Глобальні оголошення!



Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Kisja » 01 листопада 2013, 21:21

моя доця як починала говорити то до 2-х років дуже чітко вимовляла Р. "Кар", "ворона" і т.д. а тепер не вимовляє Р.Чи це нормально?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Nymydora » 01 листопада 2013, 22:35

ми почали вимовляти десь в районі 3-х років - спеціально не вчили, само собою вийшло. Перше слово, в якому чітко зміг вимовити Р було струм.
А племінниця в мене не вимовляла до 9-ти років. Трохи ходили до логопеда. А її мама пообіцяла щось там їй купити, що вона дуже хотіла, якщо навчиться казати. То вона старалася )))) спочатку в неї виходило так смішно - ""ррррр" : крррокодил, ррракета. Але виговорилася.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Ленка » 01 листопада 2013, 22:44

В мене Діанка в 1,1 рік так каррркала що всі дивувались але до 2 років пропало. Далі вона рівно в чотири знову заговорила і то чоловік дразнив: "Тритритри". Софійка(2,6 рочків зараз) чітко і свідомо говорить букву р. так що це все індивідуально
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення happymami » 02 листопада 2013, 12:05

В 6 років, коли ми пішли з Софійкою у перший клас, нам приписали уроки логопеда, бо мала не дуже чітко вимовляла Р. Не картавить, але просто не дуже чітко каже. Ходили рік. Після цього не ходемо. Хоча твеРрррррдого Р всеодно нема.
Молодший навчився рано каРРРкати. В своїй групі в дитсадку був першим, хто гарно вимовляв Р. Навчився сам, ми не тренувалися і не вимагали)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Кокетка » 02 листопада 2013, 15:05

ми недавно катилися на велосипеді а якась дитина років 4 каже " дивись діду які ЙОВЕРРРРРИ)" я недочула , кажу до чоловіка , от як гарно букву Р каже дитина, та як він мені всю фразу повторив то довго сміялася, хоча як в 4 роки останню букву говорить то й першу навчиться) як мама буде наголошувати і виправляти
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Кокетка » 02 листопада 2013, 15:12

зі старшим ходили як йому було майже 6 до логопеда разів 8 , ставили букву Л і Р, вона трохи мене пожурила що ми мало зібралися ходити а тре пів року на букву Л і ще рік на букву Р ( а ми на БАМІ в лікарні лежали тай ходили лиш тих пару днів) але вправи які вона показала нам помогли, букву Л ( він говорив Ліжко як Л м"яке але як тверде, то казав Вастівка) син почав говорити одразу Л , а ще через тиждень два сказав букву Р, вдома ту вправу робили ....торкатися піднебіння там де починаються зуби і казати ДДДДД , а пальчиком під язиком водити швидко і получається Р :yes: . тож до школи йшли вже говорили всі букви :yes: ( він забувався то я його виправляла, і він виговорився)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Anjuta » 02 листопада 2013, 15:15

Кокетка написав:зі старшим ходили як йому було майже 6 до логопеда разів 8 , ставили букву Л і Р, вона трохи мене пожурила що ми мало зібралися ходити а тре пів року на букву Л і ще рік на букву Р ( а ми на БАМІ в лікарні лежали тай ходили лиш тих пару днів) але вправи які вона показала нам помогли, букву Л ( він говорив Ліжко як Л м"яке але як тверде, то казав Вастівка) син почав говорити одразу Л , а ще через тиждень два сказав букву Р, вдома ту вправу робили ....торкатися піднебіння там де починаються зуби і казати ДДДДД , а пальчиком під язиком водити швидко і получається Р :yes: . тож до школи йшли вже говорили всі букви :yes: ( він забувався то я його виправляла, і він виговорився)

мене точно такою ж вправою вчив логопед в Росії говорити букву Р в першому класі і тільки це допомогло.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення Ulkanet » 04 листопада 2013, 03:21

а моя, таке враження шо з пеленок вже то "р" казала. кли всі діти плакали - то моя гарчала, а мене мої домашні постійно страшили, шо вона "хвора". :cray: (не буду писати на який діагноз :cray: )
в 1,3 р. вона дуже гарно і чітко казала "баба Рара" (Рая). і то те "р" таке тверде в неї всюди. деколи аж занадто. :crazy: але я тоже букву Р дуже твердо говорю, то може від того шось залежить??? :pardon:
але тоже шиплячі не всі вимовляє. в одних словах вимовляє, а в інших ні, замінює на інші букви. і багато слів склади переставляє місцями. :crazy: а букву Г часто замінює на Ф або В. :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення krapk@ » 04 листопада 2013, 11:48

дівчата ану про вправу детальніше-поки дитина торкається язиком зубків то мама пхне їй палець під язик чи шо? А як вкусе???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Коли дитина починає вимовляти "Р"?

Повідомлення irinka » 04 листопада 2013, 12:36

krapk@ на попередній сторінці відео є, можеш подивитись і спробувати :wink:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron