Глобальні оголошення!



Підручники

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Підручники

Повідомлення Mama3 » 01 вересня 2015, 14:58

Вітаю усіх з початком навчального року!
У мене запитання до батьків діток першого класу. Вам видали підручники? І які?
Бо нам поки тільки "Буквар" Захарійчука і більше нічого. За цим букварем ми вчитися не будемо, вчителі вибрали "Буквар" Вашуленка, говорили ще у травні здати на нього і на робочі зошити гроші. Тепер кажуть, що збирали по школах.
"Математики" Богдановича теж нема в достатній кількості. Про інші взагалі не знаю. Головне, що в іншому класі діти сьогодні книги отримали, правда, теж не всі. Щось мені то не дуже подобається. За яким принципом вибирали? Чому впродовж літа не проаналізували кількість підручників? Запевняли, що вони є, а тепер треба шукати-купувати.

Як у ваших школах ситуація? І за якими підручниками будуть вчитися?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Підручники

Повідомлення TattyMummy » 01 вересня 2015, 15:01

В нас видали математику, буквар, природознавство і англ. мову. За всіма будуть вчитись, лише за англійську мову поки під питанням. Всім діткам всі підручники.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Підручники

Повідомлення denamama » 01 вересня 2015, 17:20

Нам видали: буквар Вашуленка, природознавство Грущинськоi, Математика 2 книги: Богдановича i Рiвкiнда(цiею рiдко будуть користуватись). Зошитiв i книг з англ.мови ще не видали. Попередили, що книги взятi у видавництва i за них треба буде платити. Скiльки i за якi книги скажуть на зборах в чт.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Підручники

Повідомлення Natalinda » 19 вересня 2015, 16:28

Нам видали всі книги, але видали не всім(((( Ми встигли взяти одні з перших, то маємо все. Єдине що математику видали Рівкінда, а треба Богдановича. То я її купила ще задовго до школи. Навіщо її було видавати взагалі не розумію, якщо по ній вчитися не будуть. Напевне щоб згубив хтось. Зошити минулого року підходили Богдановича, цього року Федієнко вирішив напевне перебити Богдановичу заробітки і випустив свої зошити до його книжки. Я купила на початку літа, то додалося Юрі роботи вдома)))))
Англійська мало кому дісталася, це при тому що директор на зборах навесні запевняв що є для всіх книги. Вчимося за Карпюк. Минулого року вчилися теж за нею і зошити теж Карпюк були. Цього року вже зошити не підходять :crazy: купили Федієнка. Дешевше, але ж блін, щороку якість приколи (я ж ненормальна, купила на початку літа щоб зекономити, заплатила ще за Федієнка тепер :ha: )
Основи здоров'я - Гнатюк
Природознавство - Гільберт
Образотворче мистецтво - Калініченко
Буквар - Вашуленка. От думаю - може то купити Буквар додому, бо книги просто в жахливому стані, таке враження що по них не 2 роки діти вчилися, а років 20-ть. От цікаво - чи то діти тепер такі небережливі пішли, чи все ж таки якість друку така жахлива.
Післябуквар Вашуленка я так розумію теж щороку перевидають змінивши кілька сторінок місцями :crazy: Взагалі трохи піднапрягає оця масова закупівля. Скоро напевне звичайний зошит з білими чистими листками відійде у небуття
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підручники

Повідомлення taranjka » 19 вересня 2015, 18:00

я поскачувала всі підручники, переглянула...яке ж воно нудне :crazy: буквар пробувала Дарці читати, тобто шоб вона читала і їй нудно :confused: решту навіть боюся показувати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Підручники

Повідомлення Галина » 20 вересня 2015, 08:11

Ми природознавство по Грущинської підручнику вчимо, цього року собі докупила Гільбера, бо в тому Грущинської нічого толком нема, ми два роки сиділи в неті шукали потрібний матеріал. Так як в моєї дитини дуже сильно впав зір, я користування гаджетами сильно обмежую, той пошук падає на мене з чоловіком, то краще нехай має нормальний підручник і собі читає.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Підручники

Повідомлення Marichka » 20 вересня 2015, 08:59

Ви ще пишіть,хто в якій школі.
Мама 3-ви в якій школі?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Підручники

Повідомлення Mama3 » 20 вересня 2015, 21:40

2 школа, але то я трохи запанікувала, вже видали все впродовж першого тижня.
"Математика" Богдановича, "Буквар" Вашуленка, "Природознавство" Гільберг, "Основи здоров'я" Гнатюк, "Англійська" Карп'юк.
Щодо зошитів - "Прописи" Заброцької (видавництво "Навчальна книга - Богдан"), решту - природознавство, основи здоров'я, математика - "Підручники і посібники ", на всіх пише, що до цих підручників, але мають трохи більший формат, то ще докупляла обкладинки. Усі мають гриф "схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах". На трудове навчання видали зошит теж від "ПП", але залишили в школі, то я щось навіть не глянула, хто автор.
То вже все є для навчання. Ще позначають їм у зошитах в косу лінійку та в клітинку.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Підручники

Повідомлення Касівочка » 21 вересня 2015, 15:11

В нас англійська Tracks видавництва Pearson Longman. Перекуповували в учнів 2 класів за 70-80грн., вважаю, цю ціну вона виправдовує, не більше.
pan_kotskyy написав: уявила такий підручник з французької... мдяя... я б сиділа і плакала... дитина сама навіть не може прочитати, що потрібно виконати

Не потрібно нічого уявляти - відкриваєте наш, український буквар Захарійчука, і прозріваєте - з першої сторінки тексти на 5-8 і більше абзаців, скрізь незрозумілі для дітей схеми звукових аналізів слів, а вивчення літери А розпочинається не мало-не багато, а на 38 сторінці!
В нашому класі більш-менш читає 6-ро дітей, і добре, що моя дитина в їх числі, але я не заздрю тим батькам, чиї діти ще толком не знають всіх літер, а їм якось треба (сама не знаю як), прочитати текст на тих 7 абзаців. То про яку англійську мова, якщо для дітей український буквар, це як для дорослого, який вчив англійську французька, ще й бери зразу читай тексти :crazy:
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Підручники

Повідомлення Natalinda » 21 вересня 2015, 15:39

Касівочка а вчителька задає вже читати ті абзаци????
У Вашуленка буква А на 22 сторінці, а до того малюнки із схемами речень і склади потім. То наразі вчаться речення по схемі складати. Вчителька сама просить батьків не пхатися, вона сама навчитиь це.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron