Глобальні оголошення!



А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Natalinda » 04 серпня 2014, 10:32

Sms мова не зовсім про істерику)
Яка буде твоя реакція на знайдений шприц чи ті ж какашк.
ТИ дитину заохочуватимеш гратися цим?
Ти незвернеш абсолютно ніякої уваги?
Чи все ж скажеш що це не найкраща іграшка?

Я до прикладу теж дозволяю багато, іноді навіть настільки що іншим мамам, які дітям це забороняють - стає незручно. Але завжди стараюся пояснювати що варто робити, а що неварто.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sms » 04 серпня 2014, 16:15

Natalinda написав:Яка буде твоя реакція на знайдений шприц чи ті ж какашк.


Все залежить выд обставин чи выд контексту. Погодься, якщо вдома мала знайде шприць без голки і буде ним гратися - я не буду заперечувати, а буду навіть заохочувати набирати у нього воду , наприклад. Якщо ж це буде шприць на вулиці і явно використаний - то звісно, що буду проти. Те саме про какахи. Якщо це буде в селі і з какахами коз, за умови, що не буде тягнути в рот - не бачу нічого страшного. Це теж досвід :crazy: Якщо це будуть какахи людини , наприклад, то звісно я буду прот и :) Все умовності :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Natalinda » 05 серпня 2014, 00:43

Sms ну говоримо в контексті ситуації яку Надя описала. діти на смітниках таблетки і інші атрибути "дитячих пустощів" шукають. Дитина нашкодила свідомо, навіть я б сказала з описаного - спеціально!
nadusha написав: Ми гуляли, то просили дітей, щоб не йшли туди, бо фарба ще добре не висохла, особливо просили Антона - найбільшого вурвитля з сусіднього будинку.. Я пішла додому, за хвилину дзвонить домофон, підіймаю - дзвонять діти, друзі мого Артема, просять вийти. Виходжу, кажуть, що Антон заліз на качелю, хоч діти всі просили не лізти ногами поздирав фарбу на сидінні, на спинці (бо заліз туди ногами)!


: А чого какахи людини не можна садити в землю замість барабольк?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення taranjka » 08 серпня 2014, 17:19

я в шоці. прийшла з малими в наш двір - бачу 4 дітей - дівчинка (років 5-6), дівчинка (4-5) і двоє візкових - 9 місяців і півтора. Дорослих нуль. мнші плачуть. Дівчинка та що старша витягає мешу дитину з візка - та дуже плаче. збоку плаче півторарічний хлопчик. садить ту малечу на гойдалку і просить щоб посиділа :crazy: сама розвертається і йде до хлопчика. я ледь впіймала, щоб та з гойдалки не впала. та дівчинка піднімає і садить в візок плачучого хлопчика, якось посадила. тоді вертається по дівчинку і знову несе до візка. обоє дітей плачуть а та пхає обидва візки :crazy: один важелечий. я шукаю дорослих, ал нікого нема. дівчинка зі мною не дуже хоче говорити і трохи боїться, ал вдалося вмовити що можу помогти. мнше дитьо вона несе на руках, а я звожу великий візок. оце та дитина хотіла з такого крутого горбика сама зїжджати :crazy: вертаюся по другий візок з дитьом. пробую вия :crazy: снити де мама - вони прийшли в гості до тьоті, і мама з тьотьою поїхали :crazy: питаю чи є хтось з дорослих вдома - їй не можна казати. занесла менше дитьо, вернулася :crazy: за двома іншими. візки лишила в підїзі. я сказала, якщо треба буде помогти, то щоб покликала. з будинку хвилин 20 було чути дитячий плач. я в дворі ще півтори години гуляла, то по візки ніхто не приходив :crazy:
діти доглянуті, гарно вдягнуті, візки дорогі. але старша дитина видно не вперше лишається сама. сказала мені, що в :crazy: она все вміє, бо вже велика і не раз лишалася сама
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sms » 08 серпня 2014, 18:36

Жесть... В мене нема сцена...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Mysyk1 » 08 серпня 2014, 19:01

Даааааааааааа шоковий стан, але для них це мабуть норма.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Галина » 08 серпня 2014, 20:36

В моєму дворі є теж сім’я дівчинка 9-10 років і 2 хлопчики 3 і 1,5 роки. То та дівчинка завжди з тими малими сама гуляє. Вроді і велика вже може бавити, але то ж не одного, а двох! Ну і як на мене вона теж має право на ігри з друзями.

Ну а те що Ліля написала, це взагалі жах, я в шоці просто... :crazy: Я б таких мамашок прибила.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 серпня 2014, 22:45

В нас в дворі недавно поламалась пісочниця, оті дерев"яні бортики. І діти в дворі потім розказують мені, що це Яночка в"їхала в пісочницю на машині. Собі думаю, то ж як сильно треба було в"їхати і чим, щоб аж поламати пісочницю. Пізніше діти розказали більш детально, що, виявляється, Яна в"їхала в пісочницю на дорослій батьківській машині. Яні 4 роки, брат підліток, не знаю точно, років 16 приблизно. І вони сиділи двоє в машині, чекали батьків, не знаю чи Яна за кермом, чи просто збоку сиділа, але факт того, що машина була заведена і мала повернула ключик і машина рвонула через пісочницю, добре, що брат встиг загальмувати за метр перед парканом, і ще якось чудом вони минули дерева. Аж страшно подумати, що би було, якби в пісочниці в той час був хтось із дітей. Але сім"я дуже хороша, батьки адекватні, думаю, самі зробили висновки. Нову пісочницю поставили за свій рахунок. Добре, що ні їхні діти, ні ні чиї інші не постраждали. А то така біда могла би бути :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Marichka » 08 серпня 2014, 23:07

Ой,мені страшно.Я не вмію водити,то завжди дивлюсь за своїми в машині-як татка чекаємо,бо боюсь подібного.Добре,що все добре
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Валя85 » 20 серпня 2014, 10:53

Купила малим одну булочку на двох. Підійшли до гірки, я розламала, дала невеликий шматок доці у візок і старшому трохи більший, ще невеличкий залишився в пакетику. Артем один раз вкусив, як підбігає звідкись дівчинка десь 3 років, вихоплює в нього з рук булочку і швидко починає їсти. Артем розгубився і почав плакати. Я його заспокоюю, що я маю ще і зараз дам йому. Трохи далі побаччила маму дівчинки, а та ні слова не каже. Мій малий плаче і питає, чого вона забрала його булочку. Пояснюю, що може вона голодна, може не має булочки, що то нічого страшного. Підходить тут мама дівчинки і питає, що ти забрала в хлопчика. Та мовчить, а мама каже: скажи дякую за булочку. Я ледве стрималась, щоб не розреготатись зі слів тої мами. Дитина є дитина, але мама таке сказанула. Шкода, що не мала нічого солодкого, щоб дати тій дитині. Заїхали по дорозі в парк ще в магазин, взяла малому морозиво, бо ніяк не міг заспокоїтись. І от йдемо ми в парк на гойдалки і тут малий мені показує, що на гойдалках гойдається та сама дівчинка. І каже: ще забере в мене морозиво, йдемо дальше, щоб вона нас не побачила. От така кумедна історія.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron