Глобальні оголошення!



Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення erinaceus » 20 вересня 2015, 22:17

Natalinda написав:Англійська мало кому дісталася, це при тому що директор на зборах навесні запевняв що є для всіх книги. Вчимося за Карпюк. Минулого року вчилися теж за нею і зошити теж Карпюк були. Цього року вже зошити не підходять купили Федієнка. Дешевше, але ж блін, щороку якість приколи (я ж ненормальна, купила на початку літа щоб зекономити, заплатила ще за Федієнка тепер )

Скільки років пройшло і досі англійську по Карп'юк вчать :dash: Коли вже та епоха закінчиться...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Підручники

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2015, 22:50

erinaceus а конкретніше? Знайома в тернополі дитині якийсь підручник за 200 грн купляла
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підручники

Повідомлення erinaceus » 20 вересня 2015, 23:23

Natalinda Та бо по її книжках вчаться вже років 15, якщо не більше. Ще ми по ній в школі йшли... Помилок багато, та і рівень не той в порівнянні з іноземними підручниками. І підхід такий совдепівський. А технології ж пішли вперед :pardon: Видно, добре лобіює в міністерстві...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Підручники

Повідомлення Natalinda » 21 вересня 2015, 01:03

Ясно.
А іноземні то які? Вони для України писані?
Я цікавлюся, але ніяк не захищаю Карпюк, якщо що)))))
От якісь ті підручники по 200 грн, здається щось там френдс енд фемелі звучало, виправдовують свою ціну? (звісно якщо ти знаєш що то за підручники, бо я в очі їх не бачила)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підручники

Повідомлення Русік » 21 вересня 2015, 01:28

Natalinda, в тебе застаріла інформація - Фемелі енд френдс цього року в районі 450 грн. за перший комплект)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Підручники

Повідомлення Dribchuk » 21 вересня 2015, 01:52

Family and friends є онлайн версія, як варіант може дуже врятувати, бо 450 то якась дуже страшна ціна :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Підручники

Повідомлення Natalinda » 21 вересня 2015, 11:12

Русік уточнила, то 2013 року книжка 206 грн, а за 2014 дорожча
Якби то та ціна додавала знань :dreams:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підручники

Повідомлення Русік » 21 вересня 2015, 11:23

Якщо не враховувати фінансовий момент, то мене ця книга не влаштовує з таких міркувань:
1. на відміну від наших старих підручників, жодного слова українською там немає (ні транскрипції, ні перекладу), тому якщо ніхто з батьків не знає англійської, то незрозуміло, як він має допомогти дитині зробити уроки або вивчити пропущений матеріал по цьому підручнику;
2. мало уваги граматиці; таке враження, що дитина має інтуїтивно будувати речення (я розмовляла з цього приводу з вчителькою з іншої школи, то вона казала, що ці підручники написані для вивчення англійської мови іншими європейськими школами, а у них основи граматики схожі, тому для тих дітей немає проблем з неприродністю побудови речення). Мій син говорить речення як папуга - він не розуміє, чим відрізняється "It is" від "This is" або чому у питальному реченні треба казати "Is this..?" - каже, що їм цього не пояснюють зовсім, та ще й відразу використовують скорочену форму (It's і т.п.), що ще більше збиває дітей з пантелику.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Підручники

Повідомлення TYulia » 21 вересня 2015, 14:11

То певно така нова методика, спершу дітей навчити говорити-розуміти, а правила граматики потім. Ми з малим почали ходити на англійську, то вчителька з ними певно процентів 98 говорить по англійськи, і просить батьків вийти, або хоча б не перекладати. Каже щоб діти бачучи корову казали "it's a cow" а не "cow, корова", бо так завчили. Яка методика правильніша не берусь судити.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Підручники

Повідомлення pan_kotskyy » 21 вересня 2015, 14:13

Русік написав:Якщо не враховувати фінансовий момент, то мене ця книга не влаштовує з таких міркувань:
1. на відміну від наших старих підручників, жодного слова українською там немає (ні транскрипції, ні перекладу), тому якщо ніхто з батьків не знає англійської, то незрозуміло, як він має допомогти дитині зробити уроки або вивчити пропущений матеріал по цьому підручнику;
2. мало уваги граматиці; таке враження, що дитина має інтуїтивно будувати речення (я розмовляла з цього приводу з вчителькою з іншої школи, то вона казала, що ці підручники написані для вивчення англійської мови іншими європейськими школами, а у них основи граматики схожі, тому для тих дітей немає проблем з неприродністю побудови речення). Мій син говорить речення як папуга - він не розуміє, чим відрізняється "It is" від "This is" або чому у питальному реченні треба казати "Is this..?" - каже, що їм цього не пояснюють зовсім, та ще й відразу використовують скорочену форму (It's і т.п.), що ще більше збиває дітей з пантелику.

Де поставити тищу вподобань? :yes: :yes: :yes:
Все те саме бачу і я. Добре, що англійську знаю, уявила такий підручник з французької... мдяя... я б сиділа і плакала... дитина сама навіть не може прочитати, що потрібно виконати.
Так підручник красивший за старі шкільні, по яких колись ми вчились, але-але... за таку ціну варто було б там хоч українською мовою хоч умови завдань написати. Єдине, що подобається, що придумані вправи в ігровій формі, типу кросвордів. Але ціна цього року просто золота... Грозився чоловік піднімати на наступних зборах питання про відксерення або інше вирішення цього питання, бо ціна реально ЗАГОНИСТА!!!
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron