Глобальні оголошення!



Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Dribchuk » 23 жовтня 2016, 11:30

taranjka Хелен Дорон дуже гарна методика для діток дошкільного віку, мені дуже подобається те що там багато музики, яскраві книжки, цікаві завдання, але далі, як на мене, то стає трохи нудно, тобто мені здається що для старших діток воно не надто динамічно і вони вже більше розслабляються, а не вчаться. Хоча, порівняно з іншими методиками, мені подобається.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення vikilandi » 23 жовтня 2016, 11:48

Dribchuk,мені подобається,що ти радиш те, на чому знаєшся і в чому впевнена.
Розкажи детальніше про ці курси, будь-ласка!
З якого віку я вже зрозуміла...
Які є рівні, терміни, скільки триває заняття, вартість?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення Dribchuk » 23 жовтня 2016, 21:27

vikilandi Основне про курси це те що метод комунікативний. Тобто діти на уроці не просто виконують вправи і завчають слова, вже з першого заняття вони будують речення і усно спілкуються в режимі діалогу. Якщо дитина тільки починає вивчати мову це для неї дуже захопливо бо вже після першого уроку вона може дати відповіді на різні питання. Якщо пояснюється якась граматика, її одразу застосовують на практиці. Немає нудних монотонних вправ, діти мало пишуть. Це їм подобається, хоча диктанти теж присутні, так само і читання.Дітям можна сидіти, лежати, ходити, але дисципліну викладач теж підтримує. Найуспішніші дітки отрумують стікери. Дитячий курс розділений на 4 рівні і займає в середньому 4 роки. Тобто якщо дитина почала в 7 років +4 роки = 11 років, тоді вона може продовжити навчання на курсах для дорослих починаючи з 4 або 5 рівня. Заняття триває 35-перерва-35хв. В кінці кожного рівня є тест, який показує батькам на скільки успішна їхня дитина. Є відкриті уроки. Детальніше я скину номер в ПП, можна розпитатися в адміністратора. Я з дітками не працюю, тому усіх нюансів не знаю, але коли були пробні заняття, моя мала ходила, їй дуже сподобалося, правда нам сказали дівчата ще пару місяців почекати поки мала почне швидко українською читати, бо трохи їй заважко, але Ані тільки 6 років, то ми почнемо влітку.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення vikilandi » 24 жовтня 2016, 09:16

Dribchuk,дякую)
Я пізно схаменулась із англійською, можливо, навіть, це повідомлення Наталінди,змусили мене швидше "крутити педалі". Заходила в Хелен Дорон (на Шашкевича), нам було б дуже зручно, в тому ж приміщенні у нас художня школа і поруч садочок. Але там ми потрапляємо "в міжрівневий проміжок" - або він йде з малечою, або з дорослішими. А він такий,що з "малявками" не дуже хоче, а зі старшими боюся, що може не встигати. Уроками в садочку я не задоволена,хоча продовжую платити за них(

Ще питання до знаючих. А в мультику "Свинка Пеппа" там учителька розмовляє з акцентом (чоловік так стверджує)?
І чи,дійсно, мультики англійською приносять користь малюкам (в розуміннні іноземної мови)?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення taranjka » 24 жовтня 2016, 09:20

vikilandi мої з мультиків знають більше 20 пісень, і дуже багато слів з правильною вимовою (мене деколи виправляють :=): ). а головне - легко сприймають мову і для них це не є щось страшне чи не потрібне. але в нас Пепа тільки англійською була одразу і вони вчилися розуміти без перекладу :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення vikilandi » 24 жовтня 2016, 09:33

taranjka а що ще, крім Свинки Пеппи англійською вони люблять дивитися?
Я ще включаю Меджік Інгліш від Діснею, але мій від цього мультика не в захваті(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення taranjka » 24 жовтня 2016, 09:56

Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи потрібен дитині репетитор? (пор ангм. мову)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 жовтня 2016, 11:06

vikilandi написав:Ще питання до знаючих. А в мультику "Свинка Пеппа" там учителька розмовляє з акцентом (чоловік так стверджує)?


Так, вона говорить з французьким акцентом.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

cron