Глобальні оголошення!



Виховна робата у школі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Виховна робата у школі

Повідомлення eney » 12 вересня 2016, 14:54

Думаю багато хто з вас з радістю згадує різні конкурси, змагання що були у вашому шкільному житті.
Як результат хочеться щоб і у наших діток було щось цікаве та веселе в школі, саме тому назріло в мене питання виховної роботи в школі.
Як ви вважаєте, які конкурси, змагання, виховні години та лекції варто робити для ваших діток?
Що зараз стало застарілим, а що не втратило свою актуальність(Для прикладу "Посвята в козачата ", конкурси краси, виставки робіт учнів)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Виховна робата у школі

Повідомлення nadusha » 13 вересня 2016, 09:59

З особистого досвіду. Перша вчителька Артема Олена Юріївна має талант організовувати щось нестандартне. Батьківські збори разом з дітьми - писала отут viewtopic.php?f=245&t=10337&p=294958&hilit=%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96+%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8#p294958. Були в нас заходи-постановки "У чужому пір'ї" М.Підгірянки, "Шевченкове перо". У них було багато театралізації, пісні, танці.
Супер- пупер був у нас випускний. Він проходив у формі гри "Хто попереду?" У класі порівну дівчат і хлопців, вчителька оголошувала номінації, представники від обох команд (хлопчик і дівчинка) по черзі демонстрували свої вміння, таланти, потім судді (батьки) голосували двосторонніми долоньками (зелена - за хлопців, червона - за дівчат). Діти ще до заходу обирали собі, в якій номінації вони можуть показати свій талант, декому, хто не міг визначитися допомагала вчителька. Номінанти співали, танцювали, демонстрували спортивні досягнення, грали на музичних інструментах, розгадували логічні задачки, читали свої власні твори, змагались у знання з окремого предмету, чистили картоплину на швидкість, малювали ... все не згадаю. Після виступів вчителька нагороджувала кожного номінанта іменною медалькою "містер кмітливість", "енерджайзер класу", "містер гучність", "міс скромність", "міс пунктуальність" і т.д згадувала якісь випадки про кожну дитину, бажала кожному чогось такого особистого. Потім ще передивлялись фото за 4 роки, згадували цікаві випадки. Батьки теж підготувались: маємо дуже активну і креативну маму Наталю, яка виготовила для вчительки клумбу з діточками-квіточками ( підставка з "травичкою, а на ній - квіточки на довгих шпажках з фото учнів") і табель для вчительки. У табелі були одні 12 за такі предмети "Креативність і професіоналізм", "Ведення телефонних переговорів з батьками", "Вміння вислухати" ( і ще багато предметів жартівливих і серйозних яких вже не пам'ятаю ). Таке діти запам'ятають на все життя.

Ще в садочку в нас було колись класне осіннє свято-мюзікл "Овочеве весілля" (Баклажан сватавсь до Моркви, гості, багато пісень). Деталей не пам'ятаю, але було класно.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Виховна робата у школі

Повідомлення eney » 14 вересня 2016, 15:49

Це ви описуєте досвід роботи в одному класі,але мені більше цікава всешкільна робота, що б батьки хотіли щоб провели для їх дітей в межах скажімо 2-3 ступеня? А то складається враження що в наших школах крім макулатури, ярмарок і колядок нічого нема. Вупускний не рахую, тай як це теж в межах 11 класу.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Виховна робата у школі

Повідомлення гра з вогнем » 14 вересня 2016, 16:02

2-3 ступень, це які класи?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Виховна робата у школі

Повідомлення eney » 14 вересня 2016, 18:07

Це з 5 по 11 включно.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Виховна робата у школі

Повідомлення гра з вогнем » 14 вересня 2016, 22:51

Тоді не знаю :confused: Я не пам'ятаю з свого дитинства нічого такого особливого.
Могла б розказати, що в мого Андрійка є, таке, що мені подобається, але це для першачків більше, для 6-7 років.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Виховна робата у школі

Повідомлення nadusha » 24 вересня 2016, 08:56

Мені б були цікаві різні тренінги для батьків і дітей, щоб зрозуміти іншу сторону і навчитися будувати хороші стосунки. Дітям теж корисними були б тренінги, які б допомогли розібратися в собі, в своїх емоціях (особливо підліткам). Тренінги і вправи на подолання агресії, на раціональне використання свого часу. Різні руханки, сімейні змагання, шкільні флешмоби.
В старших класах - наочні виховні заходи, по типу екскурсій в дім Малютки, в дім перебування людей похилого віку з посильною допомогою, можливо виступом , але бажано, щоб це не була одноразова акція. Заходи- зустрічі з представниками різних професій - відомими тернополянами (такі не дуже офіційні, з їх спогадами з дитинства, з розповіддю про те, як вони обрали професію, як працюють, по можливостях - майстерклас).
Старшим дівчатам - бесіди з гінекологами, психологами, такі тренінги, які проводить Марі "Я - особлива, я цінна". Ще бачила в "Клініці життя на колесах" (на Канаді, коло швидкої) дуже наочний і зорушливий посібник: малюсінькі і більші дитинчатка (в натуральну величину і вагу) на ранніх термінах вагітності. Мене особисто дуже вразило. Думаю, ті, таке б побачив про аборти навіть і не думали б. Хлопцям, і не тільки - бесіди з правоохоронцями щодо наркотиків, розповіді з їх досвіду роботи про наслідки вживання наркотиків (з фото).
А ще потрібно дати можливість вибору учням - провести анкетування, в якому були б і закриті питання (з переліком можливих варіантів) і відкриті (самі пишуть, куди б хотіли поїхати, піти).
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки


Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron