Глобальні оголошення!



Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення vikilandi » 02 червня 2017, 11:26

ДН сина 22 травня, у вересні йому буде лише 6,3.
Денний сон я тримаю під контролем десь з 4-х років сина. Кои йде до садочку, то простіше, там всі лягли, і я знаю, що він таки буде спати. Дома складніше. Довше триває підготовка до сну. Але варто лише переодягнутися, почитати і хоч трішки почухати спинку, ручку чи шийку як вони усі засинають. Через те, що старших обовяок приспати, то й сама маленька була змушена перейти на одноразовий сон ще далеко до річного віку. На вихідних то така краса, як вни всі троє сплять на одному ліжку. Люблю робити такі фотки) Колискових не співаю, бо вони мені підспівують, і тоді процес засипання триває довше. Від переодягання до сну проходить іноді година, але це вартує тієї тиші в хаті. Ще помітила, що коли форс-мажор і вони не сплять в день (за виключенням найменьшої, бо вона і на підлозі може заснути), то ввечері тяжче засинають і більш схильні нюняти, все їм не те і не так,одним словом капризують(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення vikilandi » 02 червня 2017, 11:33

До того ж вирішила віддавати у нашу сільську школу, бо синові дуже сподобалась учителька. Це окрема історія) . Так як, школа за нашим плотом, то не втомлюватиметься під час добирання, йти найбільше метрів 100, ранець сподіваюсь буде не важким, і додому повертатиметься відразу після занять, тобто ми ще встигатимемо з 13-14ї годинку-дві поспати. На перший клас планую лише художню і гімнастику, і то якщо графік співпадатиме із зручним забиранням із садку середущої донечки у Тернополі . Це плани. Сподіваюсь похибка на реальність буде не сильною.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення erinaceus » 02 червня 2017, 11:53

vikilandi написав: Колискових не співаю, бо вони мені підспівують, і тоді процес засипання триває довше.(


100%! В нас так само :hi:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість