Глобальні оголошення!



Християнська етика

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Християнська етика

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2017, 10:45

В нас також є Біблія, також читаємо, до церкви ходимо......
відкрила зошит з ХЕ 3 клас
Пісеньку вони вчать
"Незалежно від віри чи кольору очей,
Ти люби усіх, усім роби добро"
В Тернопполі й окружних селах церков не сильно меньше ніж шкіл. То чому не організовувати навчання там?
Ви знаєте як проходить середньостатистичний урок в середньостатистичній школі?
Це сприятлива атмосфера для пізнання Бога? За це можна ставити оцінки????
В нас ставлять, ага. Я вже у вчительки уточнила чи це точно факультатив.

Доречі а священники на перший дзвінок приходять до вас?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Християнська етика

Повідомлення Olyana » 25 вересня 2017, 10:48

знаю, що у багатьох церквах проводять недільні школи. і так, згідна про оцінки!!! про то мови не може бути взагалі!!!
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 25 вересня 2017, 11:03

От мені цікаво, скільки з тих, що вважають потрібними уроки ХЕ в школі кожної неділі ходять до церкви чи водять дітей в недільну школу при церкві? я от вважаю, що для дитини важлива музика і ми 4 рази в тиждень в музичній школі (музика в школі теж є), важливе захоплення наукою і ми ходимо на всі наукові пікніки, заходи, наукові гуртки, важлива англійська і ми ходимо на додаткову англійську (а вона теж є в школі) і так далі. На зборах розказували, як ХЕ і християнські заняття важливі для дітей, але в недільні школи дітей вони не водять, бо не мають часу.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Mama3 » 25 вересня 2017, 11:08

Я собі дала спокій, мої ходять, бо в нас 3 або 4 урок, чергується з правом, забирати не маю можливості. Але оті куплені зошити, бо вчительці так легше, мене вбивають. Минулого року малій не купувала, то класна керівник на мене видивилася, бо мала розплакалася, що у всіх є. Тоді доцябула в 1 класі. Потім я знайшла зошит старшого, мало що списано, дала їй. Ці зошити зберігаються в класі, роздають наприкінці року. Цього року у 3 класі назріло питання, куди йти на підготовку до причастя: якщо в школі готуватимуть, то підуть однієї неділі, якщо у церкві, то іншої. Батьки хочуть, щоб діти з класу пішли разом, хоч так і не вийде. Але підготовку буде проводити вчителька з етики і окремим 6 уроком. Питаємо, чому ж не можна на уроці. Не буде встигати виконати, що записано у плануванні. Капець. А поєднати? Мій малий хоче до церкви в Білій, хоч реально ходимо рідко, але в школі не хоче, тим більше додатковим уроком.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Християнська етика

Повідомлення nelly » 25 вересня 2017, 11:14

А є школи дe нeмає ХE?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Християнська етика

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2017, 11:36

В Тернополі і околицях навряд чи)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Християнська етика

Повідомлення TYulia » 25 вересня 2017, 11:57

Напевно зачасту проблема не в самому предметі Християнська етика, а у вчителі (людині) яка її викладає. Це ж факультатив, то той вчитель має ще більше можливостей організувати це все цікаво і весело. Самі знаєте, що будь який предмет, а тим більше ХЕ можна подавати по різному.
В мене особисто не найкращі спогади про ХЕ в школі, але то щось в мене не багато було. Але наприклад я з сестрою ходила на вихідних в якусь християнсько-англ школу як виявилось при лютеранській (здається) церкві. Де на занятті щось нам трохи біблійне розказували, трохи по англ, після заняття в великому залі всі групи збирались і співали християнські пісні і пастор їхній щось ще розказував. Було цікаво. До слова, в ту церкву я не перейшла і не пам'ятаю щоб нас дуже агітували. А може просто як дитина того не помічала.

Ще мені попалась в руки книга Що таке Бог, видавництво Чорні вівці. Думала вона буде дуже християнська, але там пише що Бога в різних країнах називають по іншому залежно від пророків які це все записували. З такого боку, ця книга підійде всім, майже всім.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Християнська етика

Повідомлення Virchik » 25 вересня 2017, 11:59

В нас не має ХЕ 2 клас.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Християнська етика

Повідомлення nelly » 25 вересня 2017, 12:39

тут зараз мeнe нe трeба закидувати помідорами, алe думки в слух
Припустимо що зараз свідки Єгови чи протeстанти почнуть тeж пропихати своі навчання у школах, чи московські православні чи будь—хто? Ні ім нe можна можна лиш вибраним. А якщо вчитeлька валeологіі чи щe хтось готує до Причастя цe взагалі нонсeнс :dash:
В нас в Хмeльн обл якщо нe помиляюся лиш пару цeрков грeко—католицьких, всі інші московського патріархату, логічно що напeвно вони проводять ХE у школах, алe ж в Тeрнополі цe сeпаратисти :scare:
Якщо вжe школа будe вчити рeлігію то для чого дитині батьки???
В мeнe в школі нe було ХE від цього моя віра нe постраждала і якщо хочу робити добро то роблю його з сeрця а нe тому, що мeнe хтось навчив.
Я нe проти Цeркви, я проти—насаджування, а щe гіршe проти іншого відношeння до дитини яка нe ходить
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Християнська етика

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2017, 13:14

Вірчик, а є якийсь інший факультатив?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron