Глобальні оголошення!



Англійська для дошкільнят

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 березня 2013, 16:59

Тільки не бийте, але трохи посперечаюся. ті всі слова, які малеча запам'ятовує, всі ті назви кольорів, овочів, тваринок і т.д. зовсім не впливають на те, як та дитина буде вивчати мову в подальшому. Скільки є таких випадків, коли батьки вже старших діток дивуються, і кажуть: "Як же так? Чого ж це моя дитина має такі погані оцінки з англійської і зовсім її не вчить і не знає, вона ж так любила англійську в садочку! Знала кольори, вміла порахувати і т.д."
Річ в тім, що знати, як ті чи інші предмети називаються іншою мовою зовсім не веде до володіння цією мовою. Важливо вміти зрозуміти сказане/прочитане і вміти висловитись самому. Якщо дитину навчати такими методами, щоб вона знала 10 слів, але з них могла елементарно щось зліпити, це одне, а можна знати 100 різних іменників і ще стільки ж прикметників, а толку з того не буде ніякого. І коли дитина почне вивчати вже мову в школі, знання тих слів зовсім не дасть їй фори над іншими учнями, які будуть вчити мову з нуля.
Дивитися мультики, по можливості розмовляти з дитиною іноземною, вчити її сприймати мову на слух і головне розуміти зміст - все це звісно дасть свої плоди. А то часом дитина і знає купу віршиків, і порахувати вміє, а толку з того ніякого, бо вона то просто завчила фонетично, як набір звуків, не вникаючи в зміст.
Не хотіла нікого образити. Може всі і без мене то знають, але у мене склалося враження, що для багатьох дуже важливо, щоб дитина вивчила якомога більше слів іноземною і чим пораніше, ще до того як рідною навчиться говорити. Тому захотілося висловитися і собі :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення taranjka » 23 березня 2013, 19:02

трошки не згідна. навіть завчання віршиків без розуміння їх це плюс і великий - бо дитина розвиває память. знати в 3,4... роки багато різних іменників і прикметників це багато, незважаючи на те, що не всі вони використовуються, не всі правильно розуміються, чи що дитина ще не правильно будує речення.
взагалі як діти вчать мову - на слух. як рідну, так і іноземну. спочатку із слів, потім із речень.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення tanita » 02 травня 2013, 13:51

Ви порушили досить цікаве питання. Ми від народження вчимо наших дітей рідної мови і вони нею вільно спілкуються, відвідуючи школу. Але які різні оцінки отримують наші діти на уроках укр. мови в школі. Питання - чому? Відповідь є очевидною як для вчителя, так і для вас. В школі діти вивчають предмет мови, а от знання предмету мови і оцінюється нашими вчителями, незалежно від того, що дитина спілкується рідною мовою.
А от тепер найцікавіше. Повірте, те саме відбувається і в англ. мові. На жаль, в більшості наших шкіл вивчається. насамперед предмет мови - граматика, письмо, і т.д. І дуже рідко розмовна мова. А тому, навіть , якщо ваша дитина буде вміти говорити англ. мовою, це не означає. що у неї будуть високі оцінки з предмету англ. мови у школі.
І я повністю погоджуюсь, що знання набору слів не дозволить дитині, ні порозумітись із носіями іноземної мови, ні покращить її оцінки в школі.
Нашим завданням є не просто вивчити з дітьми нові слова з англ. мови, а навчити їх оперувати ними, застосовувати їх у мові. І тоді ці слова не будуть "мертвими", а дитина зможе за допомогою них порозумітись із іншою дитиною у пісочниці, скажімо, відпочиваючи на одному з всесвітніх курортів. а згодом, ці навики допоможуть вашому дорослому синові чи доньці вільно спілкуватись з іноземцями, немаючи того мовного бар'єру, яким нас, свого часу, "нагородили" в радянській методиці вивчення англ. мови.
Вивчення віршів та пісень, а також певних слів на англ. мові - це добре, але чи це достатньо. щоб навчити вашу дитину говорити іноземною мовою?
tanita Офлайн


 

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення taranjka » 02 травня 2013, 14:13

звичайно, що не достатньо. але ми тут говоримо про дошкільнят. не всі діти в три роки українською розмовляють реченнями.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Ulkanet » 15 травня 2014, 15:40

замітила, що моя мала дуже гарно повторяє іноземні слова.
от, зараз я хвора, і вона мене питає як буде по англійськи - а я всіх букв через насморк не вимовляю - і вона так само повторює. вирішили перенести такі ігри на пізніше :hi:
я англійської незнаю зовсім, деякі лиш слова. купила дитячий словничок з транскрипціями і так бавимось. А колись я вважала це дурістю - в 3 роки вчити дитину англійської мови :=): а вона сама хоче, щоб я називала слова.
Ще записала на безкоштовні курс англійської в бібліотеці :=): :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення okcana » 15 травня 2014, 15:52

Поділіться інформацією, і якій бібліотеці є такі курси?
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Ulkanet » 15 травня 2014, 16:46

okcana написав:Поділіться інформацією, і якій бібліотеці є такі курси?

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=187&t=9868&p=281294#p281294
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Virchik » 15 травня 2014, 16:49

Ми ходили на круси англійської правда платні, мала так все схоплює, але їй не пододобається втителька.
Викладачка відбила бажання ходити тому тепер доця в ютубі (вона сама знайшла) включає уроки легка англійська
і вже досить багато вимовляє.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Ulkanet » 15 травня 2014, 17:09

Virchik дай силку на ютуб. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення nelly » 15 травня 2014, 21:20

мені раніше теж було смішно коли чула що дошкільнят навчають англ мові, але купила Маргариті книжечку на кожну букву по одному слову то вже майже всю вивчила при чому їй це було цікаво самій, бо замітила що те що я хочу її вчити (укр букви чи цифри то не йде). Зараз вже знає біля 25 слів, хоча на цьому не зациклююся час від часу нагадуємо один одному про англ. мову
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей