Глобальні оголошення!



А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення eney » 22 травня 2013, 23:39

Ну ситуація з маршруткою для мене ясна, жінці хтось підпортив настрій, от і вона вирішила ним "поділитись". Взагалі дивуюсь людям в громадцькому транспорті і собаникам, обидві категорії часто дають абсолюдно не коректні і неадекватні коментарії в сторону чужих дітей, в нашу теж буває, відповідаю часто реченням "шкода що ваші батьки про вас так не говорили/того вам не робили", і в такому роді, всі мають право на життя, а діти особливо.
Щодо Лізиного малого, то перша бабулька явно закрила очі на хуліганство свого внучка, друга хоч і не коректно, але захищала свою внуку. Не знаю що б я робила, якби мій малий був бешкетником, але зараз свому даю волю, поки це не загрожує здоровю оточуючих чи йому.
Не думаю що черезмірне трясіння над дитиною зробить щось хороше, вірогідність, що виросте байдужий егоїст, який думає, що все для нього мене не радує, тому хай сам вирішує більшість своїх проблем на площадчі чи пісочниці. Мені не важливо що чиясь дитина забіяка/тіхоня, я з нею не живу, мені важливий мій син, і те як він себе веде. Тому його втихомирювати/підначувати мій обовязок.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Радмила » 02 вересня 2013, 12:54

Shalimar написав:и вот недавно была ситуация на детской площадке, со школьниками, которые уже вроде как и выросли из маленьких горок, и 2-3-4-летними малышами. Та ребятня какой-то хаос навела на той горке, мелкие просто затерялись в том клубке азарта.. Толкотня наверху, при том, что с одной стороны ограды нет, потом на самом спуске - групповой съезд ногами детям в спину.. Крч, бешенство-таки заразно, потому что я от самой себя не ожидала подобной реакции: громко, резко угомонила мальчишек. Потом подошла бабушка, которая, тоже, ограничивалась окриками с лавочки, и они ретировались всей гурьбой. Нам стало тесно на одной игровой площадке.


А не логічніше, було б малих дітей забрати з гірки і повести на качелю, в пісок? Чи гірки це приватна власність маленьких дітей і їх мам?
Старші діти мають теж право гратись на майданчику. І якщо вони швидші за менших, то це проблема мам менших, а не всі мають ходити рядочком, бо тут малишня.
Особисто я свою старшу на гірку не пускаю, доки там маленькі, бо знаю, що це може бути небезпечно для карапузів. Так і кажу, зачекай, зараз вони накатаюються тоді ти підеш. Але якщо діти вже почали гратись на гірці, а туди прийшла мамаша з малям і всіх строїть, то це її проблема. Хай тоді вона чекає чи шукає іншу гірку.
Ваші діти теж виростуть, і їм теж потрібно десь гратись. Не має в нас окремих майданчиві за віком. То теж думайте, що не ма чого старших виганяти, бо Вам так зручно.
Мене наприклад бісять мамаші в піску. Коли мої діти старано щось будують, потім прийде маля, і все їм потопче і ми маємо оце все терпіти, бо воно мале. А де повага до праці іншого? Бо для дітей в піску то їх праця. І виправдання , та він же / вона ще маленькі, то для мене не випрадання. Як ти бачиш що дитина вмішується і руйнує чужу гру, то забери її в інший куток майданчика, займи чимось іншим. При наймні я завжди так робила.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення taranjka » 02 вересня 2013, 13:45

звичайно не приватна власність і кожен має поважати право інших... але. я теж можу крикнути на майданчику до старших дітей. але, коли на гірці граються маленькі, а тут приганяє стадо школяриків і "посуньтесь бо ми прийшли" - я не попущу, бо менші прийшли перші. меншим пояснити важче, що тре йти кудись інакше гратися. в цих випадках, як на мене, діє правило першості. коли на гірці товчуться старші, то я своїх не пускаю туди - покатаються старші, тоді вони.
але в випадку з молодшими, то біля них завжди є мама, яка відповідно відреагує. а от школярі в нас в дворі гуляють самі, і уваги на молодших не звертають
це про дворові майданчики. а от ті що в парках - вони ж точно розраховані на маленьких. рошен біля озера, чи ті шо в топільче нові. там і ті гірки в ріст дітей. чесно, не розумію приколу водити туди великих дітей.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Shalimar » 02 вересня 2013, 15:04

Радмила написав:А не логічніше, було б малих дітей забрати з гірки і повести на качелю, в пісок? Чи гірки це приватна власність маленьких дітей і їх мам?
Старші діти мають теж право гратись на майданчику. І якщо вони швидші за менших, то це проблема мам менших, а не всі мають ходити рядочком, бо тут малишня.

Радмила, Ты внимательно читала, что я написала?

Чтобы не писать много текста, просто напомню, что есть определенные правила поведения/безопасности, так вот те ребята-школьники правила не соблюдали, а грубо нарушали. Поэтому..............
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Радмила » 02 вересня 2013, 20:29

taranjka написав:а от ті що в парках - вони ж точно розраховані на маленьких. рошен біля озера, чи ті шо в топільче нові. там і ті гірки в ріст дітей. чесно, не розумію приколу водити туди великих дітей.


Там не пише, що вони розраховані на малих дітей. А старші теж хочуть бавитись як і менші. І на гірку хочуть, і на качелю хочуть. І так часом буває прикро, як дитина качелю підпирає, доки дві мамуськи качають годину своїх малих і теревенять , і їм фіолетово , що стоїть дитина чекає. Так старша, але все ж дитина, і можна якось на це зважати. Бо як підходить мама з малечею, то вже вступися, бо вона з малечею, а що дитина вистояла під тою качелею півгодини і щойно сіла, то ти ж старша, уступи.

Шалімар, я уважно читала. І там ніде не писало, що ви перші там були з дітьми. І мабуть таки школярі цілий день у школі. То можна їм трохи і уступити тих півгодини, що вони вирвались. Направду вирвались на волю. Ваші діти підростуть такі самі будуть.
Хоч на рахунок першості я згідна, хто перший, того і гірка.
Зрештом, ще кілька років і ви також будете бачити цю ситуацію по іншому.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення taranjka » 02 вересня 2013, 21:02

ті шо на рошені - реально маленькі. з тої гірки і зїжджати нема що їм. чи вилізти на дах того "паровозика" мініатюрного... там збоку є інші гойдалки - більші, і корабель тепер поставили, але то не помагає
в топільче турніки для старших є.
щодо гойдалок, то мої часом люблять гойдатися довго. навіть дуже. і зняти звідти я її не можу. так само і не дивлюсь косо як хтось катається.
так, може мої діти виростуть і хз, може теж як дикі будуть ганяти по дитячих майданчиках. але зараз мені дивно дивитися на дітей мого росту а то й більших, яких пре гратися в пісочниці чи зїжджати з тих гірок :confused:
Радмила написав:І мабуть таки школярі цілий день у школі. То можна їм трохи і уступити тих півгодини, що вони вирвались. Направду вирвались на волю.

а менші часом весь день в садочку, і шо?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Радмила » 02 вересня 2013, 22:40

taranjka написав:ті шо на рошені - реально маленькі. з тої гірки і зїжджати нема що їм. чи вилізти на дах того "паровозика" мініатюрного... там збоку є інші гойдалки - більші, і корабель тепер поставили, але то не помагає
в топільче турніки для старших є.
щодо гойдалок, то мої часом люблять гойдатися довго. навіть дуже. і зняти звідти я її не можу. так само і не дивлюсь косо як хтось катається.
так, може мої діти виростуть і хз, може теж як дикі будуть ганяти по дитячих майданчиках. але зараз мені дивно дивитися на дітей мого росту а то й більших, яких пре гратися в пісочниці чи зїжджати з тих гірок :confused:


Хай краще зїжають з гірок і граються в пісочниці (до речі це гарно знімає стрес, бо працює по принципу піскотерапії), чим займаються якоюсь дурницею.
Я не знаю, яка ти на зріст, а я говорю про свою дитину, і як на 2-гий клас, то нічого не бачу ненормально в тому, щоб дитина ходила на гірки і качелі. А часом і мамочки самі сідають на качелі і качаються, поки дитина грається.
Особисто я добре памятаю, як після уроків ще в 5-му класі ми бігали в Топільче і гонили там по тих космічних ракетах. І нам було цікаво. І на качелі бігали.
А щодо піску, то мені здається, що будувати палаци люблять і діти і дорослі.. І в нас в дворі хлопці, часто вибудовують цілі автодроми в піску, і щастя, що є дві пісочниці і малі діти в іншій. А ми ходимо в сусідній двір, щоб не мішати автолюбителям, і не мати стресу від карапузів, які все затоптують в другій пісочниці.А в тому дворі з дівчатками влітку часто грали в пекарню і магазин. Мої діти пекли пиріжки з піску і продавали їх за листочки, а потім купували для пиріжків тісто і різні начинки - квіти, зернятка, "шоколад" і вже робили інші з начинками. І з нами грались дівчатка від 1 по 4 клас і всім було цікаво. Ми (я кажу ми, бо я взяла активну участь, запропонувавши і розвинувши цю гру), розробили цілу інфраструктуру цієї пекарні і магазину, задіяли багатьох покупців і "постачальників", розробили цінову політику для різних пиріжків та наповнювачів, а також почали готувати каву і морозиво. А до того всі висіли на турніках і тупо нудились не знаючи чим себе заняти.

А що до гойдалки і зняти не можу, то для мене це нонсенс. В мене таких проблем ніколи з дітьми не було. Як би вони не любили гойдатись, я завжди знала, що можу їх чимось зацікавити, що вони самі з тих гойдалок попросяться. І тому вважаю, що тут справа маминого бажання, і розуміння що інші діти теж хочуть. Інша справа, що гойдалка дуже зручна річ - посадив, гойдаєш, і не треба за дитиною гонити, переживати. Сидить тихенько годається, мама відпочиває.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення taranjka » 03 вересня 2013, 14:58

Радмила написав:Я не знаю, яка ти на зріст

метрпятдесят :hi: і коли на майданчику такі кабанчики вагою під 70 кг зїжджають з гірок - так, для мене це дико :confused:
я не маю нічого проти школярів на майданчиках. але майданчики - це не приватна власність. і мами з маленькими дітьми мають тікати - бо школярі вирвались зі школи. чи навпаки - школярам зась, бо там маленькі діти. але в будь якому випадку і ті і ті мають бути готові до незручностей.
таке враження, що ти забула, що таке маленькі діти. річна дитина в пісочниці - руйнівник. і якшо школярики прийшли будувати замки, то мають бути готові, що їх можуть зруйнувати. адекватна мама може пояснювати, що так робити не можна. може забирати в інший кут пісочниці. може взагалі забрати з пісочниці. особисто я останнього практично не практикувала - був час коли моїм дітям там подобалося гратися, і як забирала - плакала. чого я маю обмежувати свою дитину в тому? а ще найчастіше діти-школярики приходять в пісочницю без своїх забавок, і з дозволу чи без беруть те шо є :pardon: якшо моя дитина згідна, то я дозволяю брати, як ні - то ні. так само ніколи не сприймала як шось дике, коли менші діти руйнували те що ми будували - це нормально.
зараз моїх дітей і з цукерками в пісочницю не затягнеш :confused: то вже до весни
Радмила написав:А що до гойдалки і зняти не можу, то для мене це нонсенс. В мене таких проблем ніколи з дітьми не було

- бо в тебе інші діти. в когось ще інші. старшу я легко завжди могла відволікати на нове заняття, а менша зовсім інша.
Радмила написав:Інша справа, що гойдалка дуже зручна річ - посадив, гойдаєш, і не треба за дитиною гонити, переживати. Сидить тихенько годається, мама відпочиває.
- є таке. інколи не має сил за дитиною ганяти і щастя, коли катається. особливо коли вже з пузом. а ще як двоє дітей... егоїзм? а шо поробиш. тоже ніколи косо не дивлюсь, якщо інші мами довго гойдають дітей.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 вересня 2013, 17:57

Радмила, таке відчуття, що вас просто дратують маленькі діти. Мене теж дратує, коли чиясь маленька дитина кричить, щось псує чи якось інакше заважає, але у випадку адекватної реакції мами, яка стримує свою дитину, чи хоч намагається це зробити, я стараюсь ставитись до цього з розумінням. (Це я до того, коли хтось руйнує ваші замки чи щось в тому роді)
Але з ваших дописів випливає, що маленьким дітям взагалі треба сидіти вдома або перебувати виключно в колясці чи в мами на руках, бо всюди інше бігають або катаються на велосипедах старші діти, яким треба вигулятись!
Радмила написав:І так часом буває прикро, як дитина качелю підпирає, доки дві мамуськи качають годину своїх малих і теревенять , і їм фіолетово , що стоїть дитина чекає. Так старша, але все ж дитина, і можна якось на це зважати. Бо як підходить мама з малечею, то вже вступися, бо вона з малечею, а що дитина вистояла під тою качелею півгодини і щойно сіла, то ти ж старша, уступи.


І я зовсім не належу до тих мам маленьких дітей, яких ви описали. Так, ми теж любимо гойдалку, і це наразі взагалі єдина качеля, на якій катається моя дитина (бо до інших ще не доросла), але я ніколи не зганяю інших дітей і навіть не стою в них над душею. Занято - іду далі, вільно - то вже хочу катати свою дитину стільки, скільки їй влізе! А вони стоять, старші діти, стоять над душею ще й як. Тільки посадиш дитину - а вони підбігають і стоять, як в черзі за ковбасою. А чого то стояти півгодини під гойдалкою? Занято? Йди пограйся десь інакше. І мене це бісить, як хтось стоїть над душею, але тим не менше я вступаюся і йду далі, шукати ту гойдалку, де б ніхто не нависав над нами.
Як правильно було вже в темі згадано, в нас майданчики не поділені за віком, тому всюди - в парках, дворах, ігрових майданчиках і т.д. всі на купу, і треба вчитися всім разом взаємоіснувати. Є батьки чи бабусі, які вчать своїх вже старших діток бережно ставитись до малих - таких здалека видно. Коли йдеш з коляскою, а вони за 10 метрів вже кажуть своїй дитині: "Тихенько, ляля спить!" А вона то може і не спить, але вони все одно вчать. Чи кажуть їхати чи бігти обережно, бо ж дивись там малі діти. А є такі, яким відверто насрати, бо їхнє чадо вийшло погуляти, і воно може і кричати коло коляски, і мячик ще туди закопнути, і батькам якось фіолетово! Я розумію, що це вже мій обов"язок молодої мами, шукати тихе місце, де б не кричали, і ловити м"ячі, перш ніж вони влучать в мою дитину, але все-таки можна і іншим відповідно себе вести.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення taranjka » 03 вересня 2013, 19:21

ага, і на стадіон з маленькими теж ніззя - бо там великі на великах гасають :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей