Глобальні оголошення!



Доставка суші

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Доставка суші

Повідомлення Pavloo » 29 грудня 2023, 12:04

Привіт друзі! Не могли б ви порадити місце у Києві, де пропонують швидку доставку суші? Хочеться замовити щось смачненьке додому, але важливо, щоб доставка була оперативною. Чи є у вас улюблені місця?
Pavloo Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 208
З нами з: 11 листопада 2020, 12:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Доставка суші

Повідомлення Yaiti » 29 грудня 2023, 14:28

Привіт всім! Нещодавно я шукав, де в Києві можна замовити смачні суші з гарним співвідношенням ціни та якості, та натрапив на сайт роли в Києві https://online-sushi.com.ua/ тут я знайшов величезний асортимент і був приємно вражений якістю. Роли завжди свіжі та дуже смачні, а ціни цілком розумні. Рекомендую цей сайт для замовлення суші в Києві!
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Доставка суші

Повідомлення Kasandera » 21 лютого 2024, 18:18

Я наступного тижня їду до подруги у гості до Вишневого. Хочу одразу привезти їй смачні суші. Підкажіть, де замовити?
Kasandera Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 20 вересня 2023, 12:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Доставка суші

Повідомлення Prada » 21 лютого 2024, 18:22

Kasandera написав:Я наступного тижня їду до подруги у гості до Вишневого. Хочу одразу привезти їй смачні суші. Підкажіть, де замовити?


Можете сміливо замовляти у ресторані "We Sushi" суші та роли https://vishneve.wesushi.com.ua/menu/roli Вони завжди вражають своєю свіжістю та смаком. Якщо ви шукаєте вишуканість та неперевершений досвід щодо японської кухні, це місце - для вас. Кожен раз, коли я відчиняю коробку з доставкою від "We Sushi", відчуваю приємний аромат свіжих інгредієнтів. Суші завжди акуратно упаковані, і виглядають як маленькі кулі шедеврів. Кожен шматочок - це окрема експлозія смаку. Найкраще враження залишає неймовірна комбінація риби, рису та овочів. Особливо я вражена ролами з тунця - це справжня поезія для смакових рецепторів. А додаткові соуси, які подаються разом із суші, додають неповторності кожному ролу.
Prada Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2023, 17:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Доставка суші

Повідомлення Rozali » 12 березня 2024, 18:27

Якщо будете в Тернополі, раджу доставку суші від закладу Sushi Pizza 39. Від моменту замовлення і до доставки під двері пройде не більше 40 хвилин. Роли свіженькі, акуратно оформлені і головне смачні. Велике різноманіття: від класичних до авторських варіацій. Також тут можна замовити піцу, картоплю фрі, різноманітні закуски, салати, десерти. Переходьте на сайт та дізнавайтесь більше https://sushi-pizza39.com.ua/sushii/.
Зображення
Rozali Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 29 листопада 2021, 17:31
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка


Повернутись до Карапузи (до 3 років)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей