Глобальні оголошення!



У світі пропагують штучне вигодовування?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення taranjka » 02 січня 2015, 14:28

а тут ще про світ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

сумно, але в багатьох країнах ГВ - це майже нонсенс :sad:
а в Австралію можна їхати :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення flower » 02 січня 2015, 14:34

taranjka про Збараж 100% правда) На мене всі дивилися як на психічно хвору, коли взнавали що дитина 2 роки, а ще на ГВ. Всі мої знайомі в перший місяць або до 3го переходили на ШВ, бо так їм зручніше, а видумували різні діагнози і причини. Найбільш поширена, не хватає молока. Ну так у всіх не хватає спочатку, треба перетерпіти трошки з дитною постійно висячою на грудях, але потім все ж внормується. Я би не хотіла бавитися тими миттями бутилок, доведення суміші до правильної температури серед ночі чи під час подорожі. Ми з малою всюди їздили з 1,5 місяця як їй було і для мене це було комфортно дуже.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення flower » 02 січня 2015, 14:46

Але знаєте, що я думаю? Думаю, що багато відіграє інформованість, настрой позитивний на ГВ. Моя мама наприклад з нс 3х нікого не годувала виявляється, бо каже в неї груди погані, молока мало та щей дуже молоко грудкувалось. Вона впевнена була, що в мене буде так само і дуже здивувалась, що в мене дуже багато молока і я так довго годую. І навіть мама була також впеанена, що то вже задовго і пора завершувати, але мені було всерівно. Ще я дуже дуже рада, що народжувала в Тернополі, а не в нас, бо тут моє грудне напевно також закінчилося б ШВ, лікарі ж в нас такі просто. Велику роль відіграла Школа Матринства, яка дала якраз оту інформацію. Форум теж не одноразово допомагав мені. От коли молоко почало вже ставати зрілим і прибувати в груди лиш коли вже дитина прикладається, а груди вже протягом тої перерви коли дитина не їсть були м які і не наливались, стало для мене шоком, бо якось раптово то сталось. Я також не знала, що думати,і в мене промайнула думк, що молока нема. Але форум мене виручив, виявляється всього хватало.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Галина » 02 січня 2015, 15:01

TaniaPicaSSo, я коли Вероніку родила, зі мною теж лежала мама, дитя якої було в кювезі (чи як воно правильно, я так і незнаю), хлопчик в неї 7-мимісячний родився з вагою 2030гр. То вона кожних 2 години цідилася і те молочко малому носила.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення erinaceus » 02 січня 2015, 15:21

Ірця Найголовніше, що ви таки відновили гв! Могли ж просто продовжувати суміш... Молодець! :yes: :yes: :yes:
А щодо запалення нерва, то знайома дуже хороша масажистка казала, що такі проблеми найефективніше вирішувати прогріванням і масажем. Бо ті ліки, що невропатологи назначають, знімають лише біль, але не лікують. Тим більше, багато з них взагалі заборонені у світі! :dash: У мене недавно була подібна проблема з лицьовим нервом. Просила лікарку назначити щось сумісне з гв. Ніби підібрала, але як виявилось, ті ліки таки не підходять для годуючих. Тому так їх і не пила, хоч боліло дико :crazy: Врятувалася гріттям і масажами. І Траумель гарно допоміг. Це так, на майбутнє. Раптом ще колись з таким стикнетесь, тьху-тьху-тьху...

taranjka написав: французькі діти здоровіші від американських, але там культ здорової і дуже розмаїтої їжі. нам до цього ще далеко

У Франції за останнє десятиліття теж ситуація змінилася. Закривається багато ресторанів з традиційною французькою кухнею, бо все популярніші стають фаст-фуди. Шалений ритм життя і фінансова криза диктують свої умови. Раніше у них обідня перерва була півтори години. Тепер у більшості компаній - 30-45хв, відповідно пообідати треба дуже швидко. Пряма дорога у фаст-фуди. Крім того, глобалізація і нашестя іммігрантів...
У Штатах навпаки здорова їжа стає модною. Магазини з екопродуктами працюють вже давно. Але ціни, звичайно, значно вищі. Тому їхніми клієнтами є переважно ті, хто добре заробляє ну і дбає про своє здоров'я :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Тиха » 02 січня 2015, 16:58

от і я пдтримую flower. запорукою мого гв була Школа Материнства, Форум і подруга-прихильниця гв, які сфорували правильне уявлення. ну і ще чоловік, який в перші місяці не дав померти з голоду :ha: а далі - інформації повно в неті/книгах, головне мати орієнтири і трохи підтрики збоку. не мала б я того - були б ми на сумішах. кр, "вирок" неонатолога - "та у тебе тут (в грудях) пусто, не муч дитину", втома, розгубленість, висіння дитини на грудях в перші три місяці в режимі 24/7, охання-ахання старшого покоління могли зробити свою справу. і часто роблять - шв здається єдиним правильним варіантом. мені теж час від часу хотілося прислухатись до тих порад, бо здавалось, що так буде простіше. але, на щастя, втрималась :aplo:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Параїл Юля » 02 січня 2015, 17:21

В мене малий родився на 37 тижні з вагою 2800. Перші дні грудей взагалі не хотів брати, що могла зціжувала і шприцом йому вливала, він те все випльовував. Так ми промучились пару днів, а потім як присмоктався то не можна було забрати. Але коли ми приїхали додому з пологового то свекруха почала мене вчити що він недоношений (хоча я так не важаю), що його потрібно догудовувати, що не поправляється, що я погано їм і в мене пропаде молоко. Я думала, що в мене молоко пропаде тільки від тих розмов, тому що я дуже нервувалась. Що там її знайома має такого самого хлопчика і йому дають вже коровяче молоко і він так гарно поправляється. Потім того хлопчика забрали в лікарню бо щось з шлунком. Кожного місяця перед тим як йти в поліклініку вона говорила " Ось побачиш його зважать і він не набирає вагу і скажуть догудовувати" Але мене підтримував чоловік, говорив що б я не слухала, що все добре і мені ставало легше. За те догудовування сумішами я слухала до тих пір поки не почала вводити прикорм. Тоді свекрусі трішки полегшало, що дитина вже щось їсть окрім грудей значить не голодна :hi: Тому дуже важлива підтримка близьких, чоловіка бо коли хтось тако починає " капати на мозги" як моя свекруха то можна просто здатися і подумати, що так дійсно краще і не потрібно того грудного годування.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Оксанютка » 02 січня 2015, 18:54

гра з вогнем написав:незнаю дівчата цицькосьоми - одне ємке слово, яке відразу показує ставлення жінки до ГВ


Я не знаю,яке Ви моє ставлення до ГВ побачили у слові" цицькосьоми",та так розумію, що, швидше за все негативне.Пояснюю: просто ми говоримо сьомати цицю,тому так і вийшло і жодного негативного підтексту я не вкладала :wink: Годуємось вже 2.7 і отримуємо від цього колосальне задоволення,всіх подруг і знайомих націлюю на довготривале ГВ.На щастя, всі мої рідні дуже підтримували мене в налаштуванні ГВ.В нас все пройшло досить гладко, хоча напочатку теж була масажистка,і температура,навіть антибіотик, але й думка не закрадалася про перехід на суміш.
P.S.Зустрічала ще слово цицьколюби.....а давайте пограємо в гру і придумаємо ще якісь милі словечка на цю тему :wink:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Тиха » 02 січня 2015, 19:41

а я своє чудо цицьковисом називаю :ha: і тільки з позитивними емоціями :wink:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення гра з вогнем » 02 січня 2015, 20:14

милі словечка придумати то можна :yes:
але не для окситоцинзалежних (це теж миле словечко, але з іншого боку барикад) такі слова часто викликають змішані відчуття, щоб не сказати відразу
та популяризації гв не сприяють
тому видумуючи такі слова, варто памятати, що милі вони для вас, вашої сімї, можливо близького оточення,
але для тих, кому ви хочете розповісти про цінність грудного годування варто підбирати інші, більш такби мовити звичні, традиційні означення.

це не лише моя думка, ця позиція обгрунтовується і в гв спільнотах, здається є навіть дослідження.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Штучне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron