Глобальні оголошення!



Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Русік » 22 жовтня 2016, 17:00

Минув рік від мого останнього допису у цій темі, а проблеми лишились)
Ввідні дані: третій клас, програма Фемелі-Френдс частина 2, уроки 3 рази в тиждень, клас поділений на 2 підгрупи.
І це єдиний предмет, домашку з якого я допомогаю синові робити.

Мої висновки: багато приділяється уваги окремим словам, як прочитанню, так і написанню, при цьому діти мало розмовляють. На домашнє опрацювання часто дають перелік слів з теми, які вони мають письмово вивчити. Тобто на наступному уроці без підказок і підглядання написати 5-6 слів або словосполучень. Недавно дали на вивчення дні тижня. О май год! Та я не впевнена, що сама їх напишу, хоч вважаю себе такою, що англійську знає непогано і зорова пам"ять моя значно краща слухової! Дитину мордувала цілий вечір, закінчилось істерикою.
Словниковий запас в результаті доволі великий, а от в речення слова не складаються і все. Наприклад, він знає слово playground і може його написати, а попроси його перекласти речення "Я граю на площадці", і він не видасть результату. Хоча навпаки, з англійської на українську, перекладе без проблем.
Немає розмовної практики(( А як на мене, розмовляти англійською, особливо в такому віці, важливіше, ніж писати.

Наразі пробуємо займатись в школі Хелен Дорон. Висновків поки що не маю, були тільки на одному занятті. Школу вибирали виключно з питань зручності - вона у нас в будинку і є вечірні заняття.
І побувавши на його пробному занятті я остаточно зрозуміла, що репетитор або інші додаткові заняття, які би відрізнялись від його шкільної програми, йому конче необхідні.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Marichka » 22 жовтня 2016, 17:06

Не знаю,як ви,але я свою школу пам"ятаю добре.Пішла в 1 кл з 6 років,то вміла рахувати до 10 і все.Не була готова зовсім,бо росла з бабцею старенькою в селі.Мама в Тернополі "заробляла" квартиру і приїжджала на вихідні.В 6 років переселились всі в Тернопіль і дали в школу.Я,дійсно,з тих,з ким не вчили зовсім уроків.Ходила на ГПД.Мені все легко давалось до 5 кл.Іноземної,правда,не було.
Потім вчила німецьку.
Щодо моєї першокласниці,то в нас така англ.,що я взагалі не знаю,що вони там вчать.Зошити в школі.Домашніх не задають з того предмету зовсім.То теж,вважаю,не вихід.Бо потім буде все нараз.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Natalinda » 22 жовтня 2016, 19:55

eney написав:Просто більшість не памятає 1 клас)

я не сильно памятаю
мама каже що не сиділа, ( я павда читала по складах коли йшла в школу і вміла писати і додавати віднімати ) ні в першому, ні в другому ні так далі. Щоденнник не завжди вчасно підписувала. Трійок в мене не було, і деже довго похвальні листи були. І це я себе не вважала ніколи розумною, так середнячком.
В мене в класі було 26 дітей, в малого 21.Коли вчили звуки і букви, то вчителька наша казаа на зборах "не зачіпайте дітей, я сама їх навчу розрізняти звуки і букви" і справді навчила чудесно. Таке правда рідко трапляється(((( переважно на все бракує годин, точніше бракувало, зараз ніби із зміною програми мали б бути покращення. Англійської я так зрозуміла ті покращення не сильно торкнулися.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення vikilandi » 22 жовтня 2016, 20:38

Natalinda написав:Англійської я так зрозуміла ті покращення не сильно торкнулися.

"покращення" найпомітніші тільки по кольору виправлених помилок учителькою(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Ольчик » 22 жовтня 2016, 21:22

Знайома, викладач англійської, каже, що в нашій шкільній програмі надто рано починають і надто багато уваги приділяють тому, щоб навчитися писати, а з розмовною практикою погано.
я з наступного року задумуюся над якоюсь англомовною програмою чи школою розвитку, де багато розмовної практики. Спочатку ще думала на цей рік, але поки адаптовуємося до садочка, тому на наступний..... В нас і в садочку мала б бути англійська, але поки група не назбирується (треба мінімум 8 діток, в нас одна молодша група лише, і зараз ходять 8-10)....
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення TYulia » 22 жовтня 2016, 23:56

Напишу свою історію. Моя сестра в свій час (десь 1992) пішла в 5 школу вчитись, де англ була з першого класу. Батьки англ не знали зовсім. То перший клас доходило до плачу, і наша мама(трохи німецьку вчила в школі) все таки старалась якось з нею розібратись і якось вони доглупали закономірність коли there ARE а коли there IS. І далі якось сестрі та англ пішла, що в старших класах виграла програму навчання в Америці на рік. Без репетиторів. Я пішла в школу через 3 роки, в повних 7, читати по укр вміла, перший клас мені запам'ятався тим що я сама за яку годинку робила всі уроки. Англійську то деколи щось третьокласниця сестра підказала. Так слова і граматика англ не з легких але реально вникнути. Пам'ятаю що слово beautiful я на трьох диктантах підряд писала неправильно, то Е то А то ще щось пропускала.
В теперішніх програмах мене щось певно більше оці проекти з природознавства лякають.

Мій малий вже то рік ходить на англійську, досить багато слів знає, йому подобається. Але я практично не бачила жодної дитини-школяра, якому подобається англійська мова. Переважно цей урок в списку най-НЕ-улюбленіших. Не можу зрозуміти закономірності.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Русік » 23 жовтня 2016, 00:12

Ольчик написав:я з наступного року задумуюся над якоюсь англомовною програмою чи школою розвитку, де багато розмовної практики.


о, то було би чудово! Може, в Тернополі і є такі школи, просто наразі ми вперше з початку навчання в школі звернулись за допомогою з англійської. В садочковому віці ходив на англійську, але для малечі то більше гра, він мало виніс з тих занять.
Були цього року за кордоном. І що з того, що дитина знає, як пишуться складні слова, як вона морозива собі не купить. Англійську ж ми вчимо не заради оцінок в школі, а заради того, щоб вільно спілкуватись в будь-якій країні світу. Розмовляти, розмовляти і ще раз розмовляти.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Dribchuk » 23 жовтня 2016, 10:30

Я займатися рекламою не хочу, бо сама там працюю, але якщо хочете комунікативний метод для дітей (щоб діти говорили, а не лише вправи робили) то почитайте про Callan Method і Callan Kids, я дітей не вчу, тому точно весь процес не знаю, але знаю що все заняття проходить в режимі діалогу + є фізкульт хвилинки, пісеньки. Моя мала в захваті, навіть старшим діткам подобається, основна вимога вміння читати і писати українською добре. (тобто бажано починати по закінченню чи в середині 1 класу)
Ось відео. (ще раз вибачайте за типу саморекламу, насправді хочеться порадити щось таке дійсно хороше, на альтернативу не дуже якісним репетиторам)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Dribchuk » 23 жовтня 2016, 10:34

І ще одне відео.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення taranjka » 23 жовтня 2016, 11:24

Dribchuk а яка твоя думка про Хелен Дорон? цікаво чим відрізняється від методу Калана.
я зараз шукаю куди б Дарцю дати, бо тільки домашнього мого навчання мало, а те що в школі вчать :dash:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Inochka і 16 гостей