Глобальні оголошення!



Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Ulkanet » 16 жовтня 2014, 15:50

taranjka написав:хе хе, отака я впевнена була, що підем з 6-ти і в кінці передумала :) навіть на підготовку не буду цього року давати :)) будем по наших гуртках ходити, це набагато корисніше. ще з нового року знайду якусь англійську і усе. може за рік ще до домашньої освіти дозрію )

Ліль а чого передумала????

Зважаючи на теперішню програму в молодшій школі, то думаю, що таки треба подарувати дитині ще рік дитинства.

це якщо є з ким залишити, а коли приходиться брати з собою на роботу (де дитина чує, як кажуть, що вона тут не має бути :dash: ), чи шукати з ким лишити - то яке то щасливе дитинство??? в такому випадку краще вже в школу :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Oksana » 16 жовтня 2014, 16:25

Можу сказати наші враження :) Ми поки таки задоволені тим що в школі. Станом на зараз підходить до завершення перша чверть. Сказати, що дуже важка програма, я не можу . Якщо дитинка вміє читати, то важко не буде. Читання йде тоді на ура, письмо потихенько вчаться (я навіть думла що буде гірше, а навіть почерка так нічо), математику також. Природознавство цікаве, і в нас разом з основами здоровя йде на рівні фізкультури і музики. Трудове і образотворче дітки люблять, в англійську я не лізу, і домашнього не дають. Її вчать на рівні гри, музики, і т.д. Тому я не можу сказати що важко, але то може як кому... А може то тільки поки що так...
Але будемо сподіватись, що і надалі труднощів не виникне :))) Єдина порада, може повторюсь, дитинка до школи повинна все таки вміти читати. Хоч цього і не вимагають, але тоді школа буде в радість.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення гра з вогнем » 16 жовтня 2014, 17:07

Оксанко, а в якій ви школі?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Оксанютка » 16 жовтня 2014, 17:17

Ulkanet написав:це якщо є з ким залишити, а коли приходиться брати з собою на роботу


А в садочок після 6 вже не можна?
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Оксанютка » 16 жовтня 2014, 17:20

Єдина порада, може повторюсь, дитинка до школи повинна все таки вміти читати.

Я колись в першому класі вже вміла читати, але мені там через те було нудно.А це колись.... :dreams:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення taranjka » 16 жовтня 2014, 19:24

Ulkanet передумала, бо Дарця ще дуже відволікається. я бачу, що в "Зернятку" куди ми ходимо, вона прописи і розмальовування робить не багато - то в вікно задивиться, то з ки мось говорить :hi:
друга причина - вдома і на тих гуртках, що ми відвідуєм вона отримає більше ніж в школі, а з школою ми багато чого не встигнемо
третє - я не готова з шкільною системою і логікою так тісно співпрацювати :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Ulkanet » 16 жовтня 2014, 19:32

Оксанютка написав:А в садочок після 6 вже не можна?

що відгуляти випускний в старшій групі і ше раз в старшу групу йти??? :hi: то буде зажирно ::Р: :hi: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Галина » 16 жовтня 2014, 19:38

Оксанютка написав:А в садочок після 6 вже не можна?

Взагалі-то можна. З нашої групи кілька діток залишилися ще раз в старшій групі. Але завідуюча при наборі ясельок і молодших груп на зборах просила батьків добре подумати, бо 2 рази в старшій групі діткам скучно і не цікаво і вже як давати в яслі в неповних 2, то вже краще рік потерпіти в яслі дитину більшу.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Marichka » 16 жовтня 2014, 21:41

Ми на підготовку пішли в 4 роки,бо іншого садку тут немає.Для мене це як Школа розвиткуВстигає,все робить,як діти 5 років.Вихователька думає,що дитина вже піде до школи.Але я проти так рано.Буде 2 роки на підготовку ходити
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Ameli » 16 жовтня 2014, 23:13

Це, як яка дитина. моя в школі не повірите просто ОЖИЛА!!! Апетит появився, цікавість, починає дружити і все їй хочеться йти в школу. от 3 дні нас педіатр тримала в дома бо мала розкашлялася чогось і вона вже завтра йде( кашель майже пройшов ми не заразні так що не подумайте погано) і просто на очах дитина в дома міняється і стає апатичною до всього і ті завдання що вона з висолупленим язиком в школі писала на ура ...вдома йде тепер з під великого прохання. Моя мала садік переросла ще після пяти років...ну скучно було їй в садочку і так діти гралися а вона читала їм книжки і думала як то поскоріше додому до своїх книг. на рахунок читання в школі...ну ми читали найкраще на цілий клас а у нас 34 дитини, зараз помаленько починають вже підтягуватися і от через те саме читання вона стала Лідером. бо і задачу прочитати може і що на дощі написано, правда для самих вчителів то не показник чомусь..на жаль. Так що школою ми задоволенні так щоб і на далі було.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей