Глобальні оголошення!



У світі пропагують штучне вигодовування?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення ІРЦЯ » 30 грудня 2014, 23:24

zhuchka написав:А чому ви думаєте, що штучне таке безневинне? В мене сімейний лікар має дуже велику статистику щодо цього і результати не вражають. Що доброго може бути у порошочку з білків коровячого молока або і ГМсоєвого? До того ж це є мертва їжа. Не ображайтесь, просто бачу, що ви не вивчили питання до кінця


Цікаво,що за статистика в Вашого лікаря? Хотіла б послухати
Я особисто теж виросла на коров'ячому молоці і на Малиші то ніколи з дитинства не жалілась на свій імунітет,більше того зі слів мами відносилась до групи дітей які практично не хворіли.
Не можна бути такою категоричною.
Звисайно я руками і ногами за ГВ, але повірте не завжди воно можливе.
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Оксанютка » 30 грудня 2014, 23:39

Треба, щоб було комфортно і мамі, і дитині.Я двома руками за ГВ, всім розказую як це класно, зручно і приємно(годуємось вже 2,7 р.)Але от коліжанка теж дуже хотіла годувати грудьми, та, на жаль,вийшло лише 3 місяці і то мучено.Мала плакала. нервувалась, бо їй не вистачало молока, а подруга себе накручувала, ото я така погана мама....,сльози, відчай.Перейшли на суміш - все, всі задоволені.Любові і тепла отримує дитя не менше, ніж цицькосьоми(таке мені слово придумалось :hi: ).Тут не можна бути таким категоричним, а треба розглядати кожну ситуацію окремо.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення erinaceus » 31 грудня 2014, 16:18

Дівчата, не перебільшуйте. Ніхто не каже морити дитину голодом, якщо гв не можливе. Хоча насправді, неможливе воно не так і часто. Непереносимість лактози, ВІЛ/СНІД (і то не завжди), прийом сильнодіючих препаратів. Але багато мамів цей список поповнює свідомо і несвідомо, в силу багатьох обставин. Велику роль відіграє і суспільна думка, яка формувалася десятиліттями радянського підходу до гв. Якщо виникають проблеми з лактацією, завжди знайдеться хтось "розумний" і буде радити перейти на штучне, бо так легше, щоб дитина не нервувалась, набирала вагу і т.д. І нестабільна мамська психіка після пологів на таке погоджується. Неодноразово таке бачила... Комусь так легше, бо можна надовго відлучатися, залишати дитину на будь-кого, спати відносно спокійно вночі. Якби ж то збоку завжди були правильні люди! Щоб і порадою допомогли, і надали необхідну інформацію, і підтримали морально, і допомогли з домашніми справами, щоб мама могла повністю присвятити свій час налагодженню гв...
А штучне не таке і безневинне. Воно важке для перетравлення, не містить тих всіх незамінних речовин, що є в грудному молоці, викликає коліки і алергію... Досліджень є багато, але широкий загал не орієнтується в цьому питанні. Закордоном мами вже через декілька місяців виходять на роботу, тому державі вигідні суміші. Вигідні вони і виробниками цих сумішей, бо це величезні гроші. От і виходить, що гроші правлять світом :dash:
А щодо нашого здоров'я, то не забувайте, що ми народилися в зовсім інші часи. Краща екологія, менше хімії і технологій, та й переважна більшість з нас тут народилася ще до Чорнобиля. Тому і здоров'я в нас краще, ніж в теперішнього покоління.
Новенька А наші педіатри взагалі мають дуже смутне уявлення про гв. Тому на їхню думку покладатися не варто.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Новенька » 31 грудня 2014, 16:41

erinaceus Про коліки можу сказати, що вони є і в діток які на грудному. Це знаю Точно.
Алергією страждають діти, і при грудному. Мій батько, (який народився далеко до Чорнобиля, в селі, висів на грудях до 3 років, має алергії.
Є випадки коли грудне не можливе, як би я не мучила свою дитину: мала і рани на грудях, і цілими днями цідилась, І багато медсестер, лікарів, і розумних людей мені казали, що в мене мало шансів на успішне годування (Так, це реально буває!), але я мучила свою дитину, бо щось пробувала.
Знову наголошую, я не проти грудного. Але казати, що я псувала здоров'я своєї дитини штучним це не мудро. Діти хворіють і при грудному і при штучному. Вище вже було наведено багато прикладів не лише від мене. А на штучному ростуть дітки і 10- і 5- річні, не лише ми.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 31 грудня 2014, 17:34

у нас нова тема для двобою ГВ і ШЗ? :hi:
незнаю дівчата цицькосьоми :crazy: - одне ємке слово, яке відразу показує ставлення жінки до ГВ
чомусь для ШВ обідного слова не придумали :hi:
далі і говорити, як на мене, нема про що
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Новенька » 31 грудня 2014, 18:02

Цей "термін" придумався мамі з 2,7-річним стажем годування :confused:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення pan_kotskyy » 31 грудня 2014, 18:48

гра з вогнем написав:у нас нова тема для двобою ГВ і ШЗ? :hi:

Ситий голодному не товариш, от і все. :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 31 грудня 2014, 19:16

Новенька а до чого тут стаж
у мене 3 з чимось років стаж, але я таких слів не вигадую.
справа не в тривалому годуванні, а у ставленні до годування загалом.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Новенька » 31 грудня 2014, 19:30

І я теж ніякого кривого слова проти годуючих не висловила :confused:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення smailik_m » 01 січня 2015, 19:40

Знаєте що класного в сумішах? Це їхній маркетинг. Як за навіть не сто років просунути свій товар так якісно, що жінки впевнені що годування грудьми це щось неймовірне і важкодоступне?
А все інше...
Новенька, ви пишете що на ГВ теж є коліки, тоді скажіть будь-ласка, що таке коліки?
А слова про те що я виросла на сумішах і т.п., то взагалі...звідки ви знаєете який потенціал здоровя у вас був закладений природою, і що збереглося після малишів і коровячого молока, просто не хворіти то мало щоб робити висновки про перевагу сумішей. це щось типу "а я свому малому пиво в два роки давав і нічо..."
Про рани на грудях, зціджування, медсестер і розумних людей,то не надто вони були розумні якщо з такими, відносно простими проблемами не допомогли вам справитись.
Добре що зараз є інтернет і багато жінок все таки знаходять потрібну інформацію і годують.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Поперед.Далі

Повернутись до Штучне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron