Глобальні оголошення!



Завершено. Мамусі весну зустрічають 2011!!!

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Marta » 12 березня 2011, 18:25

Ух, нарешті і я можу похвалитись! :o
Моя Весняночка, дякую тобі за подаруночок і вибачай, що так довго не давалася чути, просто трохи всі прихворіли і не мали як забрати його з пошти..(((
Все дуже сподобалось!!! Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roses: :roses: :roses:
Зображення
Зображення
Хто ти?....Бо прізвище твоє і ім"я я вже знаю... :D ;-) (мусила взнавати, бо подарунок не хотіли віддавати на пошті..), а от нік-для мене залишається загадкою....)
Marta Офлайн


 

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення ksana » 12 березня 2011, 18:37

ура, нарешті є :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: Marta, рада, що ти отримала подарунок.Це була я. ;-) Нічого хоч не побилося?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення mari » 12 березня 2011, 19:32

І в мене вже є. В процесі великої кількості роботи, писання проектів і вякого решта, ангіни малої, і мого "затуманення" я не помітила огризок паперу (десь 8 частина А4) від 5.03, що в мене є рекомендований лист.Помітила вчора. Сьогодні забрала, навіть не думаючи що то від веснянки-мамусі, бо переважно мені р-листом всякі на громадську організацію приходять анкети, повідомлення про звіти і всяке інше. А то беру листа- дивлюсь. О, то для мене. від КРАПКИ.krapk@

А там :aaaaa: :kiss girl: :roses: :-| ;-) - красота. Дівчата, красота неописувана! Сережки срібні, такі шикарні ооооооооо, з сердечком всередині,на закруточках від T&Co і намисто з чорних камінчиків. Якраз під мій одяг! (Прошу сказати що за камінчики). Дуже мені сподобалось. Прям не знаю як і дякувати. :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl:
Зараз зроблю фото і ввечері або завтра виставлю.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення krapk@ » 12 березня 2011, 19:56

ой, нарешті!!!!!! Я вже так переживала!!!!! Планувала, що ще тої суботи мало дійти. Потім через загублений паспорт закрутилася, а вчора вже навіть на пошту бігала перепитувати. Вибач що не дуже гарно все упаковано, просто замотала якнайміцніше, щоб на пошті око нікому не мозолило. А то я не дуже довіряю укрпочті (мала неприємний інцидент)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Marta » 12 березня 2011, 20:06

ksana написав:ура, нарешті є :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: Marta, рада, що ти отримала подарунок.Це була я. ;-) Нічого хоч не побилося?


Ні, все ціленьке і гарненьке!)))))))) :thumbsup: :roses:
Цукерочки нямка, тільки що всі з"ла, тільки одну дитині лишила...))))))))Вони були в вигляді квітки?..Я аж тільки що додивилася, супер!.. :o
Все дуже сподобалось, дякую величезне!!!!!!!! :roses: :roses: :roses:
Marta Офлайн


 

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення ksana » 14 березня 2011, 17:20

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: я вже маю подаруночок. тільки, що принесли. дякую курєру Happymami та мамусі-веснянці. :roses: :roses: :roses:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення ksana » 14 березня 2011, 17:44

я щойно розпакувала, вже пишу. Отже, мені подарували засіб для очищення шкіри та крем для рук і нігтів (ото вже буду файна :beauty:), шарфик гарненький (я вже нині про щось таке подібне думала), ну і магнітики з моїм фото... то слів немає :thumbsup: . цікаво, хто це таке чудо придумав :hz: ?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення ksana » 14 березня 2011, 17:54

я забула, ще є класнючий значок з їжачком :aaaaa: :thumbsup: фото виставлю трохи пізніше ;-)
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Lilia » 14 березня 2011, 21:05

І я чекала-виглядала, вже й сумувати почала... а тут приїхав симпатичний такий "кур"єр" з купою дарунків! :kiss girl: дякую дуже :roses: :roses: :roses:
Зображення
Весняночко моя мила, звідки ти знала чого мені треба, якшо я сама цього не знала ;-) ? - і головне як вгадала:

- давно треба було собі фартушок купити, бо діставали мене бабусі, шо треба його носити, аби дівчинка, шо народиться була акуратною :thumbsup: :roses:
- давно облизувалася на мило у вигляді трояндових пелюсток,але все шкодувала собі :oops: і звідки ти знала, шо в мене ванна кімната в салатових тонах? :aaaaa:
- ше одного подарунка на фото не дуже добре видно, зате добре видно реакцію отримувача - там дуже симпатичний домовичок :roses:
- а, ну і вітамінів мені зараз тра (дякую за гранатку :kiss girl: ) і кошичок дуже гарненький з цукерками!!!

одним словом, мені надіслала дарунки чудова веснянка, дякую тобі! тільки ж хто ти?
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2011, 23:41

УРА! УРА! Нарешті!!! :aaaaa: Lilia то я :oops:
Рада що тобі сподобалося :oops:
А то ж не знаю тебе зовсім, вже половину форумчан дістала питаючи хто тебе знає особисто :hhh: шоб шось підказали
Ну рада безмежно що ти рада :kiss girl:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Архів акцій і конкурсів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron