Глобальні оголошення!



Логопеди

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Логопеди

Повідомлення Natalinda » 24 серпня 2014, 21:33

гра з вогнем написав:а у нас трошки іший підхід, з дитиною займається логопед, а не батьки удома
я думаю це правильно
у батьків перш за все освіта може бути не профільна, не всі на дефектологів вчаться чи проходять такі курси
самі батьки можуть мати проблеми з вимовою, або ж не правильно вимовляти звуки, чи не правильно показувати ті чи інші вправи

В нас є домашня логопедія Федієнка, так там пише, що книжка для батьків, які без логопеда хочуть навчити дитину говорити, а ти кажеш курси)))))) Ну але і пише, що приступати до занять варто після консультації психолога :yes: я от читаю - все зрозуміло, а дитині пояснити не можу :sad:
Артикуляційні вправи нарешті трохи рухнулися, але логопед за нами плаче :cray:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Логопеди

Повідомлення гра з вогнем » 25 серпня 2014, 16:09

ти права, у мене так само
я сто раз дивилася відео тієї тітоньки що дає відеоуроки, відео про букву р
пробувала, старалася - нічого(
то таки треба мати і занння, і досвід, одного відео не достатньо.
правда не розумію для чого консультація психолога. напевно якщо є якісь комплексні проблеми. :confused:
нам ніхто не говорив про таку консультацію у терапевта і того логопеда, що при поліклініці.
але коли ми проходили тестування в школі, то там психологи теж робили обстеження, щоб виявити чи лише мовний розвиток потребує уваги чи й якісь інші напрямки.

мій Андрійко вже вийов на достатній рівень мовного розвитку для його віку, ще завтра ніби буде тестування одне, мали б прийти результати.
але думаю ще рік точно займатиметься.

його б ще до українського логопеда :dreams:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Логопеди

Повідомлення Natalinda » 25 серпня 2014, 16:19

ой-ой-ой, я мала написати "після консультації ЛОГОПЕДА"
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Логопеди

Повідомлення Natalinda » 14 вересня 2014, 01:03

Я зрозуміла що як істинна мама про свою дитину думаю набагато краще ніж обєктивно мало б бути)))) бо працювати нам з синочком прийдеться довго і ще раз довго.
Почали ми відвідувати заняття логопеда. Зупинилася на тому що в 14-й школі працює, по-перше зважаючи на відгуки, по-друге - по зручності добирання, ну і по-третє - по інтенсивності занять. мені імпонують часті заняття, а не розтягування задоволення на півроку, бо думаю що ефект буде досягнуто в при такому режимі швидше.
Оскільки я перед цим трохи читала логопедію, то можу зробити висновок - що без логопеда все ж не обійтися, хіба мама сама логопед. Як я не пояснювала і не пробувала сама показати як вимовляти звук "л" - це було безрезультатно. З логопедом це вдалося на першому занятті, а все тому, що показувала і пояснювала я неправильно.Після побаченого - то вже і я можу дитину виправляти і підказувати як саме потрібно вимовляти.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Логопеди

Повідомлення Marichka » 14 вересня 2014, 08:47

Ми ходили до логопеда в обл.дит.поліклініку.Радити не можу,бо нічого особливого не зрозуміла,казала,що ми маленькі і на свій вік в нас все в нормі.Радила подивитись в неті артикуляційні вправи,але в ютубі просила не дивитись-бо там батьки знущаються над дітьми:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Логопеди

Повідомлення Milichka » 15 вересня 2014, 08:12

Ми вже два місяці хворієм практично безперевно, тому були тільки три рази у логопеда в 14-й школі, ал у нас уж є "р" і "л "- не завжди і не всюди)))), але є, тобто три заняття і результат разючий )))))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Логопеди

Повідомлення Oksanochka » 30 жовтня 2014, 14:18

Дівчата які водять своїх діток до логопеда в 14 школу,поділіться інформацією,будь ласка :help:
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Логопеди

Повідомлення okcana » 30 жовтня 2014, 15:57

І мене цікавить інформація про логопеда в 14 школі
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Логопеди

Повідомлення Natalinda » 02 листопада 2014, 19:14

Що саме цікавить про логопеда з 14-ї школи?
Займається годину часу, має достатньо усіляких зошитів та інших паперових "прибамбасів".
На першому ж занятті поставила сину букву "Л". перед тим я тижні 2 билася головою об логопедичний буквар і чуть сама не розівчилася ту букву говорити :dash: А виявилося все дуже порсто. Дуже приємна для мене, відразу знайшла підхід до дитини, хоч син до незнайомих ставиться дуже насторожено. Але дитина в мене була підготована до занять, знала що там буде робити і розуміла навіщо це.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Логопеди

Повідомлення okcana » 02 листопада 2014, 19:23

А яка ціна одного заняття і чи потрібно наперед записуватися, якщо так, то може маєте координати. Дякую
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей