Глобальні оголошення!



Цікаві факти

Цікаві факти

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 17:37

Парламентська Асамблея Ради Європи захистила право лікаря на відмову робити аборт.

| +
СТРАСБУРГ – Парламентська Асамблея Ради Європи на своєму засіданні 7 жовтня ухвалила резолюцію з назвою «Право на заперечення з міркувань совісті при наданні легальної медичної допомоги».

Цей документ у свій кінцевій редакції гарантує кожній особі, лікарю та медичному закладу право на відмову здійснювати аборт, викидень або евтаназію на підставі власних заперечень совісті, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

Делегати ПАРЄ суттєво змінили формулювання та саму назву Резолюції № 1763 (2010), яка у первинній редакції називалась «Доступ жінок до легального медичного обслуговування: проблема неврегульованого використання заперечення совісті». З відповідними проханнями до парламентарів звертались представники громадськості, зокрема Європейський Центр права та правосуддя (Страсбург), Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та християнські Церкви України.

“Жодна особа, лікарня або установа не повинна бути примушена, притягнута до відповідальності або дискримінована в будь-якій формі через відмову від виконання, надання, допомоги у здійсненні або проведенні аборту, здійснення викидня у людини або евтаназії чи будь-якої дії, яка може призвести до смерті людського плоду або ембріона, з будь-якої причини”, – наголошується у тексті Резолюції.

Разом з цим Асамблея висловлює стурбованість тим, що нерегульоване використання заперечення з міркувань совісті може неспіврозмірно вплинути на жінок – особливо на тих, які мають низькі доходи або мешкають у сільських районах.

ПАРЄ звертає увагу європейських держав на взяті зобов’язання щодо забезпечення доступу до легальної медичної допомоги та захисту права на здоров'я, а також разом з цим – на зобов'язання щодо забезпечення поваги до права на свободу думки, совісті і релігії медичних працівників.

З огляду на це Парламентська Асамблея закликала держави – учасників Ради Європи і надалі впроваджувати всеосяжні та чіткі правові і політичні рамки, що регулюють практику заперечень з міркувань совісті з боку медичних працівників, які одночасно дозволять забезпечити захист і реалізацію прав осіб, які звертаються по легальні медичні послуги.

Резолюція передбачає, що законодавство держав – учасників Ради Європи повинно гарантувати:
право на заперечення з міркувань совісті;
пацієнти будуть поінформовані про будь-які заперечення своєчасно та направлені до іншого медичного працівника;
пацієнти отримають необхідне лікування, зокрема в надзвичайних ситуаціях.

Делегати Асамблеї розглянули чимало поправок до проектів резолюції та рекомендації з цього питання. У результаті парламентарі ухвалили лише резолюцію, проте проект рекомендації у пропонованій редакції не знайшов підтримки з боку делегатів ПАРЄ.

Як повідомив телефоном зі Страсбурга Іван Попеску, голова Постійної делегації в ПАРЄ від України, представники Української сторони встигли ознайомитись із зауваженнями Церков і релігійних організацій України та врахували їх під час розгляду проекту резолюції. Джерело: http://zhyttia.org.ua/index.php?option= ... &Itemid=72
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Цікаві факти

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 17:39

Законодавство
| +
Міжнародна конвенція ООН про права дітей, прийнята Україною більше десяти років тому, заснована на визнанні того, що дитина – невід”ємний член суспільства. Його шоста стаття говорить: „… кожна дитина має право на життя”. Конвенція зобов”язує державу захищати права дитини як після його народження, так і до.

Стаття 2 Європейської конвенції про права людини, право на життя поширюється на ненароджених дітей. Згідно Декларації щодо медичного аборту, прийнятої в Осло (прийнята 24-ю Всесвітньою медичною асамблеєю, Осло, Норвегія, серпень 1970 р., внесені поправки 35-ю Всесвітньою медичною асамблеєю, Венеція, Італія, жовтень 1983 р.), перший етичний принцип, що висувається лікареві, вимагає поважати людське життя з самого його початку.


Стаття 27 Конституції України встановлює: «Кожна людина має невід'ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави — захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань».


Стаття 50 «Основ законодавства України про охорону здоров'я» (Закон України № 2801-ХІІ від 19.11.1992 р.), операція штучного переривання вагітності (аборт) може бути проведена за бажанням жінки у акредитованих закладах охорони здоров'я при вагітності терміном не більше 12 тижнів.


З 1 січня 2005 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 281 Цивільного кодексу України», згідно з яким переривати вагітність можна лише до 22-го тижня.

Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.03.2006 р. № 179, новонароджений — це живонароджена дитина, яка народилася або вилучена з організму матері після повного 22-го тижня вагітності (з 154-ї доби від першого дня останнього нормального менструального циклу). Вагітність терміном від 12 до 22 тижнів може бути перервана лише за наявності медичних (туберкульоз, вірусний гепатит, ВІЛ-інфекція та інші) або соціальних (наявність трьох і більше дітей, розлучення під час вагітності, смерть чоловіка під час вагітності тощо) показань. Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.03.2006 р, за вимогами стандартів Всесвітньої організації охорони здоров”я, з 1 січня 2007 року дитиною буде вважатися плід, який народився, починаючи з 29 тижнів вагітності або з вагою 500 грамів і вище.


Наказ МОЗ України від 20.07.2006 р. № 508 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення операції штучного переривання вагітності, форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.10.2006 р. № 1155/13029). Наказом визначені методика передабортного та післяабортного консультування вагітної щодо особливостей конкретного методу штучного переривання вагітності, перелік протипоказань до проведення медикаментозного штучного переривання вагітності, інструкція про порядок та методики проведення переривання вагітності, положення про Комісію органу охорони здоров'я з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, тощо.

Кримінальний кодекс України - розділ «Злочини проти життя та здоров'я особи», чинного з 1 вересня 2001 року, стаття 134 «Незаконне проведення аборту»:

1. Проведення аборту особою, яка не має спеціальної медичної освіти, карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Незаконне проведення аборту, якщо воно спричинило тривалий розлад здоров'я, безпліддя або смерть потерпілої, карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

В Україні діяльність служби планування сім'ї регулюється наказами МОЗ України, зокрема наказом № 539 від 04.08.2006 р. «Про організацію діяльності служби планування сім'ї та охорони репродуктивного здоров'я в Україні» [9] та наказом № 905 від 27.12.2006 р. «Про затвердження клінічного протоколу з акушерської та гінекологічної допомоги «Планування сім'ї».
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Цікаві факти

Повідомлення Lesya » 28 березня 2012, 11:56

Аборт на пізніх стадіях

На терміні 18-27 тижнів часто застосовується метод інтраамніального введення рідин. Після розширення шийного каналу в матку вводиться довга товста голка, що проколює плодовий міхур і відсмоктує деяку кількість плодових вод. Після цього по цій голці в матку вводиться рівний обсяг концентрованого розчину кухонної солі і глюкози. Згідно з науковими даними, на цих термінах у дитини вже з'являється чутливість, і смерть подібним чином є для неї найбільш болісною. Тільце дитини чорніє і зморщуються від зневоднення й опіку концентрованим розчином солі. Через кілька годин після загибелі дитини починається родова діяльність, і організм жінки рятується від мертвого плоду.
При терміні вагітності до 27 тижнів може застосовуватися метод внутрішньовенного введення простогландинів, що викликають родову діяльність. На такому терміну діти нерідко з'являються на світ живі і життєздатні, але лікарі не застосовують ніяких терапевтичних заходів щодо відношення до них, залишаючи дитину умирати. Застосування простагландинів у потрібних дозах часто викликає різкі порушення в організмі жінки.
Операція малого кесарева перетину звичайно застосовується на терміну 18-27 тижнів, однак при необхідності може бути використана при терміну від 13 тижнів до самих останніх днів вагітності. При цій операції розкривається передня черевна стінка і передня стінка матки, після чого з матки віддаляється плід і всі навколишні його тканини, а стінка матки вискоблюється. При проведенні цієї операції на пізніх термінах плід звичайно вже буває життєздатним. У цьому випадку дитину кладуть на вікна між рамами або в холодильник для того, щоб він загинув від переохолодження. Важко повірити, що описана сцена - це не фрагмент фільму жахів, а реальних будень багатьох гінекологічних клінік і відділень міських лікарень.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Цікаві факти

Повідомлення flower » 28 березня 2012, 12:24

я незнала ніколи методів аборту, вперше прочитала тут на фотумі. і скажіть шо це не вбивство... жах...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Цікаві факти

Повідомлення katia » 28 березня 2012, 20:55

Знала про такі методи,але мороз по шкірі пішов... :cry: .Коли відривають по частині тіла і витягують дитинку...Бідні дітки
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Цікаві факти

Повідомлення Перлинка » 29 березня 2012, 23:27

В США выжила родившаяся рекордно недоношенной девочка весом 280 граммов
время публикации: 20 февраля 2007 г., 15:38


В США выжила родившаяся рекордно недоношенной девочка весом 280 граммов
При рождении 24 октября крошка весила всего 280 граммов и была длиной в 25 сантиметров, то есть была ненамного больше шариковой ручки
Врачи почти не надеялись, что ей удастся выжить - младенцы, чей вес не превышает 400 граммов, практически всегда умирают. Однако теперь "она уже похожа на настоящего младенца", и весит 1800 граммов

Девочка, которая провела в утробе матери всего 21 неделю и 5 дней, то есть меньше пяти с половиной месяцев, выжила и стала своеобразным мировым рекордсменом среди недоношенных детей. Как передает AFP, маленькая Амилия Тэйлор выписана из госпиталя Майами (американский штат Флорида).

При рождении 24 октября крошка весила всего 280 граммов и была длиной в 25 сантиметров, то есть была ненамного больше шариковой ручки. Медики провели роды при помощи кесарева сечения - после нескольких неудачных попыток задержать преждевременное появление малышки на свет. Новорожденная девочка дышала самостоятельно и даже пыталась заплакать.

Врачи почти не надеялись, что ей удастся выжить - младенцы, чей вес не превышает 400 граммов, практически всегда умирают. Однако теперь "она уже похожа на настоящего младенца", и весит 1800 граммов, говорит мать девочки Соня Тэйлор. Раньше ее нельзя было даже брать в руки.

До сих пор подобных случаев в медицинской практике известно не было. Впрочем, отчасти это можно объяснить развитием технологий, которые могут обеспечить должный медицинский уход за недоношенными детьми.

Врачи утверждают, что произошло чудо, и сейчас девочку уже можно выписать. Однако дома все равно за ней требуется особый уход, поскольку Амалия страдает астмой и кислородной недостаточностью.

Зображення

Зображення

Зображення
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікаві факти

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2012, 09:56

не знаю, може тут вже десь був такий лінк

Мері Вагнер випустили із в’язниці в Торонто після того, як вона відсиділа майже три місяці. Арештована у листопаді 2011 року за участь в акції «40 днів за життя», вона, за рішенням суду, «може бути звільнена без застави, до закінчення терміну». Переговори від її імені тепер провадить адвокат Рассел Браун, а раніше, за словами подруги і однодумиці Ліди Кроуфорд, Мері в суді представляла себе сама.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Цікаві факти

Повідомлення мешканка » 06 квітня 2012, 14:35

Ребенку, выжившему во Владивостоке после аборта, исполнилось три месяца
Зображення

| +
Андрюшка чудом выжил после аборта и сейчас весит уже 2 с половиной килограмма

Мальчик появился на свет три месяца назад в клиническом роддоме №3 Владивостока. Он весил всего 990 граммов. Этот ребенок выжил после нескольких месяцев жестокой травли китайским таблетками - так мать пыталась избавиться от нежеланной беременности. Если бы не эта зверская жестокость, то он родился бы только сегодня.

Андрея Сергеевича (имя-отчество малышу дали сотрудники роддома) в начале сентября перевели в третью детскую больницу Владивостока. Медсестры между собой его любя называют Шумахером. И это не только из-за созвучия фамилий (Шубагера - Шумахер), а еще и за настойчивый характер. Медперсонал детской больницы поражается тому, как рьяно этот "двухкилограммовый котеночек" цепляется за жизнь. Они говорят, что в таком возрасте малышей еще кормят через зонд, а Андрюшка уже давно научился есть из бутылочки. Еще и добавки просит.

Как рассказала "ЕН" заместитель главного врача по лечебной части городской детской больницы №3 Галина Иванова, Андрей Сергеевич Шубагера, родившийся 25 июня, поступил к ним в возрасте 2,5 месяцев в состоянии средней тяжести. Весил он 2 кг 175 граммов. Сейчас он поправился до 2600 граммов и подрос до 45 см (рост при рождении - 32 см).

- Ребенок был переведен к нам из отделения патологии новорожденных, - рассказывает Галина Григорьевна. - Срок гестации (недоношенности) составил 27-28 недель. Он родился на десять недель раньше срока. Известно о нем немного: ребенок от третьей беременности, мама у него непутевая, хотя бы потому, что путевые мамы своих детей не бросают, даже маленьких и недоношенных. У него есть пятилетняя сестра. Возможно, был бы еще кто-то, но от предыдущей своей беременности его мать избавилась с помощью тех же китайских таблеток. Брошенным в роддоме сыном она ни разу не поинтересовалась.

Галина Григорьевна говорит, что Андрюшка из тех детей, которые ХОТЯТ жить: "Силы у нашего Андрюхи много, дай Бог, чтобы она пошла ему на пользу".

- Было бы хорошо, если бы наш мальчик попал в хорошую семью, - уверена Галина Григорьевна. И у него может быть счастливое будущее. Каждый год усыновляют около 60 детей из нашего учреждения.

Я взываю к нашим женщинам: не травите своих детей, не делайте криминальных абортов на большом сроке!!! Если уж так сложилось, лучше рожайте и отказывайтесь... В цивилизованных странах есть специальные окошечки с колыбелькой. Все это делается во имя ребенка. Не поднимайте руку на дитя!

Безусловно, недоношенные детки нуждаются в большем внимании, чем новорожденные с нормальной массой тела. С ними нужно заниматься. Например, Андрюше делают массаж для развития мышц и перераспределения тонуса. К процедуре он относится еще настороженно, первые сеансы плакал.

Очень хочется надеяться, что это самые горькие слезы в его жизни. Однако все зависит от того, как дальше сложится его судьба. Примерно до полугода (пока не реабилитируется после полученных травм) он будет жить в детской больнице, затем его переведут в Дом ребенка. Возможно, на его пути встретится хорошая семья и он будет любимым и желанным сыном, будет играть с папой в футбол и ездить всей семьей на море. Кто знает, может это будущий гений или президент. Наполеон, кстати, тоже маленьким родился - чуть больше полутора килограммов...
Джерело: http://novostivl.ru/msg/8439.htm
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Цікаві факти

Повідомлення Shalimar » 24 квітня 2012, 00:32

http://www.0352.com.ua/news/139028

50% ЖІНОК ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ЙДУТЬ НА АБОРТ НЕ З ВЛАСНОЇ ВОЛІ

Протягом останніх п’яти років область посідає третє-четверте місця у рейтингу міст з найнижчим рівнем кількості переривання вагітності.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Цікаві факти

Повідомлення mari » 01 травня 2012, 23:57

Україна перетворюється на звалище вбитих дітей”, – Святослав Шевчук про аборти

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук):

Я за світською освітою – медик, досліджував зі своїми студентами феномен аборту. За 20 років незалежної України свідомо і добровільно вбили 40 мільйонів дітей. За час існування незалежної України зникла, перестала існувати така велика нація, як українці.

Цей гріх завжди спихають на жінку, а насправді гріх аборту заторкає ціле суспільство. Не тільки жінка в цьому вина, а й чоловік, або мати, або батько, який до цього змушує.

Лікар же зазнає страшних духовних тортур через те, що він чинить. Яке може бути відношення до його власних дітей, якщо він чужих вбиває?

Ті діти, які народились за 20 років, в порівнянні вцілілі, ті, яких випадково не торкнулася вбивча рука його батьків.

Аборти викривляють спосіб думання цілого суспільства.

Україна перетворюється на звалище вбитих дітей європейського масштабу. З Польщі, з інших країн, де аборт забороняють робити, море жінок їде до України, щоб вбивство виконувати тут. Наша земля і так злита кров’ю.

Коли хворий розуміє, що лікар зробив пацієнту добре – дякує. Ні одна жінка, яка зробила аборт, не подякує за це.

Частішають випадки безпліддя і починають розвиватися новітні технології, які мають буцім то допомогти народити дитину. Здавалося б свята справа, але який спосіб? Для того, щоб отримати одну дитину, треба як мінімум три-чотири вбити.

Для того, щоб отримати один здоровий ембріон, запліднюють кілька яйцеклітин. І тоді дивляться, який краще розвивається. Беруть один найкращий, або два, підсаджують жінці. Якщо обидва добре розвиваються, а жінка замовляла одну дитину, часто абортується.

Ембріони, які лишають – заморожують. І є велика проблема, бо ті ембріони мають термін зберігання. Якщо він вийде? Сьогодні є навіть деякі фірми, які випускають косметику з ембріонів. Цей спосіб не лікує від безпліддя, а створюють багато інших проблем.

Ми розробили програму «Тіло – храм святого Духа».

Необхідно навчити любити, а тоді інтегрувати усе поняття статевості в міжособовий стосунок любові.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Рух за життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей