Глобальні оголошення!



Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення Сяна » 03 вересня 2012, 21:36

я ще тут знайшла відео та статтю:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення ksana » 04 вересня 2012, 18:02

Знову пишуть про відкриття центру "Колиска життя"
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення ksana » 05 вересня 2012, 23:46

Репортаж TV4 про відкриття центру "Колиска життя"
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=0Y_tKEWQpoU&feature=plcp[/youtube_code]
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення ksana » 15 вересня 2012, 13:54

вже є білборди на Живова і Обїзній. шукайте ще білборди і сітілайти
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення mari » 15 вересня 2012, 15:23

Зображення
Отож є:

Білборд 1. На Об"їзній. (бачила Н.Турецька)
Білборд 2. На Живова. Станьте перед входом в Орнаву і подивіться наліво,там де паркують машини серед 5 інших є наш. Місце не дуже важне для реклами і звертання уваги, але люди там є, бачила що дивились що я фоткаю:)



А на інші: оголошуємо пошуковий безподарунковий квест.
Знайди за 2 дні ще 5 білбордів і 8 сіті лайтів Колиски життя і сфотографуй або напиши де вони є. Почали.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення ksana » 29 вересня 2012, 20:40

сітілайти ще є. на Крушельницької бачила майже навпроти редакції газети Нова Тернопільська. дитинка з капцями на ньому
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Діяльність Консультаційного центру Руху за життя

Повідомлення Liljondr » 14 березня 2013, 01:59

Звіт діяльності Тернопільського осередку «Руху за життя»

Консультаційний центр під назвою «Колиска життя» був відкритий 2 вересня 2012 р.при Архикатедральному соборі м. Тернополя. Тоді ж запрацювала гаряча телефонна лінія, розпочав роботу сайт http://noabort.te.ua. Згодом розпочалась робота і в соцмережах, а саме:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

В консультаційному центрі був складений графік чергувань волонтерів, які готові вислухати і дати пораду. Тут можуть дати і професійну консультацію – психотерапевти, багатодітні матері, консультанти з природного планування, священик греко-католицької церкви.

У жовтні був проведений круглий стіл на тему «Я живу, захисти мене» за участю духовенства, представників міської влади, молодіжних організацій, ГО «Дар життя», членів пролайфівських організацій інших міст.

Вдалося також організувати зустріч з доктором А. Лісецем, відомим в Європі діячем у напрямку боротьби проти абортів. Наші волонтери розповіли про свою роботу, плани на майбутнє, вислухали цінні поради доктора з його багаторічного досвіду, домовилися про співпрацю.

Незабаром відбулася поїздка у Львів на навчання до о. д-ра Леоніда Костка, провідника та духівника благодійної організації «Місія за життя». На цьому семінарі розглядалися різноманітні методи психологічного впливу на жінку, яка перебуває в кризовій вагітності, та шляхи виходу із різних життєвих ситуацій, які можуть штовхати на аборт.

По місту в рамках соціальної реклами були розміщені білборди та сітілайти зі слоганом «Мама не хоче мене народити, хто-небудь, скажіть, що я буду її любити». Було також роздруковано флаєри з інформацією про напрями роботи «Колиски життя» і графіком чергування волонтерів, розроблено і роздруковано візитки з такою ж інформацією, а також брошури про шкідливість контрацептивів, які роздаються молодим людям, зокрема біля жіночих консультацій.

За перше півріччя нашої діяльності велася робота з п’ятьма жінками, які стояли на роздоріжжі життя. На сьогодні двоє з них вже стали щасливими матерями. Основна проблема, з якою зверталися жінки або їхні знайомі (родичі), – незапланована вагітність: у когось вона друга чи третя, а чоловік проти, та й родичі за аборт; у когось перша, але без чоловіка; важке фінансове становище, проблеми з здоров’ям, депресії, можлива вроджена вада в дитинки... Кожна ситуація поєднувала кілька проблем, але нашим волонтерам вдалося показати вихід, знайти індивідуальний підхід до кожного.

Було також проведено лекції в навчальних закладах Тернополя (Комерційний коледж, Галицький коледж, ТІСІТ, Колегіум ім. Й.Сліпого) на теми:
почуття в підлітковому віці: симпатія, дружба, любов, кохання. Секс в підлітковому віці;
засоби контрацепції та їхня шкода для здоров’я;
зародження життя;
аборт як явище, його причини та наслідки.

Ми провели семінар на тему «Що нам НЕ говорять про контрацепцію, зародження життя, ППС як науково обґрунтований метод», а також соціологічне опитування молоді по стану обізнаності про зародження життя в утробі, початок серцебиття дитини, метод природного планування сім’ї.

По суботах читаються науки для пар, що планують вступити в шлюб,
на тему: «Відповідальне батьківство та материнство, підготування до зачаття, внутрішньоутробний розвиток, шкідливість контрацепції, наслідки аборту».

Четверо наших волонтерів пройшли перший етап навчання в Києві при Інституті релігійних наук ім. Т. Аквінського для отримання диплома європейського зразка Консультанта з ППС.

Ведеться робота з пресою: були неодноразові записи програм на радіо «Світанок», друкувалися статті в газетах «Катедра», «РІА», «20 хвилин», «Свобода», періодично подається реклама в газету «У кожен дім».
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Поперед.

Повернутись до Рух за життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron