Глобальні оголошення!



Тиждень слінгоносіння-2011. Слінговікторина. Завершилася

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Слінговікторина

Повідомлення lerumpochka » 16 жовтня 2011, 14:19

вау! я теж не сподівалась. мені здавалось шо я завжди не встигаю)))) круто!!! вікторини фореве :tipok:
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Слінговікторина

Повідомлення Dashko » 16 жовтня 2011, 23:44

Дуже рада, що всім сподобалося!
Давайте щось ще таке організовувати, я тепер із задоволенням буду відгадувати!

Ще забула написати, окремо хочу відзначити lore1ei - за відповідь на найскладніше питання (про оппозитні індіо) та корисні доповнення.
А ще Перлинку - за влучну відповідь та її допитливість в питаннях слінгоносіння ;-)

На жаль, не мала нагоди роздати призи всім під час параду. :(
При нагоді віддам або заходьте в гості :beer:
ЗІрка, Yummy mummy, Nelya, mavpusya, Nin4ik, taranjka: приз - Дзиги "Вальда"
Зображення
Зображення

мешканка, lore1ei, Sawwku, ТanenRom, happymami: приз - мило-плямовивідник "Содасан"
Зображення

Kskz, Liza, lerumpochka: приз - журнал "Жила"
Зображення

lore1ei, Перлинка, Kskz (за перше місце): приз - ароматизоване мило "Содасан".
Зображення
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінговікторина

Повідомлення ЗІрка » 27 жовтня 2011, 23:42

блін, я знов не змогу :istereka: завітали гості ті самі шо з червонограду, завтра мене як завжди заливатиме :omg: і сама з кабанчиком не ризикну в дорогу...

до речі Дашо, ще раніше хотіла спитати чи нема протипоказань до носіння в слінгу під час менструації (особливо тяжких дітей). в себе вже спостерігала таке - коли потягаю малого трохи перед самими місячними, то потім за три дні пачка прокладок і пачка тампонів (а всього у мене цих "щасливих" днів 6-7 :cry: )
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Слінговікторина

Повідомлення Dashko » 28 жовтня 2011, 13:00

ЗІрка написав:блін, я знов не змогу :istereka: завітали гості ті самі шо з червонограду, завтра мене як завжди заливатиме :omg: і сама з кабанчиком не ризикну в дорогу...

Тоді, якось іншим разом передам.
Мене тоді сьогодні теж не буде на плейгрупі. Треба буде пізніше організувати слінгозустріч і провести нагородження :?

ЗІрка написав:до речі Дашо, ще раніше хотіла спитати чи нема протипоказань до носіння в слінгу під час менструації (особливо тяжких дітей). в себе вже спостерігала таке - коли потягаю малого трохи перед самими місячними, то потім за три дні пачка прокладок і пачка тампонів (а всього у мене цих "щасливих" днів 6-7 :cry: )


На жаль, конкретного нічого не можу сказати. Особисто в мене носіння ніяк не впливало. Хоча важке носити в ці дні не рекомендується. А ще, може ти живіт засильно перетискаєш, коли кінці шарфа навколо талії обмотуєш? :?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Архів акцій і конкурсів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron