Глобальні оголошення!



Звуковий аналіз слова

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Звуковий аналіз слова

Повідомлення taranjka » 19 лютого 2016, 12:01

Всі діти в школі проходять тему звукового аналізу. Не всім вона дається. І, здається, після першого класу кружочки і рисочки ми вже не використовуємо. Так навіщо це вміти? Як пояснити дитині, що це потрібно. І чи це потрібно? В кого які думки
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення Ленка » 19 лютого 2016, 14:43

Звуковий аналіз вчить потім робити поділ слів для переносу.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення Ленка » 19 лютого 2016, 14:56

В другому класі ми ще досі це робимо.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення taranjka » 19 лютого 2016, 15:01

Тобто діти два роки займаються звуковим аналізом?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення denamama » 19 лютого 2016, 15:32

Ленка написав:Звуковий аналіз вчить потім робити поділ слів для переносу.

Правила подiлу слiв для переносу трохи вiдрiзняються вiд правил подiлу на склади.
Н-д подiл на склади: пi-снi, пi-а-нi-но, по-спi-ли,тi-сто, та-рi-лка, тра-ктор... А переносимо цi слова по iншому.
P.S. хоча кажуть, що зараз новi правила... :pardon:
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення Ленка » 19 лютого 2016, 21:21

Я б не сказала, що постійно займаються звуковим аналізом, просто вони його часто роблять. Паралельно вчать частини мови: іменники, дієслова... Стосовно переносу я умовно сказа, маючи на увазі що слово можна розділити, наприклад для переносу.
Стосовно теперішньої програми, то реально стільки зараз нового що я нічого не стверджую малій, бо боюсь помилитись, доки не розберусь в книжці.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення Natalinda » 19 лютого 2016, 22:03

Я наразі дійшла висновку що це порібно тільки для того щоб в майбутньому дітям пояснити своїм як в школу підуть :crazy: А так...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення Кокетка » 19 лютого 2016, 23:43

а ми вчимо фонетичний розбір слова, то теж не розумію я нащо та фонетика? букви мягкі пом"ягшені, коли яюєї пишемо двома звуками коли одним, я щось в реальному житті ніразу не писала транскрипцій))
зато тепер я навчилася)) бо я правда того не знала зі своєї школи аж тепер до мене дойшло як то тре )) а ото звуковий і звукобуквенний аналіз то з тогго самого "необхідного знання")) яке я не опанувала в свій час) і зараз не вникала особо) а фонетика буде на зно :crazy: тре вникнути) я так надіюся що зно відмінять бо без репетитора ще ніхто не здав зно, а уроки вже по 100-150 грн де то набрати тих коштів? :dash: все одно вчать по новому все в універі
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення taranjka » 19 лютого 2016, 23:52

Кокетка ну фонетичний розбір помагає при вивчені інших мов - записувати транскрипції, відтворювати всякі помякшення і т.д. А сенсу з кружочків і рисочок не бачу :)
до ЗНО вам ще далеко, уроки можуть і по 500 вже бути, нащо наперед переживати? :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Звуковий аналіз слова

Повідомлення Кокетка » 20 лютого 2016, 02:27

:hi: так ото ж)) хай би відмінили) зовсім)) ну я так думаю що ті кружочки-рисочки , то ази фонетичного розбору, спочатку вчаться, що є голосні і приголосні плюс поділ на склади( потрібно для переносу слів) і наголос (для правильного вимовляння слова) , потім далі і далі починаючи зі звукового переходять на буквенний, а потім фонетика, воно взаємопов"язане і через ускладнююче оце повторення підводять до фонетики)) коли вже тре конкретно позначити кожну букву не просто рисочкою а як правильно в слові читається , де розкладається на два звуки де одним звуком , подвоєння пом"якшення) парні дзвінкі і глухі, шиплячі ) спрощення приголосних... чергування звуків) і т д
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron