Глобальні оголошення!



Про іноземні мови для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2013, 18:34

Шалімар, а шо таке "дищетка"?

dajan а шо то значить "обтинання пом'ягшеня в дієсловах і уживання частки "ся" в инших випадках, редукцію короткого "і"... "?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2013, 19:41

dajan написав:А чи відомо Вам скільки правописів "української" існує?
А історія виникнення сучасної "літературної української" Вам відома?
Якій ґварі нележат слова "баняк", "цьоця" - як Ви гадаєте?
Чи, щонайменше, вісімсотлітнє обтинання пом'ягшеня в дієсловах і уживання частки "ся" в инших випадках, редукцію короткого "і"... Ви можете спростувати?
...Видається,же не маючи фахової освіти або не будучи вродженим носієм мови, виголошувати подібні речі не коректно.


В даному випадку питання не в походженні української мови. чи російської. чи тим більше кількості правописів :crazy: це все "мовне питання" і до дітей стосунку не має. і видається, що ти теж фахової освіти в тому питанні не маєш :hi:
що стосується дітей, то вони можуть нормально розрізняти різні мови і при вивченні мов однієї мовної групи може не бути плутанини. принаймні це я пишу з власного досвіду і власних спостережень.
а деякі поліглоти навпаки радять вчити мови однієї мовної групи паралельно - вони так легше засвоюються
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2013, 20:43

то я вам так скажу :В):
добре шо ваші дітки балакають і розрізняють мови
а в мене дитина говорить погано (він не мовчун, він просто говорить своєю мовою), ми маємо певні труднощі в мовному розвитку

тому якщо моя б дитина ходила на розвивалки, то я б хотіла наперед знати всілякі нюанси з мовами (а розвинутим дитям напевно розвивалки й не потрібні :confused: бильше потрібні спільни прогулянки, спильні ігри, шось таке)
тому частково я розумію, чому ситуація може викликати обурення

але зараз я тішуся, шо моя дитина говорить, най не на тий мові, але говорить
тому коли він каже "мені треба помощь", я виправлю на допомога, але заставляти не буду, я радию шо вин знайшовся як це сказати і шо говорить вже складніше слово, а не просто "хелп мі"
Думаю з часом скаже й "допомога"
але поки йому не вдається якесь слово він буде його заміняти тим яке вдається, а мені просто залишається чекати і просити говорити однією мовою :dreams:

але повертаючися до розвивалок
особисто я б хотіла (видносно своєї ситуації) шоб на розвивалках двомовності не було
як би там не було, це гальмує мовний розвиток
а для мене це важливо
якби проблем з мовним розвитком у нас не було, мені було б все рівно
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Dribchuk » 06 квітня 2013, 20:48

гра з вогнем я думаю ти себе накручуєш. Все в вас добре :wink: моя дитина теж говорить дуже по-дитячому, не вимовляє деякі букви і робить точно так само як твій - якщо якесь слово заважке заміняє його легшим словом. Ми тепер проходили медогляд і були в логопеда і сурдолога то сказали що наш мовний розвиток відповідає нормі. І хай мені не все подобається в тому як дитина говорить, добре що хоч норма.
Щодо розвивалок то я б теж не дуже хотіла щоб були російськомовні пісні і вірші, але я не категорично проти. Дуже хочу щоб дитина розмовляла гарною літературною мовою, але то і в мене не завжди виходить. :=):
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення eney » 06 квітня 2013, 20:49

Щось теж не помітила мовної плутанини в сина, розмовляю з ним на російській, вчить вибірково слова на англійській, дивиться мультики на англійській, українську чує лише на вулиці(взимку практично ні з ким не знайомим не спілкується ) і в домі моїх батьків, і там моя дитина пробує говорити на українській, як тільки приходимо до дому говорить як зазвичай. Малому 3,4, в 2,8 тільки почав говорити.
dajan дитині не важливо скільки правописів, вона ще і букв не знає, та і не думаю що ваші діти вчили мову по рівнях, з фонетики зразу на синтаксис перескочили, так як і всі ми, слова не мої а дуже гарного викладача російської мови, по книгах якої українська філологія вчила словотвір!
Можна приплітати до дітей "історія виникнення сучасної "літературної української" Вам відома?" але от якби вам, вивчаючій невідому вам мову спочатку запропонували вивчити її історію??? Ой... сумніваюсь щоб ви погодились. Щодо нашої мови то була така держава "Київська Русь", от і її правителі прийнявши християнство мусіли перекласти Біблію, так як діалектів було багато, то треба було одну мову(як синонім "Літературна", та, що визначена словником, де ви до речі не зустрінете обрізаних "ся" бо це діалект), і от та мова почала розростатись через писанину писців(як згадаєте на чому вони писали то зрозумієте що навіть помилка не виправлялась), ось так виникло багато варіантів євангелій, з мовами сильно не схожими на першоджерело.
Вибачте по курсу старословянської, древнорусської я не ас, здала на 4. Можете писати про "фахової освіти", але ж знову повторюсь діти ваші- наші вчать мову від носіїв! і чим більше мов вони чутимуть, тим краще для них, в часом самі все профільтрують.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2013, 20:51

Dribchuk твоїй 3, а мому 5)))))
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Dribchuk » 06 квітня 2013, 20:55

гра з вогнем та всерівно, хіба що маєш висновки фахівців. Куми малий теж в 5 років ще практично нічого не говорив (чи то відмовчувався бо мовчун чи то дійсно не міг вимовляти), а в 1 класі вже такі довгі вірші розказував. На все свій час. Їм радили звертати увагу на моторику пальчиків і слухати багато пісень і віршів.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Sms » 06 квітня 2013, 21:17

fajno написав:це мінус особисто для мене. не хочу мішанини


Можете поспілкуватися зі мною і побачите, що в мене немає мішанини, чи певно, доречніше сказати плутанини в голові. Рідна для мене російська завжди була і залишиться. Однак, коли моя сім'я переїхала на Україну, я почала спілкуватися в українському мовному середовищи. Вчилась в російській школі. Потім закінчила міжнародні відносини і вивчила ще й англійську. Тепер я вільно спілкуюся всіма мовами і навпаки всі знайомі дивуються наскільки в мене читка, грамотна українська і російська мови. Не кожен носій з Галичини так говорить. Насправді, не забувайте, скільки мов ми знаємо - стільки разів ми люди. А от те, що в мого племінника в класі (7 клас) 2 хлопчики не розуміють ЗОВСІМ російської - це прикристь, як на мене. Крім того, десь читала думку науковців, що дитина буде говорити тією мовою, якою говорить мати. І це підтвердженно на практиці. Мої 2 племінники говорять українською, хоча їх батько (мій брат) так і не заговорив державною мовою.
Впевнена, що якби замість російськомовної пісеньки чи мультика була англійськомовна - Ви б питання не підняли....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Nymydora » 06 квітня 2013, 22:46

читала темку і надумалася - йду Денисові Льолека і БОлека польською накачаю.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Nymydora » 06 квітня 2013, 22:58

Таранька, спешл фо ю - знайшла щойно мульти про Каю польською тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

завтра покажу Денисові ))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей