Глобальні оголошення!



Англійська з дітьми

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення taranjka » 06 жовтня 2016, 10:16

ну в мультика букви показують, тому вчиться одначасно. мої вже обоє алфавіт знають і ще з десяток пісеньок підспівують. ми читаємо дитячі книжки англійською, то багато що розуміють. я включала англійськомовні мультики без перекладу і їм доводилося все розуміти англійською. вийшло це спонтанно, але недавно читала, що так і має бути. Бо коли читати\слухати текст і одразу перекладати, то ми так і будемо думати з перекладом. але з школою бачу зміниться спосіб навчання - там мало говорять і постійно перекладають :(
на літо ми англійську запустили - не тренувалася ні в яких програмках, нічого не читали і не грали. але після такої довгої перерви зясувалося, що Дарця читає англійською. Звичайно не супердовгі слова, але багато сполучень букв читає правильно і з кращим акцентом ніж в мене (ще мене виправляє :hi: ).
зараз ми граємо ігри з тренажера Грін Кантрі, то їм цікавіше вживу, ніж аналогічне на планшеті\компютері
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Natalinda » 06 жовтня 2016, 10:55

Я над англійською взагалі плачу, в прямому смислі цього слова(((((
Зрозуміла нарешті для чого англійська в школі!!!! Щоб перевіряти що дитину навчили батькі і репетитор!!!! В нас хвалили саме тих дітей, що ходять до репетиторів, батькам наголошують читати з дітьми. Як може читати з дитиною мама яка англійської не знає - для мене загадка((((( Шукатиму репетитора, але реально шкода просиджених в пусту 2-х годин в школі(((((
В тернополі легше напеве з репетирорами, а в нас додався ще один пункт який треба зробити при народженні дитини (записати в садок і школу то зрозуміло) )))) запекати дитині місце в репетитора)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення taranjka » 06 жовтня 2016, 11:09

можна щоб гугл-перекладач читав ) в нас є кілька дуже простих книжок - деякі взагалі по реченню на сторінці - короткі смішні історії.
з англійської є декілька безкоштовних варіантів в Тернополі. точно в нас на Новому світі в бібліотеці, ще є біля швидкої. одні знайомі по скайпу репетитора наймають - виходить дешевше. хоч мені здається, що дітям цікавіше коли разом, а не один на один
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення vikilandi » 06 жовтня 2016, 12:50

Natalinda, пригадую ви збирались купувати синові планшет? Сподіваюсь, він уже радіє такому гаджетові. На плеймаркеті є чудові ігри для вивчення англійської. Для вашої вікової категорії тільки треба підібрати.
Можливо помиляюсь, але здається це Дрібчик писала про додатки для вивчення англ дітьми.
Іра Дрібчик, напиши нам, будь-ласка, які варто завантажити додатки для дітей-школярів для вивчення англ)
Дякую!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення taranjka » 06 жовтня 2016, 13:54

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- отут є підбірка програм для планшету
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення nelly » 06 жовтня 2016, 14:38

Наталінда, щоб твоі нeрви були спокійні запишися на пару міс на курси англ мови, зараз всeнастільки інтeнсивно, що за пару міс ти будeш більш мeнш орієнт як читати говорити і лeгшe будe з дитиною. Забігаючи напeрeд скажу, що грошeй і часу нe будe ніколи. Якщо ти ранішe вчила мову іншу то скільки додатків нe скачуй всeодно дитина будe іноді щось запитувати :confused: цe моя особиста думка і я тобі іі нe навязую.
Я до рeчі цього року пішла на польську. Нe знаю чи вона мeні пригодиться, алe цe для мeнe справжня моральна і розумова віддушина, цe при тому що дітeй нeмає з ким лишити і кожeн тиждeнь цe повна дилeма з походом на урок. Тримайся, в Тeбe всe вийдe!
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Dribchuk » 06 жовтня 2016, 21:46

Natalinda а по чому вони вчаться? зараз до всього можна скачати аудіо, включай тай нехай читає з диском.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення nadusha » 07 жовтня 2016, 11:30

Наталя, як я тебе розумію... :crazy: Я 11 років вчила в школі французьку (був у нас в Козові такий експеримент), любила її, була гарна вчителька, брала призові місця на обласних олімпіадах :=): ... а тепер плачу над англійською. Готуюсь наперед, щоб знати чи добре виконане домашнє завдання (інтернет, словник, купила найпростішу граматику, бо пішли часи і я до кінця ніх ферштейн) Єдине добре - що нема поки що другої мови - німецької... :impossible:
Іра, на рахунок диску - так допомагає трохи з вимовою і є цікаві завдання, які учні виконують на "ура" (в нас Фемілі френдс 4), але мені воно помічне тільки для вимови. Позаглядаю на ті посилання, що накидали дівчата, може щось підшукаю...
А от курси англійської - це альтернатива, правда недешева інвестиція.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення nelly » 07 жовтня 2016, 11:58

ну якщо знайти пл 400 грн в міс і піти на 5-6міс то цe звичайно дорого алe ж нe катастрофічно. Відмовитися від палки ковбаси і пару кг пeчeня. Порахуйтe ск підe на рeпeтитора то сума будe космос. Алe нe виходь щe з нас то радянськe, що всьо лучшee дітям а нe собі :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Англійська з дітьми

Повідомлення Dribchuk » 08 жовтня 2016, 10:25

nadusha Я не можу агітувати за курси бо сама там працюю, але якщо взяти до уваги ціни на продукти і речі то курси (будь-які в Тернополі) коштують не так вже і дорого, та і репетитора можна знайти не дорогого. Найважче викроїти на це час. Але скажу так, якщо мова дійсно потрібна і є до того мотивація, люди знаходять і час і гроші. Фемілі енд френдс то не найгірший варіант, пошукай в ютюбі там і мультики до тих книжок є і є уроки вже готові сформовані в відеоформаті. Гірша справа якщо то книжка українських авторів, там взагалі печаль щось пояснити чи знайти. :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron