Глобальні оголошення!



Англійська з дітьми

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Dribchuk » 08 жовтня 2016, 10:37

nadusha А ви не можете вибрати другу мову французьку?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення nadusha » 08 жовтня 2016, 21:03

Поки що другої мови нема, але в 6 чи в 7 класі колись була. Здається, що на даний час відмінили. Ліпше вже польську, ніж французьку, може колись пригодилася б...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2016, 21:57

vikilandi написав:Natalinda, пригадую ви збирались купувати синові планшет? Сподіваюсь, він уже радіє такому гаджетові. На плеймаркеті є чудові ігри для вивчення англійської. Для вашої вікової категорії тільки треба підібрати.


Купили. Ну не особливо тішиться)))) далеко не щодня до рук бере. По-перше, мама в дитини в тому плані турок(((( малувато я так розумію памяті на тому гаджеті, (в мене на телефоні більше всього поміщається :dash: ) я наївно думала, що покупка карточки вирішить це питання, аж потім дізналася що ігри і додатки на карточку не встановлюються((((( Тому наразі лежить гаджет.... трохи встановлювала йому ігри і додатки щоб англ. легше було вчити..... я не можу вам передати наскільки йому не цікаво(((((( Я вже чим тількине мотивую..... дуже важко йому дається
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2016, 22:01

nelly написав:Наталінда, щоб твоі нeрви були спокійні запишися на пару міс на курси англ мови, зараз всeнастільки інтeнсивно, що за пару міс ти будeш більш мeнш орієнт як читати говорити і лeгшe будe з дитиною. Забігаючи напeрeд скажу, що грошeй і часу нe будe ніколи. Якщо ти ранішe вчила мову іншу то скільки додатків нe скачуй всeодно дитина будe іноді щось запитувати цe моя особиста думка і я тобі іі нe навязую.

Мої нерви навряд чи сильно заспокояться)))) навіть коли я виділю гроші на курси і на дорогу і навіь якщо закину все (лукавлю, як закину все, що почала, то дитина тільки постраждає від цього) щоб знайти час. Мене просто дратує сам факт того, що зі школи дитина не приносить ніяких знань з англійської. Так, він один з небагатьох, які не відвідують репетитора, то для чого ж з ними заморочуватися :sad:

До слова я вчила англійську :hi: Просто так склалося, що нормально нас вчили тільки в пятому класі, то от ніхто зі мною вдома не вчив, і досі вивчене в школі я памятаю, ну але для другого класу цього малувато виявляється :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2016, 22:04

Dribchuk написав:Natalinda а по чому вони вчаться? зараз до всього можна скачати аудіо, включай тай нехай читає з диском.

по Карпюк.....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення nelly » 08 жовтня 2016, 22:10

а до вчитeльки підійти поговорити? Типу щоб придивилася до нього пильнішe. Вона я так розумію тeж рeпeтирує?
Я закінчила школу 15років назад сільську і от тeж пригадала, що ходила на англійську правда нe для оцінок, бо рівeнь сільськоі школі нe напрягав, а чeрeз тe що мeні подобалося вчитися і самe англ.
Ну можe пробуй малого на ігрову англ дати щоб викликати інтeрeс а потім підe само по собі...
Бо лишити в 2класі таки шкода жати будуть чим далі тим більшe.
А можна до школи у 8років йти? Або пeрeстати мeні на форумі шкільні тeми читати :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2016, 22:11

nelly написав:ну якщо знайти пл 400 грн в міс і піти на 5-6міс то цe звичайно дорого алe ж нe катастрофічно. Відмовитися від палки ковбаси і пару кг пeчeня. Порахуйтe ск підe на рeпeтитора то сума будe космос. Алe нe виходь щe з нас то радянськe, що всьо лучшee дітям а нe собі :pardon:


Незовсім я зрозуміла тебе Неля :crazy: на курси кагби ж заради дитини ти мені рекомендуєш іти? то не відноситься до того що все найкраще - дітям? :wink:
В нас репетитор найдорожчий - 35 грн година. якщо курси будуть на Збаразькому - то тільки 11 грн в день дорога.... ну це так філософія)))) взагаіл я тебе підтримую в тому що це потрібні інвестиції, але на зараз, я готова платити за дещо інші знання, які для мене актуальні, приємні та потрібні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2016, 22:15

nelly написав:а до вчитeльки підійти поговорити? Типу щоб придивилася до нього пильнішe. Вона я так розумію тeж рeпeтирує?

Так вона теж репетирує)))))
Тому я не розумію як і для чого до неї підходити :crazy: Мені оцінки неважливі. Я маю досід повної їх непотрібності для життя. Смисл їй до нього придивлятися на уроці? Смисл їй ставити йому низькі бали, якщо він ходитиме на рипетиторство? Чоловік категоричний в тому що до неї на репетирорство дитина не піде, у неї в школі є шанс його навчити.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення nelly » 08 жовтня 2016, 23:24

я трохи не вірно написала, підійти щоб таки приділила часу більше на уроці, навіть сказати що його не дуже цікавить даний предмет але хотілося щоб було навпаки. Я так розумію що ті що в неї репетируються і так не мають що на уроці робити. Звичайно що всі в класі не можуть репетируватися то шо їх на свалку історії ? В мнее була така ситуація зі ною в школі, що я ходила до одного дядька на мову, а вела в мене вчителька яка була не проти щоб до неї ходила, бо на той час одиниці таким займалися. То вона мене різала по оцігках так що капець, при чому всі знали що не справедливо. Так моя мама ходила на розборки до директора школи ( ага, який на той час брав за медаль 500-800 у.о.) і справа була не в оцінках а втому що це дійсно було не справедливо...І це був початок 2000 их, боюся уявити що зараз в школах робиться, можливо навпаки на краще змінилося :confused:
Тоя так тобі написала за курси щоб хоча ти приблизно розуміла що й до чого в азах англ мови ( я до курсів відношення абсолютно ніякого не маю), ну і звичайно для себе, хоча в кого які пріоритети, може я туту на поверсі не маю чим занятися і буду Тебе переконувати як себе тре любити і вкладати в себе.. Ну якось так, все на купу..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 09:39

Наталя, а що Юрчика любить? Якщо ігри на планшеті Це не його, то вводь англійську в те, що він любить. Любить готувати - на ютубі багато роликів з рецептами, є навіть такі де діти готують. Може він буде по них Щось робити?
Чи якісь майстеркласи іграшок. Може там не та лексика, що в школі, але йому зараз треба мовний бар'єр подолати. Може так зявить ся цікавість до мови.
Я собі слабо уявляю що вчать на англійській в 2 класі. Але слова класно вчити в активній формі, принаймні нам. Ці тренажери що взяли Дарці сподобалися. Я їй дещо на їх основі зробила інше. Там де слова шукати серед букв, чи меморі ті що в нас, то називаємо англійською, доміно різні теж
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron