найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 18:32

аааааааааа, і я отримала подарунок, книга - СУПЕР, СУПЕР,СУПЕР,СУПЕР,СУПЕР, завжди таку хотіла, але ніколи руки не доходили купити, а гель для душу з запахом бузку умммммммммммммммммммм, і свічечка - сніговичок, думаю дороблю до нього лєнточку і повішаю на ялинку, щоб радував нас цілі свята!
Дякую Миколайчику за такі чудові подарунки :roses: :roses: :roses: (звичайно цікаво було б дізнатись хто ним був?)

п.с. фото виставлю пізніше!

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 19:07

І я вже отримала подаруночок!!!!!!!
Чоловік, поки я прийшла, вже купу цукерок з"їв :zybu: Ще там гарна листівочка і красиво запакований подаруночок. Але я ще не дивилась, чекаю поки Назарчик прокинеться, щоб разом відкрити ;) Зберігаю інтригу. :tipok:

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 19:17

ой як же класно, скільки подарунків у вас!!! жаль ми живемо не в самому Тернополі, а то теж би приєдналися.

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 19:42

Саша написав:ой як же класно, скільки подарунків у вас!!! жаль ми живемо не в самому Тернополі, а то теж би приєдналися.

наступного року приєднуйтеся ;-) . в нас широка географія. є навіть миколайчики з інших країн. і з інших міст один чи двоє є. Такшо якшо вже ваш поїзд пішов, то можете приєднатися до нового фотоконкурсу

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 21:14

Я щойно попала додому, а на мене вже чекав подарунок від Миколая. :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: Дуже приємно було отримати подарунок. В пакуночку в мене було: відкритка , рушник і пахуче мило-крем для обличчя (щось такого типу я шукала, почну від сьогодні ним користуватися). :o :o :o Щиро дякую своєму Миколаєві!!! :roses: :roses: :roses: :beer: :-| :kiss girl: Трохи пізніше закину фото.

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 22:18

Саша написав:
happymami написав:
Саша написав:ой як же класно, скільки подарунків у вас!!! жаль ми живемо не в самому Тернополі, а то теж би приєдналися.

наступного року приєднуйтеся ;-) . в нас широка географія. є навіть миколайчики з інших країн. і з інших міст один чи двоє є. Такшо якшо вже ваш поїзд пішов, то можете приєднатися до нового фотоконкурсу


дякую, спробую. Та я не з міста а з села.


Село то теж не є проблема ;-) Я теж з села, бандерольку отримала ще в суботу на пошті і не з Тернополя, а аж зі Львова і свому підопічному відіслала, так що на наступний рік обовязково приєднуйтеся

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

19 грудня 2010, 23:45

і до мене прийшов Миколай :)
Такий класний! Я навіть не сподівалася.
Нам подарували 2 в'язані камізельки - мені і Ромчику - однакового кольору :aaaaa:
Ми вже приміряли :)))) Кльво, аааа!! :thumbsup:

А ще ялиночка з дощику і цукерків - капець яка класна :))) І прикрашена вгорі мандаринкою.
Ромка вже скоцав мандаринку :)

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 00:00

Дівчатка, Миколайчик!
Вибачайте, що так пізно відгукуюсь- не мала як добратись до компа, а якщо й добиралась, то на секунду, не встигала написати...
Я також отримала прекрасний подаруночок :o (фото потім- що з Радікалом?...)

Коли мені його принесли, мене якраз не було вдома, потім прийшла, а тато сміється, і каже :
"Приходив якийсь бородатий дядько, приніс тобі подарунок! То хто?...."
А я : "Як хто?... Миколай!!!" :zybu:

Подаруночок просто супер!
Це така свічка у формі шишки- стоїть під ялинкою і чомусь нагадує мені Карпати (люблю дуже шишки-ялинки-хвою, особливо зимою- ДЯКУЮ!!!)
Це і пакуночок з різноманітними пахнючими травами, це і дитяча піна для ванни, і купа цукерок.
І от, мій Миколайчик зробив мені сюрприз- я якраз наминала вже цукерки, аж тут бачу- стоп! Це не цукерка!
Так, так, обгорнуте подарунковим папером....З бантиком....(тут по моєму обличчі почала розпливатися довольна усмішка), я розгортаю, а там......блиск для губ від Оріфлейм! :o
Скажу чесно, я кольоровими блисками і помадами не користуюсь, тому що не можу підібрати собі колір, та й якось не подобаюсь собі, користуюсь прозорими. ПРОТЕ! МИКОЛАЙЧИК! Цей блиск просто ідеально мені підійшов! :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: Дякую тобі величезне! А як він пахне! А як довго тримається на губах! Просто супер!
Колір такий вишневий, мені дуже подобається і я вже вчора і сьогодні ним користуюсь, і радію, просто не можу!)

Миколайчик, признавайся, хто ти! Обов"язково!
Фото викладу потім.
Дякую всім за чудову ідею!
Дякую своєму Миколайчику окремо ще раз!!!! :heart:

А тепер признаюся сама- Любов-це я! Я дуже старався, :oops: :oops: :oops: а ти знайшла лист від Миколайка?..
Востаннє редагувалось Marta в 20 грудня 2010, 00:26, всього редагувалось 1 раз.

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 00:19

а у мене радикал працює :aaaaa:

і ось мої подарунки: Зображення

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

20 грудня 2010, 03:21

Ну от розповім нарешті в деталях.
В суботу збираємося з чоловіком на ринок, мені за Миколаєм.
Дзвонить телефон. Мама приходить і каже - дзвонили з пошти що прийшла посилка, тре нині забрати, все оплачено. Думаю собі, о нарешті підгузники прийшли, заодно замовниці завеземо.

Доїжджаємо до пошти і тут мене осіняє, а може то вже до мене Миколай прийшов. В двері я не зайшла, я в них залетіла.
УРАААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!! Львів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Це ж від Лілі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ліля :aaaaa: :roses: :thumbsup: :beer: :kiss girl: :congratulate: :heart: :beauty:
В машину теж влітаю, чоловік питає шо то таке, а я йому чекай, то довго пояснювати, дай преше натішуся)))))))))))
Ось фото
Зображення
Не повірите, але я давно хотіла дєргунчика (шось не знаю як на укр. буде) собі купити, одного разу вже вибрала в магазині, але Юрчик почав плакати і я так і не купила. Така класна квіточка!!!!!!!!Я всю дорогу до Тернополя бавилася :aaaaa:
Відкритка, яка знову оживила моє бажання поїхати в Львів. Соромно зізнатися, але в Львові я так і не була, хоча теж завжди хотіла. Літом тре таки їхати!!!
Така безподобна цукерка!!!!!!!!!!!!!! Я перше подумала що то льодяник, вечором розкриваю, а то білий шоколад, і ще й горішок посередині!!!!!!!!!!!!!!! Таке тільки в Львові може бути!!!!!!!
І ще безподобні сережки!!!!!!!!!!!
Зображення

Ліля ДЯКУЮ ТОБІ за свято!!!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart:
Тему закрито