Глобальні оголошення!



Який апероль краще купити?

Модератор: ksana

Який апероль краще купити?

Повідомлення Yaiti » 10 січня 2024, 23:24

Привіт всім! Я завжди хотіла спробувати такий напій як апероль, але не знаю який обрати. Порадьте смачні варіанти даного напою, та інтернет-магазин, в якому його можна вигідно замовити.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 837
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Який апероль краще купити?

Повідомлення Анна123 » 10 січня 2024, 23:28

Апероль дуже смачний слабоалкогольний напій з легкою гірчинкою, та цитрусовими нотками. Я тобі можу порадити хороший інтернет-магазин, в якому вже не раз купувала даний напій, по досить хорошим цінам.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 369
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Який апероль краще купити?

Повідомлення Yaiti » 10 січня 2024, 23:31

Я багато чула про цей напій, але вже хочу його спробувати. Можливо ти зможеш мені порадити щось смачненьке? А на магазин буду рада, якщо залишиш мені посилання, так буде зручніше за все мені перейти, та оглянути асортимент.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 837
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Який апероль краще купити?

Повідомлення Анна123 » 10 січня 2024, 23:43

Можеш звернути свою увагу на аперитив Aperol Aperetivo https://maudau.com.ua/category/nastoian ... and=aperol який я багато разів купувала в інтернет-магазині Maudau. Смак аперитиву - фруктовий, гіркуватий, з нотами апельсинів, трав, хініну. Залишає довгий і приємний посмак із трав'яними нотками.

Пити можна у чистому вигляді, розведений льодом, як складова коктейлів із соками та лимонадами або інших незвичайних комбінаціях. Зараз на даний напій діє не маленька знижка, тому купуй вигідно, пробуй, і я думаю напій тобі сподобається.

Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 369
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Товари/Послуги



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron