легше висиджувати уроки.
До слова я йшла в школу в 7.4 (так якось тоді приймали), четвертий клас перескакували, що в результаті вчилася 10 років, цілком досить :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли не варто давати дитину в школу

Повідомлення Катруся » 22 вересня 2016, 19:56

Мій син теж високий, але до школи не поспішаємо. Піде наступного року в 6 і 8міс.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron