Глобальні оголошення!



А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення TYulia » 28 червня 2018, 20:46

Так оці діти-майже підлітки на дитячих майданчиках часто щось чудять. Ми часто буваєм на тому великому майданчику в центрі біля арки. Раз то ті дітиска скакали з дашків майданчика (а це майже 2м) вниз, а малі дивляться на них з відкритими ротами. Не один захоче повторити.
А одного разу прийшли 2 дівчинки, причепили свою собачку біля драбинок, самі всілися на качелі морозиво їсти. Дивлюсь та собачка там таки накакала на ту штучну зелену траву, на якій вони ж самі часто лежать. Я таки підійшла і сказала їм, вони кажуть що приберуть. Десь 20 хв пройшло, купка стоіть, підходжу знову, а вони кажуть «ми приберемо як будемо йти», я сказала що до того часу то вже не буде що збирати, бо якась дитина в то влетить, то вони попросили в мене салфетку і прибрали, але дуже сумніваюсь що це було б зроблено ними самостійно.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення nadusha » 29 червня 2018, 08:09

Я чим більше дивлюсь на значну частину сучасних діток, тим більше переживаю за те, що буде, коли вони виростуть і стануть "суспільством"... :impossible:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення taranjka » 29 червня 2018, 18:40

nadusha так завжди одне покоління на інше дивиться :hi: по велику частину теперішніх дорослих теж можна сказати "страшно, що вони частина суспільства" :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А у нашому дворі... (ситуації з прогулянок з дітьми)

Повідомлення nadusha » 30 червня 2018, 09:33

Теорія поколінь в дії ... Певно я вже старію. :wink: :wink:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість