Глобальні оголошення!



Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2014, 10:40

Знаю що багато на форумі діток вересневих, яким наступного вересня буде 6. моєму теж буде 6. Пора задуматися чи давати до школи дитину чи ще продовжити дитинство.
Цікавлять ваші думки, спостереження та досвід. Чи ви вже вирішили, чи ще думаєте, на що зважаєте при прийнятті рішення. Я ще донедавна була схильна давати в 7-м років зважаючи на характер дитини, складність програми і неготовність мами))) до школи.
Коли поцікавилася віком дітей, які підуть до школи в 2016 бачу що мій буде дууже старшим. Практично на півроку. Ну і вчителька більше імпонує та котра у 2015 набиратиме.
Поділіться своїми думками :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення taranjka » 18 серпня 2014, 11:20

чим більш думок, тим більш ти будеш сумніватися ::Р: це моє вражння від спілкування з мамами - сьогодні впевнено ::Р: говорять шо в 6, через тижднь наводять 101 арґумент за 7 :hi:
я за 6. швидше піде, швидше скінчить :hi: . моя дитина хоче.
ал чи піде в 6 - буд видно після недільної школи. я буду орієнтуватися тільки на це
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2014, 11:40

taranjka ну так, аргументи наводяться за настроєм)))))
Мій наразі не хоче) але великою мірою через вранішні вставання, він як і я сова. І єдине за що я школу не любила - то за те що треба було рано вставати))))
В нас недільної школи нема(((( Наразі з читанням нуль. А сьогодні почула від однієї мами що в першому класі треба читати 33 слова за хвилину :crazy: Ну але в нас ще цілий рік попереду :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення taranjka » 18 серпня 2014, 14:08

ну як "треба". якщо не буде читати 33 то виженуть, чи лишуть на наступний рік? я наразі Дарці коли про школу говорю, то кажу шо оцінки не мають значння і в такому роді
моя уявлння не має шо то так кожного ранку вставати, тому не знає шо її чекає :hi: а поспати любить, і я теж
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Галина » 18 серпня 2014, 14:47

Моя Діанка травнева, то я й не задумувалася над тим, щоб ще рік її тримати. Програма дуже важка, ми після школи щодня сиділи з нею додатково займалися, але їй нормально йшло, я б не сказала, що аж надто важко чи незрозуміло було, треба було тільки з нею сидіти.
Головне не перестаратися і не перенавантажувати дитину, щоб не відбити бажання вчитися.
Моя Вероніка теж вереснева і я думаю що буду давати її з 6-ти років, хоча за 3 роки може щось і зміниться, але бачу вже, що біля Діанки вона значно швидше розвивається ніж наші знайомі ровесники.
Моя Дана як йшла в школу, то читала дуже погано, їй цього не хотілося, вона собі приклади сама складала, віднімала, додавала, а читати їй не хотілося і все. А коли пішла в школу, побачила що є діти які читають дуже гарно, то потягнулася за ними. За першу чверть вичиталася дуже добре. В нас 33 слова за хвилину треба було вже аж в кінці року читати і то не всі читали.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2014, 15:25

Ну в нас про оцінки взагалі мови поки нема ніякої) Знаючи як не пригодилися мені мої хороші чи то відмінні оцінки від дитини мені їх непотрібно це точно) Мені більше соціалізація і самооцінка цікавить.
За невміння читати з школи не виженуть, але чисто теоретично на самооцінці позначитися може. Знаю що в нас є дітки в групі, з якими дуже займаються і які давно всі букви знають. Ну тобто я знаю що є дітки які самі інтерес проявляють і їм цікаво, але є й такі яких з під палки вчать. Мене свого часу не випускали на вулицю поки я скількись там рядочків букв не напишу. Не можу сказати що це мене травмувало, чи сильно спортило спогади про дитинство, але "мордувати" так свою дитину не хочу
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Кокетка » 18 серпня 2014, 15:39

так ці 33 слова тре читати буде в другому півріччі, тож з дітками навчиться ще, цікавіше вчитися в школі ніж усе вміти і сидіти нудитися, моєму було 6 в липні, то йдемо в школу з 1 вересня, думаю нема сенсу продовжувати садочок , як показує життєвий досвід тре все робити в свій час
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2014, 15:48

ну про весну і літо питання не стоїть як то кажуть)))) Вагаються переважно батьки осінніх дітей :wink: І то якби дитина була листопадова, то в мене особисто питання взагалі б не стояло. Пішов би в 6, а в листопаді виповнилося б 7 :yes:
А як показує мені мій життєвий досвід на все є свій час, і в кожного він індивідуальний :yes: :wink:
Я жовтнева - вчилася з молодшими. Було в самий раз. Брат вересневий - вчився з старшими - як показав досвід міг вчитися з іще старшішими)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення olgakr » 18 серпня 2014, 20:40

Ми йдемо в 6, але в кінці лютого вже 7 буде.Маринка вже читає (по логопедичному букварику навчилися) і дуже хоче в школу.Я психологічно ще не готова. Вона в мене така ще не самостійна..Як там буде сама? Та і важкотепер у тій школі, а ще 6-ти денний робочий тиждень буде!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Перший раз у перший клас: у 6 чи в 7 років?

Повідомлення ІРЦЯ » 18 серпня 2014, 23:34

Я думаю шо тре дивитись по дитині. Дитина дитині не рівня.
Є дітки яким той 1 рік може зіграти велику роль.В мене напарниця з роботи дала малого в 6 років /він травневий/ то тепер шкодує каже шо якби дала в 7 то таки було би легше і ій і малому
А моя мама досі згадує як ій було зі мною важко в школі бо мене взагалі дали в 5 років а в жовтні мені виповнилось 6. То була взагалі катастрофа з тим навчанням :cry: я сама досі памятаю і своі сльози :cray: і мамині нерви :dash: :dash:
Якщо ви бачите шо дитина готова то можна давати :yes: якщо сумніваєтесь то краще ще рік почекати бо повторюсь він може зіграти велику роль /тим більше то хлопець йому спішити нікуди ::Р: /
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron