Глобальні оголошення!



А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення nadusha » 01 серпня 2014, 15:26

Вдома в Антона постійно є бабуся, батьки на роботах. На Антона їм жаліються дуже багато людей і з їх будинку, і з нашого. Змін на краще не помітила. Мама вже декілька днів вдома, бо у відпустці - діти як бігали без нагляду, так і бігають. Десь місяць тому бачила як Антон на велосипеді їхав по дорозі, поворот від В.Великого на Подоляни, а Таня 5 років бігла за ним слідом. Ну ненормально це для мене, казала бабусі, щоб напоумила їх, то більше не їздять. А якби не сказала і їздив по дорозі і бігла за ним 5-річна сестра, і щось сталося - я б собі не пробачила.
Мовчати в таких ситуаціях не вмію, і буду рада, якщо про якісь збитки мого сина мені розкажуть, щоб я могла вплинути і виправити, поговорити з ними. Маю живий приклад - колись в темі про збитошника писала вам про Павла... Розмовляла з його мамою, при нагоді з Павлом (і по доброму, і сварилася) - цього року Павло себе веде себе нормально, в страшних збитках помічений не був. Раз розбив бутилку на площадці, я винесла віник, совок, позамітав, викинув в смітник...
Мовчати - найлегше, але з такої дитини, яка не відчуває відповідальності за скоєне і не має покарання за погані вчинки нічого доброго не виросте... ІМХО
На рахунок дерева - лазив по молодому горіху, просили злізти - не реагував, зламав гілку - більше не лізе. Покійний сусід посадив саджанець іншого горіха собі під вікнами, обгородив. Йшов Антон, заліз в клумбу, зламав його до половини, бо йому треба було палки. :dash:
Вчора ми з сусідками заборонили йому гуляти в нашому дворі. Зранку не було. Розумію, що ситуація трохи дурна, але треба щось робити... Якщо хочемо змінити світ на краще.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sms » 01 серпня 2014, 16:16

Ulkanet написав:"наша хата з краю", а починаємо рухатись лиш коли вже щось станеться.


Не розумію до чого тут це?

Ulkanet написав:Не можна порівнювати "колись" і "тепер". Колись були інші часи, не було стільки машин, хімії, мусору і придурків. Я колись в селі гуляла до півночі, а тепер там дітей ніхто по вечорах на випускає, навіть танці в клубі тільки до 10 год. а не до 3 ночі як було колись. Бо за останні 10 років там Було вбито дві дівчинки і згвалтовано :scare: . Навіть по СТБ показували в Битві екстрасенсів моє село.


Хибн враження... Коли мені було 8, з нашого двору викрали мого друга, згвалтували, вбили, тіло спалили і кинули у лісосмузі. Придурків і схиблених завжди було вдосталь, скорше люди не були настільки проїнформовані.

Як на мене, я згідна з Наталіндою, якщо пожалітися у соц органи, це викличе ще більший спротив зі сторони батьків і навіть агресію. Нацьковувати своїх дітей, щоб не гралися з пустунами - це якись нездоровий метод виховання.... Чому ми дорослі маємо вирішувати за дітей з ким грати, а з ким ні... Я проти цього. Якщо вже так хочеться втрутитись у виховання чужої дитини, будь-ласка, але не криками і агресією, а направляти те дитисько... Якщо Надюша пише, що не зможе собі пробачити, як з тими дитиськами щось станеться, будь-ласка, зломав дерево - посади з ним нове, розбив пляшку - винеси віник, хай позамітає, ошкодив фарбу - пензлик в руки - нехай замалює.... Це особисто моя думка.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення ІРЦЯ » 01 серпня 2014, 16:30

В нас в дворі була схожа ситуація але то був не Антон а табір циган То був повний капець :impossible: реально вийти з дитиною на вулицю було нереально Ті циганчата не то шо постійно хворі кашляють і з вєчними соплями то ще в дітей постійно забирали іграшки(бо своіх не мали) і самі лізли битися А сказати ім не було шо права бо вони зразу бігли і жалілись старшим то на розборки приходив чуть не весь табір Але слава Богу довго вони на нашій вулиці не жили то як зіхали всі здихнули з полегшенням
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Ulkanet » 01 серпня 2014, 16:34

Ти пишеш про місто, а я тобі пишу про село. що там колись не було так небезпечно, а зараз страшно стало всюди. а в місті - то взагалі ужас, будемо до 12 років ходити за дітьми. :sad:

Чому ми дорослі маємо вирішувати за дітей з ким грати, а з ким ні... Я проти цього.

а зараз ведучи свою дитину до певних дітей (на слінго зустрічі чи в якісь певні двори), ти не вирішуєш з ким їй гратися???

і я писала не кричати на дітей, а дати причухана батькам. бо деяких треба добре "копнути" в одне місце - щоб вони побачили що робиться навколо них. :crazy:

Не розумію до чого тут це?

до того, що всі тих дітей бачать (і не тільки їх, бо таких дуже багато) і всі мовчать, бо вважають що ніхто не має право їм вказувати, як
їм жити і "виховувати" дітей. а коли ту малу якесь б*** покалічить, чи малого машина переїде - то будуть казати "бідні діти, ніхто за ними не дивився, а може тре було якось на це вплинути" :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sms » 01 серпня 2014, 16:46

Ulkanet написав:Ти пишеш про місто, а я тобі пишу про село. що там колись не було так небезпечно, а зараз страшно стало всюди. а в місті - то взагалі ужас, будемо до 12 років ходити за дітьми. :sad:


Я росла в селищі:)

Як згадаю, що ми робили в дитинстві, то по сьогоднішніх мірках ми були супер пупер пустунами :crazy: : Ловили жаб на болоті і робили жаб'ячі забіги, обливались водою з калабань з одноразових шприців, камінням розбивали пістони, так що всі бабусі на лавках здригалися і тікали, як хтось починав кричати, будували халабуди з купи дошок і цегли на недобудованій дачі сусідів, лазили до сусідів через забори, їсти усіляки смаколики (не обходилось без зламаних гілок на деревах і потоптаних квітах, за які получали прочухана, але лізли знову і знову), збирали фекалії кізоньок і закопували в пісок, бо то була наша бараболька :crazy: Дівчатка, це дитинство! Згадайте себе! Невже ви ходили по стунці змирно і грали на скрипці.... Якщо так , то мені дуже шкода!

Ulkanet написав:а зараз ведучи свою дитину до певних дітей (на слінго зустрічі чи в якісь певні двори), ти не вирішуєш з ким їй гратися???

Я привожу дитину в колектив і вона сама вирішує з ким грати. Від мене слів - не грай з хлопчиком, бо він кашляє, чи не грай з дівчинкою, бо вона іграшки не дає, вона не чує.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Ulkanet » 01 серпня 2014, 17:17

по "стойте смирно" я не ходила і на скрипці тоже не грала, але і жаб я не мордувала і тим більше не обливалася водою з калабань :hi: :hi:
ми постіно грали різні спортивні ігри, з піску і листя готували банкети, ровери, санки, лижі, коньки, футбол, волейбол.... Біля нас річка - то ми так купалися лише коли хтось із знайомих дорослих з нами був. А ще ми були зайняті домашніми роботами. ::Р:
я не вважаю своє дитинство бідним :В):
тому, я навіть і не знаю кого краще з нас жаліти :hi: :hi: ::Р: ::Р:

Я привожу дитину в колектив і вона сама вирішує з ким грати.

але ти вирішуєш який то має бути колектив. пра??? чим це відрізняється від того щоб сказати дитині не гратися з хлопцем який може їй розбити голову???

просто ти ще не стикалася особисто з такими ситуаціями як Надюша, скоро підростете і тоді ти поміняєш свою думку. :rose: бо коли ти сам чудиш, то одне, а коли це стосується твоєї дитини - це вже зовсім інше. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення erinaceus » 02 серпня 2014, 00:05

nadusha Чесно кажучи, не думаю, що соціальні служби будуть займатися таким питанням. Це ж не безпритульні діти, батьки не алкоголіки і не наркомани. Скажуть вам, щоб самі розбирались. Ви ж знаєте, що в нас все робиться для галочки... От наприклад, через деякий час після пологів мене почала шукати соціальна служба по місцю прописки (цей же район, вул. Курбаса), хоч я вже там 4 роки не проживала. Мабуть, щоб провірити умови проживання дитини чи на що були потрачені гроші, не знаю. Я їм повідомила про нову адресу, на що вони відповіли, що то вже не їхня ділянка і мені передзвонить інша людина. Як ви здогадалися, так ніхто і не дзвонив. Вони просто зняли з себе відповідальність. Як то кажуть, баба з воза - коням легше :unknown:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення гра з вогнем » 02 серпня 2014, 00:19

Надюша, у вас дуже гарний майданчик! Думаю батьки з вашого двору дуже вам вдячні!
Ви молодці!

Щодо хопчика, я не знаю як би я вчинила. Важко про щось розмірковувати.
Думаю я б купила таку фарбу, що швидко сохне (не буду загадувати. але точно є такі, що повністю висихають за пару годин) і вечером б зафарбувала потертості.

Думаю б добре було б зробити це разом з тим хлопчиком, запропонувати йому разом пофарбувати, можливо б він погодився і почав більше цінити працю. не знаю. Важко вибрати оптимальне рішення в такій ситуації.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення nadusha » 02 серпня 2014, 14:17

Дякую всім за поради! Жалітись в соцслужби не буду, стан "афекту" пройшов. Результату та скарга не принесе, але неприємно буде і мені, і їм. Вже сьогодні мама гуляла з дітками :impossible: :aplo: (вперше за два роки, а це вже результат) в нашому дворі, правда втекла як ми підходили...
Будемо боротись по-доброму: купимо фарбу, попросимо пофарбувати Антона або його батьків, не схочуть - пофарбуємо самі... Восени з дітьми з нашого двору і сусіднього (покличемо і Антона з Танею) посадимо дерево дружби (щоб діти самі вибрали яке, викопали яму, посадили, доглядали). Зауваження і розмови теж будуть. Надіюсь на зміни на краще!

Sms, ти будеш спокійно реагувати, якщо твоя дитина буде гратися какуняками, бо я щось думаю, що ні ...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sms » 04 серпня 2014, 10:23

nadusha написав:Sms, ти будеш спокійно реагувати, якщо твоя дитина буде гратися какуняками, бо я щось думаю, що ні ...


Насправді, я дуже спокійно реагую на ігри своєї дитини. В порівнянні з знайомими і друзями. Вона грається всім, що знайде на вулиці: палички, камінці, кришечки від пляшок. Пісок їла, землю теж. Тому якщо десь в селі вона знайде какухи кози і буде саджати їх у землю, думаю істерики в мене не станеться :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей