найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 03:24

Nelya написав:Миколай, я тебе люблю!
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


Я теж тебе люблю :heart: :heart: :heart:
Я ж казала тобі що ти мого підопічного добре знаєш ;-)

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 06:14

Нарешті малеча спить, а я можу виставити фото.
Зображення Зображення Зображення
Я вже казала, що поки я побачила подаруночок, то вже купи цукерок не стало :zybu: Так що, Миколайчику, ще особлива подяка від мого чоловіка!
А потім, коли прокинувся Назарчик, на цукерки здійснився другий напад. При чому, йому не так то їсти треба було, як вибирати, розгортати кожну цукерочку і давати мамі-татові. А потім з фантиків від цукерочок влаштовувався блискучий дощик!!!
Але там ще був один гарно запакований подаруночок. І там була........
заколка, яку я давно хотіла і шукала собі таку!!!!!
Зображення
Так що, величезна подяка тобі, Миколайчику, звідки ж ти взнав(ла), що я таке хочу?! :aaaaa: :o :roses:
Так що, я щаслива!

...чомусь мені здається, що мій Миколайчик - Мешканка. Але, може я помиляюсь...

І я дуже рада, Марта, що тобі сподобався той блиск Оріфлейм!!! ;) Тобі той колір дійсно має пасувати, але я все одно хвилювалась, чи сподобається, навіть з чоловіком радилась. Так, то був саме він в ролі Миколая - навіть бороду з вати робити не треба було, все при ньому :zybu:

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 09:12

Olenka написав:
...чомусь мені здається, що мій Миколайчик - Мешканка. Але, може я помиляюсь...

а от і ні...мені дісталась інша підопічна, яка, наразі, ще тут не написала нічого...я вже хвилююсь чи сподобалось чи ні...
П.С. А мого Миколая, напевне, снігом замело :(

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 10:55

Давайте певно всі повідомлення з признанням будемо писати попорядку, бо тут нелегко знайти свого Миколайчика....
Щодо мого Миколайчика, виникали сумніви, але якби вона не зареєструвалася на моєму сайті, прийшлося би все місто перепитати :zybu: .
Я щиро вдячний Любові.

А от я був Миколайчиком для Mari. От так вийшло. Надіюся, що мої подарунки були доречними)))

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 11:45

Ааа, такі класні Миколайчики!!!
а я все не доберуся сфотографувати свого подаруночка, бо нам Миколай приніс машинку на р/у без батарейок, то татко забрав їх з фотіка й не віддає....

І так цікаво хто мій Миколайчик???..признавайтеся, вже ж можна!!!!

А я виконувала роль Миколайчика для Оленки. Д уже переживала чи сподобається подаруночок, і дуже рада, що сподобався:)

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 12:01

Тайгер- велике дякую. Супер-подарунок! :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: А ще й від кого :kiss girl:
Лишилось тільки сфоткати, але вже без цукерок і мандарин :zybu: :zybu: :zybu:

А я була Миколаєм для TanenRom. :congratulate:

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 12:12

Наталя, то тобі сережки підійшли?
То керамічні, гарно носяться. В мене такі от вже декілька років)

Хотіла дуже зробити сюрприз, не писати від кого Миколайчик.
Але на пошті заставили(
І ще я рада що Миколайчик приїхав вчасно)

Від кого мій Миколайчик я ще незнаю.
То через тиждень взнаю і відзвітую)

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 12:30

lore1ei написав:Наталя, то тобі сережки підійшли?
То керамічні, гарно носяться. В мене такі от вже декілька років)


Ти не повіриш - але це саме мої кольори!!!
Дякую ще раз!!!

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 12:52

Marta, я так була зачарована подарунками, що не побачила листа на дні коробки. Тільки прочитавши зранку твоє повідомлення, почала шукати його і знайшла :aaaaa: , це був ще один сюрптиз. Ах, який це прекрасний лист :thumbsup: . такого чудового листа від Миколая я ще ніколи в житті не отримувала, дякую за теплі слова :roses: , я аж розчулилася і розплакалася :oops: . Неможливо передати словами мої відчуття :heart: . Величезне спасибі, Марта :beer:

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 13:05

А я свого Миколая знаю))) Тільки не особисто))) Просто в Мене був Миколай той, якому і я дарувала щось. Теж дуже переживаю, чи сподобався, бо наразі Миколай мовчить - діток бавить :lol: . А мені дуже сподобався подарунок. Мені навіть шкода його використовувати :aaaaa:
Тему закрито