Глобальні оголошення!



Мобільний телефон

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Мобільний телефон

Повідомлення Юланнаа » 03 листопада 2016, 23:34

Ну можна купити iPhone 4s, вони зараз не дорогі, я думаю, що дитина оцінить такий подарунок. Ще бачила в Інтернет-магазині знижки.
Юланнаа Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 41
З нами з: 02 листопада 2016, 16:01
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Мобільний телефон

Повідомлення TYulia » 29 січня 2019, 17:59

Дівчата, в кого дітки вже з мобільними? З якого віку почали? Чи з якого віку плануєте почати?
От натрапила на статтю одну іноземну якоїсь мами, які вона правила встановлює.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Коротко
1) заборонено телефони за столом
2) заборонено телефони коли час виконувати дом завдання
3) ігри грати можна лише на вихідних
4) о 19:30 діти віддають телефон в спец корзинку, щоб перед сном займатись чимось іншим, а не телефоном. Заряджається телефон в батьківській спальні.
5) заборонено телефони зранку, поки ти ще не повністю зібраний до школи
6) телефон - власність батьків. Вони мають знати про всі додатки, ігри, паролі. Кожного вечора батьки переглядають телефон і все що хочуть в ньому.

До слова, мова ведеться про школярів середньої школи. Як вам такі правила? Я, як переживаючи мама, з одного боку, з ними погоджуюсь, але з іншого боку, думаю, що такий контроль і в дечому недовіра може ображати дитину і наражатись на спротив. Як знайти золоту середину?

Я ще маю менших дітей. Думаю, що ще добрий рік, а в ідеалі і цілих 3-4 роки, нам буде вистачати того розумного годинника для зв’язку.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Мобільний телефон

Повідомлення Ulkanet » 29 січня 2019, 18:21

Правила треба встановлювати, то однозначно.
Спочатку буде якийсь дурдом з тим телефоном :aggressive: :dash:
Але з часом все налагодиться
Я беру ніби пограти чи фотки подивитися і перевіряю шо там є і куди лазить :hi:

А малий ходить в 1 клас???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Мобільний телефон

Повідомлення гра з вогнем » 29 січня 2019, 21:12

TYulia, ми плануємо нарешті купити, по справжньому :ha: Буде подарунок на 11 років. З наступного року почнеться середня школа, автобус, таки треба.
Зараз бере мій телефон погратися і деколи бере, коли треба.

За правила не знаю. У кожної сім'ї свої устої. Може для тієї авторки правильно саме так, це працює і для її обставин виправдано. Для мене ж - занадто.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Мобільний телефон

Повідомлення Ulkanet » 29 січня 2019, 23:37

Я не кажу ті правила. Свої!! Бо дійсно зранку може залипнути :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Мобільний телефон

Повідомлення TYulia » 30 січня 2019, 09:53

Мій малий тільки з вересня піде в школу. Хресна ще рік тому подарувала йому розумний годинник. Зараз то хіба в недільну школу вдіває. То думаю його ще на рік-другий вистачить. Наразі за телефон для нього не думаю.

Племінниці в Америці (11 і 9 років) ще без телефонів. Їздять автобусом в школу, з школи при потребі медсестра чи ще хтось мамі дзвонить. Але мені здається там автобус шкільний, школа більш «закрита», дітей навіть з автобуса не випустять, якщо їх ніхто не зустрічає, то телефону ніби дійсно не потрібно. В нас трохи по іншому.

Але телефон то щось таке магічне, діти в ньому так і залипають. Я навіть свій не дуже даю, кажу, що вже розряджається чи ще щось, бо як давала якусь гру пограти чи мультик, то тоді щодня канючив настирливо.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Мобільний телефон

Повідомлення TYulia » 30 січня 2019, 09:55

Ulkanet а при перевірці телефона дочки щось цікаве чи насторожливо знаходили? Як реагували?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Мобільний телефон

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2019, 14:01

Слава Богу нічого поганого не знайшлося. Деколи ігри якісь дибільні закачає: то я кажу " ой, шо це таке вискочило!? Воно саме відкрилося, а шо це таке??? "
Вона і так сама все розказує. Якщо якась дуже дурна гра, то ми домовляємося її видали в обмін на іншу (мною запропонованою).
Аня часто розказує за Мо-мо. То якась страшилка така. Діти відео дивляться про те момо.

Я теж думала з телефоном не смішити. Пішла до школи і почалося! Всі мають!! І т.д. купили кнопковий. Але всерівно цілий час нила за смартфон. Я вже її переконала, що на 10 років, як буде старша і т.д. Але її тато без мого відома купив смартфон .
То перші два місяці це був ужас ужасний з тим телефоном. І сварки і плачі. Вже пів року має - то вже спокійніше. Я стараюся придумати їй якесь заняття, так щоб без телефону. Але всерівно, як тільки я зайнята чи мене нема - висить там годинами ((((((

За кордоном ситуація з телефонами зовсім інша. Це в нас безробітні, хата-розвалюха, бідося чорна і не видна, але всі з смартфонами :ha:

З тою школою, то взагалі капець. Якщо більшість буде зі смартфонами, то нічого не зможете зробити. Там маєш бути як всі, бо інакше "заклюють".
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Мобільний телефон

Повідомлення mariana » 30 січня 2019, 14:55

Ulkanet не думайте що момо то така легенька страшилка, то аналог гри синій кит, дитину від того треба ізольовувати! В нас навіть збори в школі для батьків були, присвячені тому момо. Подруга розказувала, в сина в класі дівчинка руки собі різала, надивившись на ютубі відео з момо.
Стосовно телефона, може я буду категорична, але я не розумію для чого дитині в 1-2 класі смартфон? залипати в іграх? дивитися всяку дурь на ютубі? А потім дитину по окулістах водити? Моєму синку 8 років, 2 клас, купили кнопковий Нокію, чисто для зв"язку, має планшет, комп"ютер, що хоче дивитися - дивиться на цих гаджетах, але я дозую, що переглядає на ютубі - сама заглядаю, був теж канал з момо- заблокувала. А стосовно того що всі діти будуть мати смартфони. а мій ні, це мене хвилює найменше, прийде відповідний вік, хоч би 10 років, тоді і купимо. А то в нас знаєте як ,мама ходить з кнопковим телефоном, а дитина в першому класі з айфоном, цього я не розумію.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Мобільний телефон

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2019, 16:58

mariana через те "як не всі" малу прийшлося перевести в іншу школу. Я своїй тоже телефона не давала і грошей на жуйки/сухарики. Вчителька навіть на зборах мені дорікала через це "як не всі".
В другій школі немає таких приколів "як всі". Бачу що то від вчительки залежить.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей