Глобальні оголошення!



Як ви проводите день з дитиною?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення inna6787 » 06 квітня 2013, 21:36

Мамусі,давайте поділимося досвідом,хто як проводить час впродовж дня з дітками. Чи є у вас якийсь розклад на який орієнтуєтеся,чи все спонтанно? Чи є певні дні для ігор,для малювання,читання,ліплення і т.д. Знаю,що постійно зацікавлювати дитину протягом дня неможливо,бо є купа домашніх справ... Але все ж таки,чи потрібно організовувати для наших дітей день,розваги?
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2013, 23:46

з мене організатор слабкий. тобто не вмію розкладу дотримуватись. але дітей розважати приходиться :hi: бісля сніданку зазвичай аплікації чи пластилін, менша в той час або малює олівцями, або розносить пластилін по хаті. тоді або гуляння, або дитячі ігри - ляльки, кухні, лікарні і тд. на обідній сон меншої читаємо книжки з старшою і заповняємо різні зошити - що їй до душі. потім знову ігри, малювання, танці (тобто діти танцюють, а я щось роблю)..
графіку, як такого, не має. все як вдасться
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення ЗІрка » 07 квітня 2013, 03:11

хотіла сама створювати подібну тему. бо від синочка останнім часом часто чую "хто зі мною буде гратися". а коли часом перервати гру - в нього паніка, навіть в туалет не випускає. мабуть замало приділяю часу для гри :dash: , але по іншому не можу.
Для мене оптимальним варіантом було б: година-дві прогулянки, годинка спільного часопроведення (малювання, ліплення, ігри, співи і т.д. спільне нарізання овочів на кухні і т.д. не рахую - тішуся, що дитина вміє часом сама себе розважити коло мами) плюс трошки читання.
а насправді виходить як виходить... останнім часом часто сваримося, бо Андрійко дуже любить командувати і капризувати, а я в такому випадку не маю бажання гратися :ireful:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення ЗІрка » 07 квітня 2013, 09:38

щодо дня розваги, то з маленькими дітками це не дуже вдала ідея. для мого трирічного синочка сказати завтра - це всеодно, що сказати "ніколи". не говорю вже про якийсь міфічний четвер чи неділю. малі діти потребують уваги кожен день, звичайно, по мірі зайнятості мами.
а от з трохи більшими дітлахами вже можна і влаштувати "сімейний" чи "батьківський" день.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення inna6787 » 07 квітня 2013, 11:01

я вже давно планую скласти ДЛЯ СЕБЕ хоч приблизний список чим зайнятися з синульою, бо ніби вдома багато всього є і іграшок,і книжок,замальовок,пластилін і т.д.,а якось воно деколи все лежить і ніякого до того всього діла, а малий грається одними і тими ж кубиками. Хочу якось урізноманітнити його день. Думаю,може якщо йому запропоную щось цікаве,то й він потім сам цим буде гратися.Я навіть минулого року десь скачала собі з нету досвід іниших мам, що вони роблять з дітьми, чим займаються, але руки до того так і не дойшли. А жаль ((( Як знайду ,то скину сюди,може комусь пригодиться
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення inna6787 » 07 квітня 2013, 23:33

знайшла я ті заняття,що колись скачала,але виявляється вони до 3-ох років. Якщо хтось захоче-напишу у ПП. А так з того всього вибрала таке:

Пн,ср,пт
ліпка
аплікації
Ігри з мячем
Гімнастика
Артикуляційна гімнастика
Пальчикові ігри
Аудіоказки
Рольові ігри
Розмальовки
Конструктор
Пазли
Кубики
Інсценування казок

Вт,чт

Фарби
Штампи
Рухливі ігри
«Пальчикові ігри»Данилова
Ляльковий театр
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення krapk@ » 08 квітня 2013, 11:14

ми до 5 в садочку, то мені легше. Потім годинку гуляємо,а далі він прибігає до своїх машин ніби їх тиждень не бачив і сам гарно грається. Маємо ще пару треків-це взагалі улюблені заняття. Але ввечері казка перед сном-святе!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення Катюша88 » 08 квітня 2013, 23:00

Дівчатка, а ви бавитесь зі своїми дітками? Я от зі старшим не вмію гратись. Бавитись в дитячі ігри-для мене то просто каторга( А він постійно просить. ((
Катюша88 Офлайн


 

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення ЗІрка » 09 квітня 2013, 00:26

Катю, я вже кілька разів про це тут в різних темах писала. тяжко-важко, але доводиться. :wink: в нас хіт - це гра пальчиками. малий керує - пальчик піде туди, скаже те, а його мама не дозволить і так далі. вже ніхто в домі (я, чоловік, моя сестра і мама з татом) не хоче чути про ті пальчики :scare: мрію про садочок - хоч би вдало
:dreams:
часом приходить натхнення, але частіше я тягну малого з будь-якого приводу в місто, він втомиться на прогулянці і вдома більше грається сам :=):
може це тому, що зі мною ніхто не грався - не мали часу. і я тепер теж хапаюся за будь-яку роботу аби тільки не гратися :sad:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як ви проводите день з дитиною?

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2013, 09:00

у нас аналогічно,як і в крапки - до 5 садочок, потім гуляємо і додому, а вдома уже як настрій, або сама грається, або з нею погратись.
мене ще дуже виручають, особливо коли вдома хворіємо альбоми видавництва "Зірка" - Наталінда у якійсь темі писала про них. в одному журналі малюємо пальчиками, в іншому робимо відбитки долонь, в третьому ліпимо пластиліном, четвертому робимо аплікації - за вечір встигаємо 2-3 завдання зробити, інколи вистачає і одного.
в вихідні якщо ми вдома, то обов"язкове читання в обід - бо ми не спимо, а хочеться щоб дитина просто спокійно полежала.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron