Глобальні оголошення!



Позаматкова вагітність

Позаматкова вагітність

Повідомлення Перлинка » 28 березня 2012, 21:47

у мене виникло питання на яке я для себе поки не маю відповіді

перелопатила багато вітчизняних джерел де одноголосно сказано що у дитинки немає шансів на виживання за таких обставин і велика загроза для життя жінки.

Але натрапила на християнський православний форум де знайшла багато аргументів що до того що часто лікарі ставлять помилкові діагнози що до замершої вагітності в т.ч. ,і що віруюча людина повинна в таких випадках покластись на Бога .Часто жінки що не втрачали віри,надії,консультувались у багатьох різних спеціалістів народжували живих здоровихт діток.

ось цей ресурс

http://boguslava.ru/viewtopic.php?id=288

і тут ще один випадок в США,коли жінка з позаматковою вагітністю відмовилась робити аборт і народила дитя

http://www.1tv.ru/news/other/177643

Це,звісно ,хоробрий вчинок зважитись на таке,не дай Боже нікому стояти перед таким вибором
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: позаматкова вагітність

Повідомлення Dashko » 29 березня 2012, 00:37

Перлинка, дякую за тему. Теж це питання хотіла піднімати, і як і ти для себе немаю відповіді.
Теж чула про випадки, що жінки народжували, все було нормально.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення Перлинка » 29 березня 2012, 00:41

Цікаво яка позиція кат. церкви?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення mavpusya » 29 березня 2012, 01:47

Моэъ подруги чоловыка сестра померла через позаматкову :( Не ходила на узы, щоби побачити точне прикрыплення плода... Не встигли довезти в лыкарню, ситуацыя склалась в Эвропы.... У нас напевно швидкоъ не дочекались би взагалы.... Залишила донечку сиротою...... Тому.....
Коли мены мали робити УЗД на вади розвитку плода,я вирышила, щоб не сказали буду народжувати. Але ставити пыд загрозу своэ життя ы майбутнэ своъх дыток.....
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення КлубНіка » 29 березня 2012, 09:23

Всежтаки щасливих випадків виношування таких вагітностей нетак і багато, а от летальних нажаль дуже багато. Можливо я і не права, але це моя думка, що від того що жінка помре від позаматкової вагітності, а тим паче якщо у неї вже є дитина/діти і вона залишить їх сиротами, краще небуде нікому. Тай ненароджену дитину тоді також не врятують, тоді який сенс в цій смерті?
Моя близька занйома мала позаматкову вагітність, і це щастя, що її вспіли врятувати. Бо запізно побачили що там позаматкова, її прямо з кабінета узд повезли в операційну і екстрено робили операцію.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення Nymydora » 29 березня 2012, 16:53

тобто, якщо жінці діагностують позаматкову, то рекомендують робити аборт??
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення КлубНіка » 29 березня 2012, 19:43

Nymydora так, тому що таку вагітність майже не реально виносити і вона дуже загрожує життю жінки.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення Nymydora » 29 березня 2012, 20:10

а якже тоді гріх аборту?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення Sawwku » 29 березня 2012, 21:05

лан, тоді питання чи не буде гріхом, якщо хочете, варіант позбавити родину мами, дітей (які вже живуть і сподіваються, що їх Всесвіт) всього на що вони сподіваються і в що вірять?
як на мене, то перш за все має стояти не питання гріховності аборту, а думка про тих, кого ти своїм вчинком (смертю) зрадиш!
імхо
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Позаматкова вагітність

Повідомлення Перлинка » 29 березня 2012, 21:22

цікава тоді думка лікарів чи можливий такий варіант як перебування під час позматкової в пологовому під наглядом.Думаю що ні ,бо не вистачить на всіх таких місця,коштів та уваги,а також відповідальність нікому неохота на себе брати,бо потім писанини багато якшо шо,тому,напевно, простіше всім категорично заявляти-нема жодних шансів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Рух за життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron