Глобальні оголошення!



А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Галина » 07 вересня 2014, 13:19

Я на бульварі не дуже люблю гуляти, там іноді таке враження що випустили дикунів з клітки, причому що малі, що старші діти абослютно не реагують на зауваження, а часом ще й відказують. Сіла моя дитина на горку, а тут хлопчик років 4-х по гірці ногами вверх карабкається, кажу почекай, ти не бачиш дівчинка з’їхати хоче, а він мені ну і шо я хочу вилізти, переступив через малу і пішов сходами вниз. І так кілька раз. А мамочка по телефону стояла говорила і навіть не разу до тої дитини не підійшла, тільки ручкою помахала.
Потім дівчинка років 10 стала на сходинках і не посунеться, зібралося вже 5 діток менших і всі стоять кажу дівчинко відійди будь лска, пропусти діток, а вона на мене навіть не глянула, потім за ногу її пошарпала, а вона навіть не оглянулася.
Я така зла звідти йшла, думаю, а що з тих дітей виросте???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення erinaceus » 21 червня 2017, 13:17

Гуляли сьогодні з малим в парку на Рошені. Мав в руках маленьку машинку, погрався нею, а потім побіг на качелі, та й залишив її. Погралися, вирулюємо з парку, і тут він згадує, що забув машинку. Відійшли метрів 200. Вертаємось. Знаю точно, де вона лежала. Але все обдивилися, нема ніде. На майданчику 2-3 дітей. Питаюся мами, яка гралася з нами, чи не бачила десь нашої машинки. Каже, так. Он хлопчик нею грався. Вони щойно пійшли. Дійсно, коли ми повернулися, то вони ще були на майданчику, але я не додивлялася, чим він грався (хлопчик мабуть на рік молодший). За 2-3хв вони пішли, хоча нас бачили. І от я їх доганяю, і дійсно в малого в руках наша машинка. Кажу, то наша, ми забули. Мама каже: а, ну так. Сину, віддай машинку. Я забрали та й ми пішли. Але якось так неприємно... Для чого забирати чужі іграшки?! Вони ж бачили, що ми повернулися. В малого в руках була лиш одна машинка. Не цілий пакет, щоб він випадково поклав її до своїх і не помітив. Тобто вони усвідомлювали, що то не їхнє. Я, наприклад, ніколи чужих речей не підбираю. Для чого?! Може хтось згадає і повернеться, то й втішиться, коли знайде. І справа не в них 50грн, а в ставленні. Мій малий дуже переживає, як щось загубить чи не може знайти. І мені шкода дивитися, як він плаче. Тим більше, коли втрачаєш якусь річ, через те, що хтось її підгріб :dash: Яке ваше сталення до таких ситуацій?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sam » 21 червня 2017, 14:12

erinaceus, як так можна вчити своїх дітей??? Складається враження, що вони навмисне пішли, коли ви повернулися. Я б мабуть, якби була не в настрої, відчитала б ту маму .
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 червня 2017, 15:10

erinaceus подібну ситуацію колись бачила. Гуляла зі знайомою, її хлопчик тоді був майже річний, ще не ходив. Присіли ми в парку на лавку, иалий в колясці. Проходять мимо дві жінки і дівчинка десь років 2-3. Жінки пішли далі, а дівчинка затрималась коло малого, стала на нього заглядати. Тоді вона полізла під коляску в корзину, витягнула там якусь іграшку, ще хвильку постояла біля нас та й побігла наздоганяти маму з іграшкою в руках. Жінки помаленько йшли далі, не зупиняючись, дівчинка їх наздогнала. І тут ми чекали, що ось зараз мама побачить, що дівчинка забрала іграшку та й поверне її назад віддавати, чи сама принесе. Але вони навпаки пришвидшили хід і піши далі. То моя знайома бігла за ними, і реакція мами була такою байдужою, типу, ой, ну ладно, забирайте. :dash:
А ми недавно теж згубили зайчика мягкого в себе на бульварі Галицького. Я десь за годинку повернулась, все обшукала, не знайшла. От яка мама дозволить взагалі підібрати чужу мягку іграшку? Чисто з гігієнічних міркувань мислю.
Я особисто дощволяю погратись чужими іграшками на майданчику, але тільки в тому самому місці, де вона лежить. Мяч, наприклад, іграшки для пісочниці. І то шукаю очима власників, щоб спитати дозволу, але як не бачу, то трошки дозволяю погратись і залишити там, де знайшли.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Marichka » 21 червня 2017, 16:29

Якраз читаю і ще свої емоції невтихли.Завжди на нашому подвір"ї по 5-10 дітей,здебільшого старші.І завжди мушу робити зауваження,щоб на велосепид маленький не сідали,то "Аня,встань з машинки,яку Тедейчику ще на 1рік подарували!"(Ані 10 років,машинка відштовхуватись ногами)
Щойно йду з магазину,чую і бачу,як чужий малий тарабанить по дит комп"ютері пластиковим ножем по всій клавіатурі.Відповідно реагую.І,навіть,з емоціями.Бо приходить щодня на чуже без нічого.Я мами,навіть,не знаю.Легко так пустити дитину до чужих.
І ще окрема тема з обриванням в нас фруктів,часом ще зелених.Мені то не дуже аж так і шкода для чужих дітей,але якщо буду мовчати,то вони і не знатимуть порядку.
Ох,вилила душу :aggressive:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення кcuxa » 21 червня 2017, 20:12

У мене малий також приносив чужі іграшки з садочка, казав,що йому подарили, але я питала чи я то і на другий день відносила назад.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення vikilandi » 22 червня 2017, 15:39

У мене у дворі також завжди повно сусідських дітей. Коли зі старших дітей є хтось один, то гарно бавляться з молодшими. Якщо починаються якісь рухи, що мені треба пильнувати, то я коротко і швиденько відправляю їх на шкільний майданчик, довго не церемонюсь. Якось прийшли дві дівчинки другокласниці і разом усілись на гамак і почали штовхатись, то я їх попросила від тепер приходити лише з мамами, бо я не маю часу їх бавити і бажання розбороняти. Не даю старшим "сідати на голову".
Іграшки із садочку мій син також приносив, і також казав, що йому подарували. то завжди відносили, і я наказувала, що подарунки личить приймати від діток лише в присутності мам і з їх дозволу.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення erinaceus » 22 червня 2017, 18:57

Ото так найгірше, як ще і за чужих дітей переживати :crazy:
Marichka То ти їм так і кажи, що фрукти зелені, нема чого обривати, бо і так не будуть їсти. А як достигнуть, то зможуть всі поласувати. То ж не робота... А взагалі, того б мали дітей вдома навчати. Бо ж все йде з сім'ї. Може якби батьки частіше говорили, що до чужих речей треба ставитися обережніше і не рвати наліво-направо, все що росте, то може б вони в інших на подвір'ях того не робили.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Zhannochka » 28 вересня 2017, 20:19

Ой, читаю і радію, що в нас таких проблем нема. Все-таки, власний будинок це власний будинок. Буває. що приходять сусідські діти погратися, але тут вони почувають себе гістьми і не забирають наших іграшок, не диктують свої умови. Та й в будь-який час можна показати їм на хвіртку.
Zhannochka Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 27 вересня 2017, 01:45
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: 2

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення nadusha » 28 червня 2018, 10:48

Недавно до нас на майданчик прийшла групка хлопці 13-15 років, спочатку просто гуляли, кидались іграшками, а потім підпалили машинку і тішилися, що вона горить... Я бачила через вікно, вибігла, наорала, вона втікли, вогонь закидала піском. Я була така зла! :ireful: Не можу зрозуміти такої поведінки. А якби загорілася вся дерев'яна конструкція!?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron