Глобальні оголошення!



А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення !OLGA! » 20 серпня 2014, 11:01

Можливо, мама хотіла подякувати за те, що ви назад булочку не забрали, а дозволили їсти. :hi:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення IrinneK » 05 вересня 2014, 10:24

Так, мама мала б сказати дитині, що так не можна робити і вибачитись перед вами. Але може мамі і самій було незручно. В мене була дещо подібна ситуація, але мені здається, що там ніяких виправдань не знайдеш. Мій малий(3 роки) грався на вулиці в селі з сусідським хлопчиком(5 років), а мій чоловік стояв збоку. Тут приходить дідусь того хлопчика і каже: на Володю(його внук) тобі пиріжок, це при тому що він бачив що діти граються разом. Справа не в пиріжку, а в тому що дорослий чоловік таке робить. Або не давай, або поклич додому їсти. Малому було всеодно, він хотів гратись.А моєму чоловікові таке дуже не сподобалось і він легенько забрав малого додому. Може я в чомусь не права, але так робити не можна.
Зображення
IrinneK Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 15
З нами з: 28 квітня 2014, 16:35
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 15 раз.
Діти: хлопчик Сашка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Sms » 05 вересня 2014, 13:28

IrinneK написав:Може я в чомусь не права, але так робити не можна.

Зовсім не згідна з таким! В плані, що так робити не можна. Чому??? Якщо моя дитина голодна , чому я не можу нагодувати її на вулиці. Ми гуляли влітку днями, чому я мала їхати до дому і годувати дитину, якщо я могла б це зробити в парку на майданчику, де ми гуляємо? Поясніть мені логіку? Бо щось я не розумію! Чи я маю варити на всю чесну компанію, що гуляє з нами?
Так само я категорично проти, щоб мою дитину пригощали на дворі. Особливо вибішує, коли без запитання, чи можна вашій дитині дати щось там, дають своїй і кажуть, Дай дівчинці.... От це не нормально! А годувати свою дитину на вулиці - НОРМАЛЬНО! ІМХО
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 вересня 2014, 14:02

Я повністю згідна з СМС, але я часом спостерігаю за дітьми в нашому дворі, і бачу, як часом буває дітям в дворі обідно, як одна вийде з дому з пачкою печива і топче сама, а інші просять, ніби в житті ще такого не їли. А та ще примовляє, що мені мама казала, що то тільки мені, щоб я нікому не давала. Ясно, що ті діти не голодні, і мають вдома таке саме печиво, але саме в той момент їм так хочеться. Такий стадний інстинкт напевно. Чесно кажучи, сама я не знаю, як правильно вийти з таких ситуацій :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення IrinneK » 05 вересня 2014, 14:46

Sms написав:
IrinneK написав:Може я в чомусь не права, але так робити не можна.

Зовсім не згідна з таким! В плані, що так робити не можна. Чому??? Якщо моя дитина голодна , чому я не можу нагодувати її на вулиці. Ми гуляли влітку днями, чому я мала їхати до дому і годувати дитину, якщо я могла б це зробити в парку на майданчику, де ми гуляємо? Поясніть мені логіку? Бо щось я не розумію! Чи я маю варити на всю чесну компанію, що гуляє з нами?
Так само я категорично проти, щоб мою дитину пригощали на дворі. Особливо вибішує, коли без запитання, чи можна вашій дитині дати щось там, дають своїй і кажуть, Дай дівчинці.... От це не нормально! А годувати свою дитину на вулиці - НОРМАЛЬНО! ІМХО

Може і так. Коли багато дітей у дворі, знайомих і не дуже, це одне. А коли граються двоє добре знайомих дітей, можна сказати друзів , я вважаю, що так не гарно. Крім того вони грались в них на подвір*ї. Як тоді дитина навчиться, що треба ділитися, що не все йому одному. Хоч може в теперішньому світі це лишнє. Це моя думка, я нікому її не нав*язую
Зображення
IrinneK Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 15
З нами з: 28 квітня 2014, 16:35
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 15 раз.
Діти: хлопчик Сашка

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Anjuta » 05 вересня 2014, 15:04

хмм....тож не говориться проте що на вулиці нічого не давати і летіти додому годувати. Просто можна в той момент пройтися, прогулятися десь .
На майданчиках чи то на качелях різних Арсенчик лише грається, а не їсть - це в першу чергу НЕБЕЗПЕЧНО! Уявіть , що дитина щось жує і бігає чи то пригає - ви не боїтеся що випадково воно може не туди піти?
По-друге - це не гігієнічно, як можна гратися в піску і їсти печиво? :crazy:
По - третє - це не культурно.....але в нас в суспільстві з тим важко, тому на цей пункт не звертаємо уваги :wink: Наприклад, дала я своїй дитині банан, в мене був він один, а інша дитина побачила і почала просити чи вимагати в мами (чи в тата, бабці і т.д.)своєї те саме - а вона може і не мати з собою грошей або і взагалі зводить кінці з кінцями і немає на таке задоволення грошей. :sad:
По - четверте - дитина хоче взяти коли пригощають, батьки забороняють - дурна ситуація......я забороняю брати в незнайомих різні смаколики. Якщо хоче дуже таке саме. то куплю.

Кажу як в мене, поки гуляємо чи йдемо до майданчика якогось, то дитина може щось пити чи їсти якщо хоче......перед входом на майданчик він мені все віддає і йде гратися. Або деколи можемо сісти суто на лавочку в парку і перекусити, тоді йти десь далі гуляти чи грати.
Так звісно , і в мене часом Арсенчик може грати з дітками і підійти попросити щось пожувати, то на такий випадок в мене є соломка чи печиво - і уявіть собі, на дітей з компанії також вистачає , і я від того не біднішаю ::Р: (звісно якщо батьки дозволяють). Але таке буває дуже рідко, ще раз кажу, що в мене дитина навчена гратися, бігати і в ліжку лежати з пустим ротом!

Це також все моє ІМХО!
Деколи щось і хочу написати чи відписати на якесь повідомлення, але враховуючи що все привязується до ситуації в країні і пустих балачок на форумі ви погані, ми хороші - бажання відпадає. Всі хороші і кожен по своєму прав, бо бачить ситуацію зі своєї сторони - тому давайте будьмо ще кращі! :kiss:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення Marichka » 07 вересня 2014, 09:12

Анічка,ти пиши.З тобою цікавіше.Не всі в нас конфліктні :wink: Ми здебільшого гуляємо в селі,то стараюсь брати більше,якщо ще хтось є.В неділю біля церкви часом йде пів білого хліба на 4-5 дітей(з них моїх двоє).Мені не шкода,ми всі тут досить близькі.В Тернополі,як пише СМС-часом треба окремо тільки своїм щось дати.На бульварі,наприклад,завжди старшенька просить морозиво,меншому купую лиш стаканчик-то їдять самі,вже не діляться
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення ІРЦЯ » 07 вересня 2014, 11:14

А мені наприклад було би обідно якби моя дитина бавилась в сусідів в дворі і ій не запропонували те шо дають своій дитині ( булочку , соломку і.т.д)Справа не в них а в тому що дитина повинна розуміти змалку що коли до тебе приходять гості тре іх чимоь пригостити або просто поділитись.
Інша справа коли це містоі в дворі бігає дітей з 15 тоді ясно шо я не можу кодному дати банан чи булочку
: Я поступила би так само як зробив тато хлопчика
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 вересня 2014, 11:42

Мали вчора неприємний інцидент :sad:
Моя доця дуже любить лазити в тих лабіринтах з гірками і кульками. І хоч я розумію, що вона ще трохи мала для такого (1,10), принаймні таких малих рідко можна побачити в тих лабіринтах. Але вона дуже давно туди просилася, і вже десь місяць регулярно там лазить. Перших кілька разів я заходила з нею, потім побачила, що мене там вже не дуже треба. Вона сама зі всім справляється, всюди лазить-пролазить-вилазить, зважає на інших дітей, ніколи на них не наїжджає і відходить, коли інші діти можуть на неї набігти чи наїхати. Одним словом, вона поводить себе там абсолютно адекватно і акуратно, так як діти і мають себе там поводити. Звісно, я переживаю, щоб хтось ненароком її десь не вдарив, не кинув і т.д., і тому стараюсь не пускати, якщо там є багато дітей. Але закон підлості такий, що коли приходимо ми, то нема нікого або 1-2 дитини, а через 2 хв находить ціла купа дітей. В більшості діти гарно граються, зважають на інших, але є й інакші :impossible:
Хлопчик років трьох регулярно став з"їжджати з гірки зразу за моєю малою, не чекаючи поки вона відійде, і відповідно в"їжджаючи ногами їй в спину. Перший раз я подумала, що то була проста необережність, поспішив. Я зробила йому зауваження, сказала, що не можна з"їжджати, поки попередня дитина ще не відійшла. Роззирнулася в пошуках його мами, але ніхто не показав реакції, що то їх дитина. Але потім хлопчик вдруге зробив те саме, при чому спеціально чекав коло гірки зверху, поки моя доця підійде, і тоді ще пхнув її і знову швидко за нею з"їхав. І третій раз то саме. При чому гірка там не одна, і були вільні, коли моя мала з"їжджала. Ну і вона вже почала хникати, я полізла її звідти забрала, ну і пояснюю тому хлопчику ще раз те саме, вже трохи підвищеним тоном, що так не можна робити!!! :ireful:
І тут озивається бабуся того хлопчика. І перше, що вона каже: "Та він ше маленький і нічого не розуміє, він же не набагато старший за вашу". Я в шоці, кажу до неї: "Тим не менше моя молодша і вже добре розуміє правила поведінки на ігрових майданчиках, а інакше я б не пускала її сюди". А вона ніби не чула попередньої моєї фрази і каже: "То нема чого пускати сюди таких маленьких" :dash: Я кажу: "Так то ви не пускайте, як не вміє себе поводити". Ну вона далі почала вигороджувати свого, що він нічого не розуміє, а що я йому зроблю, а переросте, а то невістка його розбалувала, а він один в сім"ї і т.д. Одним словом, тисяча виправдань і жодного вибачення чи зауваження своїй дитині :impossible:
А потім дивуєшся, звідки такі гімнисті хлопці та чоловіки беруться, а то їх власні мами з бабами такими виховують :ireful:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення stella123 » 07 вересня 2014, 12:16

Можу сказати, що так виховують не тільки хлопчиків. Не люблю ходити на бульвар з дитиною гратися, тому, що частенько потряпляю там в схожі ситуації. І як я помітила схожих бабців і мам багато. Не кажу, що моя дитина ангел. Вона може, щось в когось відібрати і вдарити, але я стараюся те присікти, пояснювати,що так робити не можна.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron