найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: Кінець світу :)

17 грудня 2012, 22:38

TaniaPicaSSo написав:
Dribchuk написав: хіба будем гризти то що з літа наморозила

В моєму випадку це кріп і перець. І ягоди на компоти. Ото наїмся :ha:

Зате є шанс схуднути :hi:

Re: Кінець світу :)

17 грудня 2012, 23:01

Наталю, не в обіду, але я думала єдиний форум нормальний де нема кінця світу це наш, але ти постаралася....
Читаємо уважно:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Кінець світу :)

17 грудня 2012, 23:07

то ше не було? а я думала кінець на 12.12.12 заплановано :pardon:

але не кажіть, на тій трасі чопській таки кінець світу :((( хоч би з людьми всіма все було добре! :():

Re: Кінець світу :)

18 грудня 2012, 02:31

krapk@ :hi: то не я постаралася, то снігові замети)))) В багатьох людей реальний кінець світу, бо світла нема через снігопади(((( А на трасах то взагалі жесть(((

Re: Кінець світу :)

18 грудня 2012, 04:01

Natalinda написав:krapk@ :hi: то не я постаралася, то снігові замети)))) В багатьох людей реальний кінець світу, бо світла нема через снігопади(((( А на трасах то взагалі жесть(((

ага, в мене в селі всі на вулиці поставили собі котли такі шо від електрики працюють, попроводили воду в хату. :new: :В): грубки повикидали.
а тут бац і нема світла. всьо. :dash: :dash: коти не працюють, води в хаті нема (треба йти ген-ген куда!!!) тільки газові плитки працюють :yes:
вот і кінець світу. в неділю воду спускали з системи - бо незнали коли світло включать і чи буде мороз, щоб батареї і труби не потріскали. а сьогодні накачували ту воду в сиситему. :ha: хліба нема, добре шо всічок на купляли на 21 число, то мали чим світити дві сутки :hi:

Re: Кінець світу :)

18 грудня 2012, 13:04

Треба купляти станції, у нас є на бензині. Спокійно тягнула цілий наш будинок, холодильник, мороз. камеру, 3 телевізори, лампи, компа правда не включали.
За 5 год. десь 3 л бензину пішло.
Особливо тим у кого котли залежать від світла.

Re: Кінець світу :)

18 грудня 2012, 13:07

:wink: а хто ще боїться то читаємо тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Кінець світу :)

20 грудня 2012, 12:35

Трохи різних трактувань - що буде після кінця світу
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Кінець світу :)

21 грудня 2012, 11:36

Сьогодні зранку встала і думаю, то ж 21, зараз щось має статись, от ходжу по хаті і чекаю, що світло пропаде, повної темряви.....

Re: Кінець світу :)

21 грудня 2012, 13:09

Lenysa треба твоїм сусідам сказати щоб світло вирубали, щоб потім не було розчарування :hi:
Тему закрито